Reklama

Podvazky a punčochy

Co mas delat? (Út, 21. 8. 2018 - 15:08)

a co si beres ty na zakryti...Dej si na celo tu svoji mokrou plinu at te nerani mrtvice. A nesmis se brat tak vazne, jinak te vazne klepne pepka, Plenko.

petra (Út, 21. 8. 2018 - 13:08)

Já tu dámu brala trochu nadneseně, určitě ale dáma byť doma v teplácích ve společnosti nosí silonky.
Na druhou stranu v kdybych celý den byla v lodičkách bez punčoch asi by mi tekla krev.
Já to spíš psala kvůli těm džínovým šortkám, že je v létě mnohem pohodlnější a hygieničtější sukně

Svaťa (Út, 21. 8. 2018 - 11:08)

Já šortky a zvlášť...Dámu dámou nedělá jen to, že si k šatům oblékne punčochy a podvazky nebo silonky . " Dáma " je i o něčem jiném. Chování, vystupování a spoustě dalšího. V konečném důsledku, půvabná dáma je dámou i třeba v teplácích na zahradě.

petra (Út, 21. 8. 2018 - 11:08)

Já šortky a zvlášť džínové nepovažuju v tomhle vedru do města za šťastné. Nejlepší jsou šaty nebo sukně a bavněné spoďárky. Když chci být za dámu, jako jsem byla na promoci kamarádky, doplním punčochami a lehčím podvazovým pásem. Je ovšem pravda, že jsme v silonkách tam byly asi jen dvě. Jestli ta druhá měla punčocháče tak jí lituju.

Miki v plenkach (Út, 21. 8. 2018 - 06:08)

musi zakryvat hnusny haxnya co si beres ty na zakryti tveho debilniho ksichtu a i zbytku palice, aby ti tolik nesmrdela, protoze v ni mas nasrano!
Boze muze tady nejaka diskuze rozumne a slusne plynout, aby se z ni mohl kazdy dozvedet, to co jeste nevedel, nebo naopak poradit ostatnim. Ne nemuze! Slo by to, ale musel by byt kazdy prihlaseny a jen pod svym nickem a IP pocitace. Ale co mam delat ja, kdyz jsem v Anglii a IP mam v Berline?

Asi si (Út, 21. 8. 2018 - 06:08)

byla jsem ted ve vysokych...musi zakryvat hnusny haxny

lida (Út, 21. 8. 2018 - 05:08)

byla jsem ted ve vysokych tatrach i tam jsem videla zeny v puncachach samozrejme ne na turistice ale ve vlacich v recepci na ulici i v tech vedrech

Romane (Pá, 17. 8. 2018 - 09:08)

Džínové šortky nad obliny...ty to máš "rád do zadečku",co? A nebo je pravda, co se píše v přísp?vku nade mnou.

Proc (Pá, 17. 8. 2018 - 08:08)

Džínové šortky nad obliny...zrovna dzinove? Neni ti jedno z jakeho druhu latky ti leze zadnice?
A proc nepises sama za sebe a vydavas se za chlapa?

Roman (Čt, 16. 8. 2018 - 22:08)

Džínové šortky nad obliny zadečku a k tomu delší halenka je neuvěřitelně sexy. Z dálky dívka vypadá že je pod halenkou nebo tričkem s výstřihem na po stranách do pasu nahá.
Neumím si představit jak bych přemloval přítelkyni v současných vedrech na punčochy, pás a sukni ko kolenům.

Super, (Čt, 16. 8. 2018 - 06:08)

Minulý týden jsem se...tak to jsou teda žvásty, to už meleš v opilosti z posledního, ne? Jsem rovněż právě po návratu z Maďarska, a žádná Maďarka v punčochách v těch téměř 40stupňových vedrech po ulicích nikde nepobíhala. Naopak, samé minisukně pod rysku nebo šortky, že jim vzadu z nohavic lezly zadečky a k tomu krásně snědé holé nożky.

ds (Po, 13. 8. 2018 - 10:08)

ty si myslis ze panna marie...v tom horku, co je v Palestině, tak asi nenosila, ale punčochy, podvazkový pás a push up podprsenku zcela určitě také ne.

