Reklama

Derivacny kupel

Tonda (Čt, 12. 7. 2007 - 16:07)

Chci se zeptat na Vase zkusenosti, Honzo.
Seznamil jsem se s touto metodou nedavno a pripada mi jako science fiction.
Pokracujete stale s koupelemi a jake mate vysledky? Pozastavuji se nad tim, ze vetsina zucastnenych v diskuzi jsou zeny a zajimalo by me, jestli koupele nemaji nejaky negativni vliv na sex, jako napriklad potenci a podobne.
Dekuji za pripadnou odpoved.

Káta (St, 11. 7. 2007 - 18:07)

Na co vám pomohla derivační koupel konkrétně?

Zdenka (St, 11. 7. 2007 - 18:07)

ahojte!Moze mi niekto poradit ako zozeniem knihu Derivacny kupel v anglictine, alebo aspon nejaku internetovu stranku??? Dakujem

Návštěvník (Út, 3. 7. 2007 - 13:07)

Raňajky pod?a Kuzminovej uverejnila v tejto diskusii "Danuša" dňa 21.12.2006

stano (Čt, 2. 7. 2020 - 18:07)

ahoj, mozes mi poslat na moj email tie ranajky podla Kuzminovej ? Neviem to tu najst, dakujem [email protected]

Návštěvník (Po, 2. 7. 2007 - 21:07)

Nikde v knize Uzdravující síla vody jsem se nedočetla, co je snídaně Kuzminové Kateřiny. Pokud ji někdo znáte,. prosím, odepište do diskuze

Návštěvník (So, 30. 6. 2007 - 10:06)

Vraj sa ma pohlavie omyvat od stydkej oblasti. to znamena odkial u zien? Kde sa zacinaju velke pysky alebo ochlpenie?

Dana (Út, 19. 6. 2007 - 01:06)

no jo, ale prý mají být nohy v teple, asi v ponožkách, kam s těma haksnama? Když je dám na okraj vany, zhučím stoprocentně, a místo omývaného pohlaví budu mít polámané nohy, ruce, a možná i to pohlaví :-)

iva (St, 30. 5. 2007 - 21:05)

ja si tez delam kratce koupel a pozoruji,ze se opravdu vice vyprazdnuji,koupel provadim tak,ze si pres vanu dam sirsi prkno na nej rucnik,sednu si a z kybliku s vodou se zinkou kterou drzim pouze za okraj omyvam z hora dolu a znova namacim(kyblik tedy stoji ve vane),tak to delam 10min.a pri tom si ctu je to fajn a urcite zajimeve!!!doporucuji!!

Nika (Čt, 24. 5. 2007 - 13:05)

Robím dk väčšinou ráno,alebo doobeda.Ria skús na tú celulitídu cvičiť kalanetiku,okrem toho krásne spevní postavu a pôsobí rýchlo.

ria (Po, 21. 5. 2007 - 14:05)

Nika, s tou zápchou je to fakt ove?a lepšie, nedá sa to porovnať so stavom predtým. Stane sa, že niekedy nemám stolicu každý deň, ale hlavne potom nemám oči nalepené až na dverách, ako predtým, keď som sa nevedela vyprázdniť. Stolica je ove?a mäkšia aj keď nepozorujem zväčšený objem, ako tu niektorí písali.
Robíš dk ráno, alebo večer? Niekde som čítala, že ak sa dk robí večer, aj tak sa zahreješ (ak sa teda aj večer sprchuješ). Len neviem, či sa sprchovať hneď po dk, alebo s nejakým časovým odstupom (aby tie dk potom mali aj nejaký efekt). Ja sa po dk zabalím do deky a obyčajne si ešte aj vleziem pod paplón, aby som za teda zahriala, ako sa to píše v knihe. V príspevku odvysielanom na Markíze sa ovšem o žiadnom následnom zahrievaní nehovorí - preto som chcela vedieť, ako to robia ostatní.

