2364 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Já jsem se jednou mamce trochu vzepřela, aby mě netrestala. Řekla jsem jí, že už jsem skoro dospělá, mám občanku a že s tou svou vařečkou je směšná a trapná. Mamka se naštvala, nejdřív mě ujistila, že 15 let je u holky ideální věk pro výprask, a když jsem tak velká tak také dostanu velký výprask. Nelenila dojít na náměstí koupit obrovskou dřevěnou plácačku a bez milosti mi vysázela dvakrát pětadvacet na holou.
1. Duben 2018 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Podchaljuzin (anonym)
Já jsem se jednou mamce...To bylo teď někdy nebo už dříve, třeba v sedmdesátých letech?
6. Duben 2018 - 3:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Gama2 (anonym)
Já jsem se jednou mamce...Za co to bylo? Tohleto by spíše patřilo mezi trestání dospívajících dětí. Tady se má řešit 18+
6. Duben 2018 - 3:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Mamka (anonym)
Správné i nesprávné návyky dětí od malička, dítě v roce, ve dvou maminku plácne, neví, že se tohle nedělá. Je to tak roztomilé,maminka se tomu zasměje. Jenže tohle s dítětem roste a když si dítě může dovolit všechno a nikdo ho neusměrňuje, tak na nějaké trestání až v jeho dospělosti je opravdu pozdě. Někteří rodiče se domnívají, že správnému chování dítě naučí v MŠ, v ZŠ a dál. Správné chování musí naučit rodiče svoje dítě už když je malé, dítě také pozoruje jak se rodiče k sobě chovají, samozřejmě je důležitý soulad mámy a táty tj. jednotnost ve výchově, ne že jeden všechno povolí a on je ten hodný a na druhém nechá vše ostatní. A pak je důležitý přístup rodičů k dětem když je jich víc dvě, tři, aby nepreferovali pouze jedno, třeba z nejstaršího dítěte nedělali chůvu pro to mladší s tím, ty jsi starší, dej mu to, je malý, ustupuj, jsi starší moudřejší. Výchova dětí je velmi zodpovědný proces, ten největší úkol pro mámu i tátu. Děti jsou obrazem svých rodičů. Jak rodiče zasejí, tak sklidí.
6. Duben 2018 - 9:19
Obrázek uživatele Návštěvník
taky mamka (anonym)
jenže uděláš vše dobře myslíš si že je to dobře a pak se dítě chytne špatných kamarádů a můžeš mluvit horem dolem a vše marné. Kašlal na školu takže jen základní vzdělání nepracuje ale finančně ho podporuje babi s dědou že je chudák. My se s nima zlobíme ale oni říkají že jsou to jejich oeníze a můžou je dát komu chtějí. My od rodičů nic nechceme ani si nikdy nic nevezmeme pomáháme se vším co potřebují syn tam dojede dvakrát do měsíce vybílí jim lednici a peněženku a vždy se z toho pomějí i jeho hajzlíci kamarádi taky nemakačenkové a on je jen chudák co mu všichni ubližují. Korunu tomu dá vždy babi když řekne že jsme rodiče a máme mu pomáhat taky. Co jsme udělali špatně nevíme. Nikdo jiný v rodině takový nebyl a není. Martina
6. Duben 2018 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Igor (anonym)
Neveril by som, že dospelé deti ešte dnes dostávajú výprasky od svojich rodičov, ale raz si moja 26-ročná kolegyňa v kancelárii uľavila poriadnou nadávkou, no hneď sa zháčila, zakryla si ústa a poznamenala "Nemala by som používať také výrazy. Keby ma počula moja mama, tak ma strieska po zadku." Všetci v kancelárii sa tomu zasmiali, no raz ráno sme boli sami v kancelárii a keď poznamenala niečo podobné, tak som sa jej rovno spýtal či dostáva ešte v jej veku od rodičov na zadok. A ona sa mi priznala, že jej mama, u ktorej býva, si ju ešte stále raz za čas prehne cez koleno a vyplieska ju po zadku.
6. Duben 2018 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Beta 10 (anonym)
Neveril by som, že dospelé...Ve které firmě to bylo a ve kterém roce?
11. Duben 2018 - 1:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Igor (anonym)
Okresný úrad jedného slovenského mesta, asi pred rokom a pol.
11. Duben 2018 - 8:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Já jsem se jednou mamce...ahoja, tak u nás to bylo asi stejné. Respektive do maturity mně mamka dávala výprasky na zadek. Samozřejmě na holý zadek. Ran tak 30-50. Záleželo na náladě, za co to bylo a čím to bylo :-)
11. Duben 2018 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
MArtina (anonym)
ahoja, tak u nás to bylo asi...nejsem sama :-) Na mě má mamina rákosku. Když je průšvih nebo špatné známky ve škole, tak jdou kalhoty dolů a můj zadek je s ní sešvihán do jelit :-) a to je mi 17 let
12. Duben 2018 - 8:07
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Lucku a Mar (anonym)
Vy dvě jste asi zlobivé slepice. No tak si o to hold koledujete. Já s rodičema vycházím dobře a zásadně nezavdávám důvod k tomu, aby mě někdy museli seřezat. Víme?
