Reklama

Blondýny, tmavovlásky či zrzky??

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2002 - 07:11)

Je jedno,jestli blond,zrzka,ci cernovlaska,musi vypadat celkove sladene (pokud tedy resime pouze vzhled..)-plet,vlasy,soumerna sexy postava oci,ale samozrejme chovani.Ale pokud mam rict co se mi asi libi nejvic,tak prirozena svetle hneda barva vlasu,misty(vepredu) vysusovana od slunicka.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2002 - 07:11)

Miro, to bude asi tím že jsi na tématu žabývajícím se BARVOU VLASU chápeš? Tady se neprobírá chytrost nebo blbost. Co je na tom špatného, když ženy chtějí vědět jaká barva vlasů se mužům líbí nejvíce? A na nic jiného se tu přece neptáme.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2002 - 06:11)

Holky, je vidět, že to vůbec nechápete.Píšete tu jen o barvě vlasů a to je všechno. Abych pravdu řek nedovedu si představit život s jakoukoliv sexbombou, která je ÚB (úplně blbá).Možná se ze začátku nechá oblbnout, ale co pak?? Umělá krása, já teda nevim-na mě to spíš působí opačně.

Návštěvník (Út, 19. 11. 2002 - 14:11)

Nazory muzu pribydou, nebojte. Ja mam prirodni vlasy svetle hnede, naprosto nudna barva, nosila jsem tmave hnedou az skoro cernou. Muzi na to vylozene leteli a protoze mam modre oci, tak jsem to jednou zkusila odbarvit na blond. Tragedie, vypadala jsem jako stetka, jeste hur, jako stetka bez spetky soudnosti. Ani jakykoliv jiny odstin svetle ci rezave nezabral. Nechci chodit furt cernovlasa. Ale obycejna hneda, teda spis svetla, nebo dokonce moje prirodni, mi prijdou zoufale nudne a nevyrazne.

Návštěvník (Út, 19. 11. 2002 - 12:11)

A co názory mužů? Nějak tady chybějí!!!

Návštěvník (Út, 19. 11. 2002 - 11:11)

A ještě něco. Už nevím, kdo to říkal(snad nějaká známá osobnost - muž) a kde to bylo, ale jednou jsem zaslechla : Blondýny jsou nejlepší..ale když se povede nějaká bruneta, tak proč ne!Mě osobně to připadá jako docela omezený názor říkat, že jedna barva vlasů je nej. Já, když potkám nějakého okouzlujícího muže, je mi jedno, jakou má barvu a vlastně si to v prvních chvílích ani neuvědomuji. Ale jak je vidět, jsou mezi námi i takoví, co "škatulkují"!

Návštěvník (Út, 19. 11. 2002 - 11:11)

Asi máte pravdu, blondýny vzbuzují u mužů potřebu "chránit". Fakt mě to ale štve! Také musím souhlasit s Rosou, že největší úspěch u mužů jsem měla jako blondýna, byť se na mém těle, obličeji, chování, nic nezměnilo...jen ty vlasy byly blond.

Návštěvník (Út, 19. 11. 2002 - 08:11)

Manželé Argoni (a ti musí o sexu něco vědět :-) ) píšou, že blondýny v mužích evokují pocit ženy, která touží po sexu, která ho má ráda a ráda si ho užívá. Prý proto se mužům blondýny tolik líbí.

Návštěvník (Út, 19. 11. 2002 - 07:11)

Na tuto otázku by nám snad měl odpovědět nějaký muž! Podle mě světlá barva vzbuzuje pocit zranitelnosti a potřebu mužské ochrany, kterou "páni tvorstva" ve své ješitnosti potřebují cítit.

Návštěvník (Po, 18. 11. 2002 - 14:11)

Jo jo, je to tak. Když se řekne atraktivní žena, většině mužů se vybaví blondýna...! Ale proč, co je na té světlé barvě tak přitažlivého? Netuší někdo z vás?

Návštěvník (Po, 18. 11. 2002 - 13:11)

Nojo, málo platné, blondýny jsou symbolem erotiky... (pro muže tedy).

Návštěvník (Po, 18. 11. 2002 - 12:11)

Vystřídala jsem všechny možné barvy vlasů a jednoznačně největší úspěch u mužů jsem měla jako blondýna!!!

Návštěvník (Po, 18. 11. 2002 - 10:11)

Můj přítel měl všechny své předchozí vztahy s blondýnami, všechny. A vždycky, když některou z nich viděl později přebarvenou na jinou než blond, říkal : Hmm, ale ta blond byla fakt lepší...V té době jsem byla hnědovláska. Začala jsem si ale myslet, že se mu budu víc líbit světlejší a začala jsem si vlasy trošku zesvětlovat. Lidi okolo mě říkali, že mi to sluší...To trvalo asi půl roku. Ale teď nedávno mě přítel překvapil, když řekl: To je škoda ničit si přád vlasy, proč si nenecháš svou barvu vlasů (což je hnědá), ta je nejlepší !Takže můžu jen potvrdit předchozí názor, že přírodní je přírodní...Ahoj, Kata

Návštěvník (Po, 18. 11. 2002 - 07:11)

Zdravím všechny,já jsem se u mužů nejčastěji setkala s tím, že upřednostňují barvů vlasů přírodní, je skoro jedno jakou, hlavně se jim nelíbí barvené (nebo odbavené).

Návštěvník (Ne, 17. 11. 2002 - 23:11)

V dnešním světě barev na vlasy, může být žena blondýnkou nebo zrzkou či černovláskou. Myslím, že vždy záleží na tom, jak která barva ženě přistane. Některé blondýnky či zrzky vypadají směšně a některým to supr sekne. Chce to najít svůj styl. Málokteré ženě sluší jakákoliv barva.

Brenda zrzka (So, 2. 4. 2022 - 18:04)

Sedm z mych sex partneru miluji me zrzave chloupky v mem rozkroku a devet jsou stastne kdyz me muj znamy holic rozkrok oholi britvou.
Dvema z nich je to jedno, hlavne se je sex.:o)

[email protected]

Návštěvník (Ne, 17. 11. 2002 - 22:11)

U nás v práci zas kolegové upřednostňují černovlásky, ale někteří mají doma blondýnu, takže to je asi různý...

Návštěvník (Ne, 17. 11. 2002 - 19:11)

Favoritkami mého přítele jsou zelenooký zrzky. Jelikož je ale hezkých slečen těchto parametrů jako šafránu, jsou na druhém místě blondýnky. No, nicméně zasnoubenej je z hnědookou brunetou (no,sice nejsem černovláska,spíš světlejší až střední hnědá dozlatova, ale hnědá), takže je asi pravda ve rčení, že muže přitahujou blondýnky, ale žení se s brunetami:-)))

Návštěvník (Ne, 17. 11. 2002 - 11:11)

Otevírám toto "věčné" téma, jelikož jsem ještě nenašla uspokojivou odpověď na tuto otázku. Zajímají mě osobní názory především mužů, ale budu ráda i za postřehy ostatních žen.

Reklama

Přidat komentář