Nika (Po, 21. 5. 2007 - 12:05)

Ja sa len teplo oblečiem,aby mi nebola zima,potom sa už nijako zvlášť nezahrievam.Myslím,že celulitídy sa zbavíš.Ale strie sú horšie,čítala som kedysi,že to už nikdy nezmizne,tak neviem.Podobne je to aj s jazvami a sú na tejto stránke kladné ohlasy.Tiež mienim dlho vydržať a počkať na výsledok.Robím dk raz za deň 20 min.A už nemáš vôbec zápchu?

ria (Po, 21. 5. 2007 - 07:05)

Nika, dk robím ráno a večer a mám pocit, že v mojom prípade bolo len raz za deň málo. Niekomu sa napr. zápcha upravila po týždni dk raz za deň 10 min. Mne až keď som dk robila 15 min. a po vyše mesiaci. Vážim pritom len 52 kg a pijem ako dúha - vodu samozrejme :). Dk som začala robiť kvôli celulitíde. V knihe autorka píše, že určite odíde, len to bude chcieť viac času. Žia? nepíše ko?ko asi, podobne ako sa nedozvieš, ko?ko budeš musieť čakať, než sa zbavíš šedín. Ja som už na celulitídu vyskúšala asi úplne všetko a tá potvora sa ma drží a nie a nie sa jej zbaviť. Tak si hovorím, že aj keby to malo trvať rok, stojí to za to skúsiť. Nemám skúsenosti so striami, ale asi to bude podobný problém.
Ešte som sa chcela spýtať, ako je to s tým zahrievaním pri, alebo po dk. Stretla som sa s názormi, že dk treba robiť v teple, resp. teplo oblečený a druhý názor je, že zahriať sa treba až po dk. Ako to robíš?

Nika (Pá, 18. 5. 2007 - 15:05)

Ahoj Ria.Chcela by som sa ťa opýtať,či robíš dk len raz za deň,alebo dva krát,ako si vtedy písala,že vyskúšaš?Ja to skúšam hlavne kôli šedivým vlasom a striám.Písalo sa tu,že strie zmiznú,tak dúfam.

ria (Pá, 18. 5. 2007 - 08:05)

Opäť sa hlási pred mesiacom nespokojná Ria. Musím povedať, že po ďalšom mesiaci dk už výrazne spokojnejšia. Spozorovala som, že sa mi obnovuje sklovina na zuboch, ktorá bola predtým výrazne poškodená a odkryté krčky zubov sa postupne začínajú opäť zakrývať vďaka spevňujúcim sa ďasnám. Celkovo mám pocit, že aj ostatné svalstvo sa spevňuje. Rozhodne sa oplatí trpezlivo čakať a výsledok sa určite dostaví. Všetkých praktikujúcich dk zdravím.

Nika (Ne, 13. 5. 2007 - 15:05)

O tejto metode bol odvysielaný príspevok v relácii Reflex.Pozrite si archív v Markíze zo dňa 1.3.07.Príspevok sa volá očista tela.

__Jarda (Čt, 10. 5. 2007 - 14:05)

Většina výše uvedených příspěvků píší ženy.
Pánové s určitou praxí,podělte se o nějakou
zkušenost nebo praktickou radu.Nebo to funguje jen převážně u žen? např. dotaz :
částečná erekce je normální,na závadu a nebo je spíše vítaná ?

Sylva (St, 9. 5. 2007 - 22:05)

Dnes jsem se poprvé dozvěděla o této metodě a koukám. Doma jsme v legraci rozebírali jak na to. No prostě jak říkal Pepíno v Postřižinách

Nika (Pá, 4. 5. 2007 - 11:05)

Ja robím DK tretí mesiac a už nemám vôbec bolesti pri menštruácii.Určite to dobre pôsobí na každého,len treba byť trpezlivý.

Ivona (Po, 23. 4. 2007 - 20:04)

Robim si dk asi tri tyzdne no nejako sa mi toci v hlave.Mam aj nizky tlak. Neviem ci to nejako suvisi s dk. Ma niekto podobnu skusenost?

Reklama

Přidat komentář