12. Duben 2018 - 8:17
Obrázek uživatele Návštěvník
MArtina (anonym)
Aha, to jsem nevěděla, že jsem slepice :-) Možná při výprasku vyprdnu nějaký vajíčko
12. Duben 2018 - 8:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucjka (anonym)
Vy dvě jste asi zlobivé...aha, díky :-) tak já dostávala hlavně za školu a bohužel již za trojku. takže nevím, co to má společného s vycházením s mamkou
13. Duben 2018 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
aha, díky :-) tak já...ahoj, asi jsme se ségrou dostávali podobně jako Lucka. Hlavně tedy za známky a na holou
30. Duben 2018 - 7:34
Obrázek uživatele Návštěvník
I (anonym)
Checked
30. Duben 2018 - 7:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Kopr11 (anonym)
Já dostal na zadek včera odpoledne za to že jsem nadával své mladší sestře okamžitě šla žalovat a jelikož máma nebila doma tak šla rovnou za tátou no a ten nemeškal a řekl ať se jí omluvím a já jsem chtěl aby dostala taky tak jsem jsi vymyslel že mě provokovala a jelikož táta pozná když lžu tak místo obviklích 10 ran ohlí pres tákoví koleno páske jsem dostal rovných 25 řval jsem přes celý barák a ještě teďka ti štípe táta totiž nenávidí lhaní a príště prej dostanu 35
14. Červenec 2018 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Asi se tady zapomina, ze tema je "Trestani DOSPELYCH deti".
15. Červenec 2018 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Já jsem taky dostávala vyprasky i jako velká holka, stejně jako me 2 sestry. Rodiče byli velice přísní a my prostě musely poslouchat na první dobrou, jinak...bylo jedno, jestli je nám 10 nebo 20. Po vyprasku se ještě muselo do kouta klecet, jako starší jsme mohly stát. V kuchyni na policii k tomu účelu ležela varecka a řemen, takže každý viděl, že ještě dostáváme narezano. Strašně jsem nesnasela právě ty "vtipné" komentáře návštěv ve smyslu, no jo 3 holky, to holt musíte držet zkrátka, tak děvčata pěkně poslouchejte, ať nemá řemen práci atd..
19. Červenec 2018 - 0:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Eduard Nud (anonym)
To mne rodiče trestali po celý svůj život. Hlavně poroučeli a zakazovali. Mně bylo třicet, čtyřicet, padesát, ale pořád se ke mně chovali jako k malému. Ve většině případech to bylo nesmyslné až absurdní. Po jejich smrti mi každý říkal: Teď se o tebe nemá kdo starat. Ne, to nemá. Nemá mi kdo poroučet a zakazovat. Já jsem do té doby nezažil tolik empatie a soucitu. Tak je to. Jejich smrt byla pro mne vysvobozením.
19. Červenec 2018 - 8:59
Obrázek uživatele Návštěvník
roman (anonym)
viprask vareckou se mi moc libi nebo rakoskou od zeny pri sexu nebo jen tak za zlobeni jemi 38 let
21. Červenec 2018 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Docent. (anonym)
Já dostal na zadek včera...Máš příště dostat víc 11 ti je jo,nebo rákoskou by nemuselo být marný.
22. Červenec 2018 - 0:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Kiera Cass (anonym)
Hele mne rezou furt ne rodice ale hlavne spoluzaci nemame doma moc penez proto se necham v nejake temne ulicce striskat po riti a pak schrabnu prachy pry to davaj na youtobe
24. Srpen 2018 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Anett (anonym)
Já jsem taky dostávala...Martino za co jste dostávaly ještě ve dvaceti? U nás to skončilo s koncem základky, jen úplně výjimečně jsme dostaly ještě na střední.
24. Srpen 2018 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Za co jsme dostávaly? Klasika, za zlobeni, pozdní příchody, měly jsme vždycky nařízeno, do kdy musíme být doma a běda, když jsme přišly pozdě,to už čekal táta připravený s páskem.I jako dospela,jsem se musela dovolit na pozdni navrat. Pak za odmlouvani, nesplnění si svých povinností, za špatné známky, na VŠ potom, když jsem třeba neudělala zkoušku a naši měli pocit, že se malo připravuju nebo jsme se mezi sebou nějak mi 3 hadaly atd. a za chvilku jsme skončily v předklonu všechny. Dostávaly jsme až do svatby. Nejmladší z nás, ještě studuje, takže bydlí doma a opravdu musí poslouchat a ještě dostává. Když jsem chodila se svým manželem, strašně jsem se styděla mu to říct, ale pak jsem musela, nemohla jsem si pořád vymýšlet, proč už musím domu. Nijak mě to nepoznamenalo, my prostě tak byly vychovaný. Úplně stejně to bylo u prarodičů a děda ten měl fakt padnou ruku. Bývalo nás tam 6 vnoučata o prázdninách a pokud jsme něco vyvedli, dostali jsme narezano všichni a kolikrát, když pak přijeli rodiče, museli jsme ukázat zadek, jestli byl vyprask poradny.
27. Srpen 2018 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
no to snad ne ! (anonym)
Já bych takové rodiče hnal klackem
28. Srpen 2018 - 0:56
Obrázek uživatele Návštěvník
a (anonym)
Pak se ve staří tito diví, že je vlastní decka mlati a nenávidí, ale oni jen sklízí co do decek v mladí zasekl.
28. Srpen 2018 - 4:21
Obrázek uživatele Návštěvník
někteří diskutu (anonym)
Já bych takové rodiče hnal...na jiných tématech tvrdí, že za Martinu někdo píše blbiny
28. Srpen 2018 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
na jiných tématech tvrdí,...Martiny tady píší tři. Ale jen jedna umí Český jazyk.
28. Srpen 2018 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Podezrivam, ze jde o fantazie, jen mne neni jasny jak nekoho muzou vzrusit vyprasky v dospelosti od rodicu.
28. Srpen 2018 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Barča (anonym)
Za co jsme dostávaly?...u nás doma až do matury teda a na holou!!...známky, pozdní příchody, úklid atd...rákoskou od maminy.
4. Září 2018 - 7:25

Stránky

Přidat komentář