To (Po, 13. 8. 2018 - 06:08)

Není třeba jezdit ani do...je ono. Vy se tady oháníte slovem dáma, ale je to jen o tom, že chlapi je zkrátka z těch sukní a punčocháčů nepustí. Jinak dostanou pár facek za nevhodné odhalování.

lida (Po, 13. 8. 2018 - 05:08)

tak to určitě bude mít...ty si myslis ze panna marie nosila puncochace

Terka (Ne, 12. 8. 2018 - 18:08)

Není třeba jezdit ani do Budapešti. Stačí Košice, či Komárno. To je úplně jiný pohled na dámskou módu.Také Štůrovo stojí za navštívení.
V polovině července jsem byla na svatbě své sestřenice ve Štůrovu. To byla přehlídka drahých modelů a šperků. Taková ta střední třída tam, jsou všichni z poloviny Olaši. Ověšení zlatem,toho tam bylo doslova na kg.
Byla jsem přítomna oblékání nevěsty. Prádlo z pravého hedvábí, italská provenience,pochopitelně podvazky a punčochy. Skrzevá smrad z těch různých Moschusů se tam skoro nedalo dýchat. Po návratu jsem říkala manželovi, tak to je ta pravá, východní Evropa.
Asistent župana,(primátora) který svatebčany oddával, má české předky, tak jsme "hodili řeč"Oni snad vůbec neví, čím se my, tady, v Česku neustále nasíráme. Po několika skleničkách portského se svěřil, že u nich se stále ještě žije "po staru". K dobrému bontonu patří jednou za čas profackovat manželku. A kdyby si oblékla něco jiného, než sukni, tak by měla problém. U nich se prý feministky "topí v Dunaji".

Ludmila (Ne, 12. 8. 2018 - 14:08)

Minulý týden jsem se...Obdobnou zkušenost mám i z wellness pobytu z jižní Moravy, kdy jsme s manželem navštívili čtyřhvězdičkový hotel. Nedovolila bych si přijít na snídani nebo na večeři do jídelny v " žabkách " a plážovém outfitu. Vždy se snažím dodržovat jistý " dress code " i při těchto příležitostech.... Alespoň halenku, společenskou sukni, punčochy, lodičky....

Zdravím z Přelo (Ne, 12. 8. 2018 - 13:08)

Minulý týden jsem se vrátila z pětidenního velness pobytu v Budapešti. Byla jsem překvapená, kolik žen a dívek mělo i v tom vedru oblečené punčochy či punčocháče. Paní lázeňská, která velmi dobře mluvila slovensky nám řekla, že žádná Maďarka, která dbá o svůj zevnějšek by nevyšla na veřejnost s holýma nohama.Prý je to jakási tradice. Na naši otázku, jak to v tom vedru vydrží řekla, že mnohem horší je zima.
Jiný kraj, jiný mrav.
Také nás překvapilo, že navzdory protiimigrační politice Maďarů jsme na každém kroku potkávali muslimky v těch jejich "hábitech". Prý to jsou "starousedlice."

Miki v plenkach (Ne, 12. 8. 2018 - 12:08)

