Reklama

Trestani dospelych deti

Gusto (St, 5. 10. 2016 - 14:10)

A co tvoje manželka...Jednoducho mala prísnu mamu. Myslím si, že nevyvádzala nič hrozné. Čo si pamätám z vtedajšieho rozprávania tak to bolo najmä za to keď neurobila skúšku alebo prišla neskoro v noci domov, niekedy trochu opitá. A párkrát za to, keď doma niečo neurobila a potom bola drzá na mamu. Vtedy sme spolu iba chodili a ona sa dosť hanbila o tom hovoriť. No priznať sa mi musela, veď si predstavte, bozkávame sa, ja ju pomaly vyzliekam, stiahnem jej nohavičky a zrazu vidím že jej zadok je červený ako melón. To mi vysvetliť jednoducho musela, hanba, nehanba.

Danka (St, 5. 10. 2016 - 13:10)

Někdy provádí dospělák takové neřádstvo, že je třeba trestat, dospělý nedospělý. Prostě děláš to co slušný člověk dělat nemá, tak dostaneš pořádně za uši. Můžeš třeba kázat litanie o tom jak se má kdo chovat a přitom se sám chovat jako dobytek, a s výmluvou žijeme jen jednou a tady a teď, to jest uvažování primitivního hovádka. Když jsou slova v rozporu s činy, tak se nelze divit následkům, které přijdou nebo jsou zvoleny a uplatňovány výchovně někým jiným, kdo má na to právo, resp. povinnost otevřít tomu člověku oči a postavit ho opět do reality, že vždy je třeba za všechno zaplatit.

Dani (St, 5. 10. 2016 - 13:10)

Asi budeš mať pravdu. Hoci...A co tvoje manželka vyváděla, že si tak přísný trest od své matky zasloužila? Mám dojem, že pokud se někdy používaly na skoro dospělé děti tělesné tresty, tak to i v minulosti bylo jen za nějaká hodně závažná provinění, třeba když dospívající ukrsdl rodičům peníze, byl na ně sprostý a podobně.

Gusto (St, 5. 10. 2016 - 12:10)

Většina příspěvků tady...Asi budeš mať pravdu. Hoci moja manželka naozaj dostávala na zadok od matky aj keď už mala vyše dvadsať. Ak si to dobre pamätám, tak to bolo vo štvrtom ročníku na vysokej škole. To bol ale rok 1990. Teraz si to už neviem dosť dobre predstaviť.

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 16:02)

Já jsem na vysoké už nedostával, ale jen proto, že jsem v té době už s rodiči (mámou - ta měla rákosku v kompetenci) už nežil. Do té doby běžně. Naposledy hned po maturitě.

Většina příspěvků.... Myslím, že ne většina. Dost příspěvků vypadá dost pravděpodobně. Jsou i horší weby.

Jana (Út, 3. 3. 2020 - 23:03)

Když chodil můj syn na vysokou byl trestán dost často. Nevidím na tom nic divného. Občas dostane výprask i dnes.

PEtra (St, 4. 3. 2020 - 07:03)

Měla jsem to stejně, když jsem bydlela u našich. Rákoska na holou hrozila pořád

Renata (Čt, 5. 3. 2020 - 07:03)

i u nás hrozí pořád a to mi je 17 let. 2 týdny zpátky jsem dostala od mamky na holou jen za, že jsem přišla domů o 10 minut později.

Tina (Pá, 19. 11. 2021 - 12:11)

Je mi 16 a taky dostavam na holou od mámy za pozdne příchody, lži, domlouvání, za poznámky, někdy když mám více zlých známek tak aj za to.

Návštěvník (Pá, 19. 11. 2021 - 17:11)

Myslíš si, že si to zasloužíš a že tě trestá přiměřeně?

Petra (Čt, 27. 2. 2020 - 13:02)

jako asi tak, bylo jedno, zda mi bylo 8 nebo 18 let. Když byl průser mamina vzala rákosku ze šuplíku a já dostala svůj díl švihanců na holou.

Trojkař (Čt, 27. 2. 2020 - 23:02)

Nevím, kde to bylo, ale několik dívek psalo, že by jim přiměřený výprask bez sexuálního podtextu nevadil, ba i by ho zkusili. Je to tak?

PEtra (Pá, 28. 2. 2020 - 07:02)

já už nee teda :)

Trojkař (Pá, 28. 2. 2020 - 15:02)

Sice si nedokážu představit jak by to vypadalo, ale možné je vše.

PEtra (Po, 2. 3. 2020 - 07:03)

Já si to představit dokážu :) Ale můj zadek dostal tolik výprasků, že už fakt nepotřebuje

Trojkař (Po, 2. 3. 2020 - 17:03)

To chápu. Vybrala sis to v dětství.

JT (St, 5. 10. 2016 - 12:10)

Většina příspěvků tady jsou asi fantazie. Ale poměrně dost dětí po dosažení 18 let stále žije u svých rodičů a musí dodržovat stanovaná pravidla. A není asi vyloučeno, že v některých rodinách mohou při jejich závažném porušení schytat pár facek nebo i dostat na zadek.

Michal (Út, 4. 10. 2016 - 21:10)

Vetsinou tady jde o vtipalky a fantazie sadomasochistu, ale je fakt, ze kdyby mne bohaty rodice nabidli auto, poradny kapesny a dalsi vyhody s tim, ze si necham narezat kdyz neco provedu, tak asi prijmu.

Gama 2 (Út, 4. 10. 2016 - 17:10)

Taky skočíš na každou...Já jsem si myslel, že je to nejspíš blbost.

Mamka (Út, 4. 10. 2016 - 16:10)

Tak to je docela síla....Taky skočíš na každou blbost...

Reklama

Přidat komentář