Reklama

Trestani dospelych deti

Eva (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

hodně myslím záleží na kamarádech(na partách), kam se vám dítě dostane,a jaký bude jeho další vývoj..

Eva (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

Nedávno jsem v TV slyšela,...tak tam by se nemělo jednat asi o pravidelné bití-jak jsi to nazvala,ale o to,když dítě fakt něco nepěkného dělá,nebo dělá něco nesprávného dlouhodobě,tak dostane třeba pár na zadek,nebo pár facek,ne že ho někdo ztříská každý týden,a pak bude tvrdit,jak je vzorný rodič.a tu míru mezi tím si každý musí hledat sám,ono je jasné když má pán,jak píše výše,doma tři vzorné puťky,tak má štěstí a bít je nijak nemusí..kdyby měl doma kluka,co by mu ve dvanácti kouřil za barákem a řekl mu do očí,že je hajz...a ať se mu nesere do života,že mu stačí kamarádi,nebo kdyby třeba ve škole kradl,či zkoušel drogya akšlal na tatu..asi by se divil,jak lehce by mu po třetím takovém výbuchu kluka,nebo holky ujela ruka a lištil by mu-jí,a možná by mu nasekal i víc..to je realita,nikdo nebude mlátit klidné slušné dítě..to by udělal snad jen nějaký mešuge..

Marika (Pá, 1. 3. 2013 - 10:03)

Nedávno jsem v TV slyšela, že snad ve čtvrtině rodin se ještě i dnes praktikují tělesné tresty. Už tam sice neuvedli, jestli jde o pár plácnutí pětiletého dítěte nebo o výprask rákoskou patnáctileté slečny, to je trochu rozdíl, ale i tak se mi to zdá hodně vysoké číslo. Mám spoustu známých, ale určitě nikdo z nich své děti pravidelně nebije.

mám tři dcery (Pá, 1. 3. 2013 - 08:03)

dát dítěti výprask je selhání rodiče, nemám vůbec problém s respektem svých dcer. A to že si z toho dělá legraci je důkaz že tyhle debilní diskuze jsou jen výmysl úchyláků..

Michal (Pá, 1. 3. 2013 - 06:03)

mám tři dcery 12,15 a 20...asi by byla překvapená kdbys skočil stáh jí gatě a spodáry a nařezal, ale vím bys to neudělal- teda myslím.
Ono každé dítě je jiné a nějaké třeba musí dsotávat aby mělo respekt, tak zas bych to tak nezesměšnoval ten respekt. taky není dobrý že si nejmladší tvoje pubertální dcera dělá z toho legraci

mám tři dcery (Čt, 31. 1. 2013 - 16:01)

mám tři dcery 12,15 a 20 let, všechny jsou to moje nej co jsem kdy v životě dokázal. Procházíme tyhle dementní fora a já se ptám na jejich názor. Vždycky se tak nasmějeme těmhle vymyšleným historkám. Dáda (12) mi jednou říká, tati tak jak to vidím tak ty jsi sen všech takových otců, máš tři dcery a nikdy jsi nám nedal na holou, no jak tě máme potom respektovat.. a vystrčila na mě zadek a řekla, o já jsem tak zlobivá a zasloužím na holou..

Eva (Pá, 25. 1. 2013 - 10:01)

některé příspěvky jsou podle mně jen smutnou fantazií(některé věci může napsat fakt jen ten,kdo nikdy nedostal doma ani jinde),i když vím,že spousta rodičů se dokáže ke svým ratolestem chovat jako magoři,tak spoustě těchto textů nevěřím..co vy si myslíte?Někdo už tu na to poukazoval..

... (Čt, 24. 1. 2013 - 15:01)

Tak to tě teda lituju. Já...taky to tak mám,akorát mám dodnes strach ze slova rákoska

Katka (Čt, 24. 1. 2013 - 15:01)

souhlasím s tím co si myslíte

Eva (Čt, 24. 1. 2013 - 15:01)

Milý Jiříku, nevím,...fakt pěkně napsáno.taky souhlasím.

Eva (Čt, 24. 1. 2013 - 14:01)

Plne s tebou souhlasim a...pěkně řečeno :-))

Mirek (St, 30. 12. 2009 - 00:12)

mě se líbí výprasky přes bosá chodidla.

Reimar (Po, 16. 11. 2009 - 18:11)

někdo tu tráví moc času na spankingových serverech.No,je pravda že vím o 29 letý holce,která přes svůj věk taky dostala pěkně nařezáno.Ode mně;-)

J (Po, 16. 11. 2009 - 13:11)

A teď tu o červené Karkulce,...Jo Jo

Anna (Po, 16. 11. 2009 - 12:11)

A teď tu o červené Karkulce, prosím. Tedy ofiko se tomu říká homosexuálně laděné spankingové fantasy

josef (Po, 16. 11. 2009 - 11:11)

ve svých 22 letech jsem otcovo auto-audinu naboural,i když ne vlastní vinou.Vrazil do mě passat z boku. Táta si nedal nic vysvětlit a podobně době,kdy mě jako adolescenta a později puberťáka mi dal výprask.Musel jsem se svléci do naha,jako dřív,lehnout na pohovku a důtkami mě bičoval střídavě přes záda,zadek a nohy a to mockrát za sebou.Bylo to asi 100 ran. Týden jsem musel ležet na břiše,i když mi matka nebo sestra rány ošetřovaly mastmi na hojení

x (Pá, 13. 11. 2009 - 01:11)

Neco na tom bude, v detstvi jsem musel "za trest", kdyz jsem se pocural, nosit igelitove kalhotky, no a dnes o nejakych 40 let pozdeji, je nosim zcela dobrovolne.

Veornika P. (Čt, 12. 11. 2009 - 21:11)

Drazi!Vy skoro vsichi tam...Ale jakepak "prestante bit sve deti"... ne, ne, ne... vyprask je velice dobra vec, je naprosto v poradku dat diteti za prohresek vyprask na holou... v Kanade jsou deti rozmazlene, prehnane sebevedome a bez spetky sebereflexe... mozna byste se v Kanade vychovnym vypraskum meli naucit.

spencer (Po, 9. 11. 2009 - 07:11)

Děkuji za odpověď.Jsme asi...Pavle, tady vidis, jak plati, ze rodice, ktery sami doma byli biti to prenaseji na svoje deti.. a musis uznat ze trestat svagrovou ve 40ti je opravdu nesmysl.. za nejakejch 15 let bude svagrova muset rodice koupat a prebalovat (sorry ale je to tak), a to ji budou trestat i potom? Zkus se nad tim nestranne zamyslet.. nevidim problem dat par pres zadek 5tiletymu diteti, kdyz ma hysterak, ale od veku, kdy dite dokaze trochu pouzivat mozek a da se s nim komunikovat (natoz v puberte) to nadela vic skody nez uzitku.

Reimar (So, 7. 11. 2009 - 13:11)

Rodiče stejně pošahaný jak famílie Peacocků v jednom dílu Akta X.

A jestli tady někdo kecá-jako že asi jo,tak at jde na spankigovou diskuzi

Reklama

Přidat komentář