dnes v nedeli jdu do kostela...Ahoj, no urcite tam nebudes sama, ktera ma na nohach silonky, zvedaci podprsenka push-up je take moc hezka, kombine urcite-aby pomahalo klouzat satum a skryt na stehnech proznacujici se podvazky. Jenom se divim tem tangacum? U Tebe bych jako u"zkusene damy s nadhledem" ocekaval kalhotky zhotovene z podstatne vetsiho mnozstvi nylonoveho upletu. Ne nutne az k pupiku, ale takove klasicke bikinkove kalhotky. A cerna barva. Jako svatecni-ci smutecni? Moje byvala zena-tez Ludmila, take dost casto nosila cerne puncocchace, ac jsem ji kupoval luxusni telove, tak ona si natahla nejake cerne, tehdy za 15,-Kcs a vecer je nemusela ani premachnout, protoze nevydrzely a ocko bylo ne jen jedno. Je zajimave, ze ac jsem pro ni poridil kompletni puncochovou"vybavu", tak jsem ji v puncochach nikdy nevidel. Ona vyuzila toho, ze jsem v praci a ty puncochy i s veskerym prislusenstvim si doma vyzkousela, ale potom vse opet slozila a dala do skrine. A nechtela o tom ani mluvit, proc tedy jako NE. Cerna je decentni a temer univerzalni, ale v barve puncoch me dostava takova ta klasika-medena/mozna nekde cherry/ a spodni pradlo v telove-bezove barve, nevyztuzena 1/2, 3/4 pruhledna podprsenka, idealne v souprave s klasickymi nizkymi kalhotkami ze stejneho materialu-jak jinak. A tak 10-15 cm vysoky pevny satenovy podvazkovy pas se 6ti, ale lepe s 8mi podvazky-dost kratkymi na spolehlive co nejvyssi pripnuti FF dlouhych puncoch. A kombine z nejake organzy, ci podobneho nadpozemsky jemneho a temer uplne pruhledneho materialu v barve ladici s pradelkem. Bile-cerne paskove boty s otevrenou spickou na vyssi platforme a 8-12 cm podpatek. A saty bud dlouhe s vysokym rozparkem, nebo zase kratke nad pulku stehen a pres ne takovy dlouhy/az skoro na zem/neco jako zupan ze sifonu, ci z organzy v pase jen prevazany-bez zapinani. Takova ZENA-VAMP, FEMME FATALLE. A hodne velke tmavsi bryle, aby nositelka byla jeste tajemnejsi a mohla skryvat sve nalady a emoce. Tak hezkou nedeli i v tom cernem pradelku! M

ds (Ne, 12. 8. 2018 - 12:08)

dnes v nedeli jdu do kostela...tak to určitě bude mít Pánbíček radost z takto oblečené ovečky. Předpokládám, že On vidí i pod ty černé šaty.

Miki (Ne, 12. 8. 2018 - 10:08)

dnes v nedeli jdu do kostela...Ahoj, no urcite tam nebudes sama, ktera ma na nohach silonky, zvedaci podprsenka push-up je take moc hezka, kombine urcite-aby pomahalo klouzat satum a skryt na stehnech proznacujici se podvazky. Jenom se divim tem tangacum? U Tebe bych jako u"zkusene damy s nadhledem" ocekaval kalhotky zhotovene z podstatne vetsiho mnozstvi nylonoveho upletu. Ne nutne az k pupiku, ale takove klasicke bikinkove kalhotky. A cerna barva. Jako svatecni-ci smutecni? Moje byvala zena-tez Ludmila, take dost casto nosila cerne puncocchace, ac jsem ji kupoval luxusni telove, tak ona si natahla nejake cerne, tehdy za 15,-Kcs a vecer je nemusela ani premachnout, protoze nevydrzely a ocko bylo ne jen jedno. Je zajimave, ze ac jsem pro ni poridil kompletni puncochovou"vybavu", tak jsem ji v puncochach nikdy nevidel. Ona vyuzila toho, ze jsem v praci a ty puncochy i s veskerym prislusenstvim si doma vyzkousela, ale potom vse opet slozila a dala do skrine. A nechtela o tom ani mluvit, proc tedy jako NE. Cerna je decentni a temer univerzalni, ale v barve puncoch me dostava takova ta klasika-medena/mozna nekde cherry/ a spodni pradlo v telove-bezove barve, nevyztuzena 1/2, 3/4 pruhledna podprsenka, idealne v souprave s klasickymi nizkymi kalhotkami ze stejneho materialu-jak jinak. A tak 10-15 cm vysoky pevny satenovy podvazkovy pas se 6ti, ale lepe s 8mi podvazky-dost kratkymi na spolehlive co nejvyssi pripnuti FF dlouhych puncoch. A kombine z nejake organzy, ci podobneho nadpozemsky jemneho a temer uplne pruhledneho materialu v barve ladici s pradelkem. Bile-cerne paskove boty s otevrenou spickou na vyssi platforme a 8-12 cm podpatek. A saty bud dlouhe s vysokym rozparkem, nebo zase kratke nad pulku stehen a pres ne takovy dlouhy/az skoro na zem/neco jako zupan ze sifonu, ci z organzy v pase jen prevazany-bez zapinani. Takova ZENA-VAMP, FEMME FATALLE. A hodne velke tmavsi bryle, aby nositelka byla jeste tajemnejsi a mohla skryvat sve nalady a emoce. Tak hezkou nedeli i v tom cernem pradelku! M

Reklama

Přidat komentář