Reklama

Trestani dospelych deti

Marta (Po, 16. 6. 2008 - 19:06)

To Zdenka: No tak doufám, že mně to nečeká taky. A čím si dostávala nebo dostáváš ? U nás to byla vařecha na holou a musela jsem být přehlá přes stůl a pokorně to přetrpět bez křiku jinak byl přídavek. No děs kdo nezažil neuvěří

Alena2. (Po, 16. 6. 2008 - 18:06)

Je ta MArta se mi tam nějak připletla - to tam nemělo být...

Teda čtu teď tu diskuzi do zpátku a musím říct, že je ještě ujetější než jsem myslela.

Jsem tu asi Alena2.

Jinak jsem taky věřící a i moje rodina je věřící a právě proto jsem se nikdy nebili - ani rodiče mne ani já je. Vždyť víra nám přikazuje lásku k bližnímu. Tak pokud se za víru Tvoji rodiče schovávají, je to jen čiré pokrytectví, jak zakrýt své násilnické sklony. Máš-li o tom nějaké pochybnosti poraď se s duchovním. Pevně věřím, že Ti poví to samé, co já. Ono totiž bránit se násilí v nějakých 24? je asi normální... Holka dovol si dospět. Ono je přece jen Tvoje věc, kdy odevzdáš diplomku nebo jestli vůbec tu školu doděláš a co budeš dělat pak...

Alena (Po, 16. 6. 2008 - 18:06)

Zdenko a Marto, doporučuji Vám vyhledat psychologa, protože nechat se trestat, nemyslím tím jenom bití, ale v podstatě jakékoliv tresty, po 18 popř. spíš asi po konci puberty /14-15/, fakt není normální. Já bych se třeba radši odstěhovala někam jinam /práci a bydlení si schopný člověk, což by vysokoškolačky měly být, sežene vždycky/. Ale nikdo by na mne v tomto věku už nesáhl. Holky, bijete snad Vy svoje rodiče? Tak proč oni Vás, když to není sebeobrana? Myslím, že byste si sami měli uvědomit, že jste dospělé a NIKDO na to nemá právo... A vždy je to trestný čin nebo alespoň přestupek. Teda mi přijde celá tahle diskuze ujetá. Držím se principu, jak by na mě někdo šáhl, tak by to pořádně schytal přes papulu, nehledě na věk a příbuzenské vztahy.

krpepa (Po, 16. 6. 2008 - 09:06)

Pokud je dospělé "dítě" trestáno a nechá se,není dospělé.Dává přednost pohodlnosti před samostatností...

Lidumil (Ne, 15. 6. 2008 - 22:06)

Jestli si na mě dítě otevře hubu třeba v padesáti a já budu živá.....křápnu mu ji po papule klidně.

Zdenka (Ne, 15. 6. 2008 - 22:06)

Marto, pravda to je. Ale takové pravidelné trestání taky u nás končilo ve čtvrťáku na střední, to bývalo na holou většinou. Teď už ne, už jen přes kalhotky a taky to není pravidelně. Naší vyhrožovali stejně jako tvoje máma, ale drželi se, když jsem začala VŠ. Jenže musím přiznat, že pak ve druháku VŠ jsem docela zavdala několikrát k tomu příležitost. Takže to jak ty říkáš strašení pak přešlo do praxe.

Eowyn (Ne, 15. 6. 2008 - 14:06)

Ja jsem slysela o pripadu, kdy rodice bili vdanou dceru.

Marta (Ne, 15. 6. 2008 - 13:06)

To zdenka: UF nářez na konci vysoké ? To přece nemůže být pravda. Zdenko jak to v těchto letech výprask probíhá to dostáváš na holou v tom věku ? My jsme taky věřící rodina ale výprasky u mně skončily s dokončením střední. Teť jsem na VŠ a maximálně mně mamka straší, že dostanu nařezáno i když jsem vysokoškolačka.

Autor je pohodo (So, 14. 6. 2008 - 22:06)

Zdenko,doufám,že tvůj otec co nejdřív dostane od někoho pořádně pěstí.Myslím,že by mu to neuškodilo,protože tohle hraničí s poškozováním práv a omezováním svobody.Určitě se najde někdo,kdo mu ty jeho slušňácký zásady vymlátí z palice.

Zdenka (So, 14. 6. 2008 - 12:06)

Jano, Aleno, chápu a věřím. Jsem z vesnice, jedináček, narodila jsem se hodně pozdě, když už naši ani nečekali, že se to povede. Vzhledem k věku jsou hodně puritánští a přísní, jejich úkolem, jak říkají, je přísně mě vychovat ke slušnosti a vzdělání. Končím letos VŠ, občas ještě bývám i trestaná, jsme ale věřící rodina a rodiče mám v úctě. Nářez jsem dostala není to až zase tak dávno, to když se naši dozvěděli, že jsem neodevzdala pís. práci v termínu a obhajoby budu dělat tím pádem až na podzim. Dovedu si dobře představit, že jste dostaly i před svatbou.

Autor je pohodo (Pá, 13. 6. 2008 - 18:06)

Aleno,neříkej,žes to byla ty,ta seřezaná nevěsta o který jsem slyšel.

Alena (Pá, 13. 6. 2008 - 12:06)

No já ti věřím Jano, ale víš, co já bych byla dala za pár facek? Ty bych byla snesla docela ochotně...u nás to bylo horší.

Jana (Pá, 13. 6. 2008 - 08:06)

Ahoj, jsem na tom jako Alena. Dostala jsem ještě 2 měsíce před svatbou facky za to, že jsem se vrátila pozdě domů, a přitom naši dobře věděli, že jsem se svým nastávajícím a kamarády. Taky ze mně trubka není, ale je to pořád ve mně.

Alena (Pá, 13. 6. 2008 - 08:06)

já píšu pravdu...a píšu jí proto, že s tělesnými tresty nesouhlasím, právě proto, že s nimi mám zkušenost. Ale na druhou stranu, ani výprasky až do svatby ze mne zakřiknutou trubku myslím neudělaly.

Matej (Ne, 8. 6. 2008 - 16:06)

n.n., jeste ze nemame moc tech "zakriknutych troub", co bysme si pocli bez detske kriminality? Ja si myslim, ze fyzicky trestani doma neni spravny, ale mozna bysme meli zavest telsny tresty justicni. Kdyz nakej nezakriknutej mladeznik neco provede, soud ho odsoudi k petadvaceti ranam na holej zadek a kriminalita urcite klesne.

Autor je pohodo (So, 7. 6. 2008 - 23:06)

Mimochodem,dovedete si někdo představit někdo nevěstu ophnutou přes gauč jak dostává napráskáno řemenem?

n.n. (Po, 2. 6. 2008 - 00:06)

Kdyby zde většina lidí psala pravdu, tak dětská kriminalita už by dávno v tomhle státě nebyla problémem, protože většina mladistvých by byly zakřiknutí troubové pro které má dospělý vždy svatou pravdu. Ale naopak by velkým problémem bylo, že by se většina mladistvých asi ještě neuměla pořádně sama o sebe postarat a rodiče by je jen těžko mohli nechávat samotné doma.

Alena (Po, 26. 5. 2008 - 08:05)

To pohodovej diskař: Jsi milý,ale naivní. A já dostávala od mamky, víš...a tu bys přece bít nemoh, byla to žena.

Autor je pohodo (Ne, 25. 5. 2008 - 11:05)

Aleno,kolik měří a váží tvůj otec?A byl přitom ten cizí chlap,když tě napadl?Já kdybych viděl,že někdo mlátí mojí holku,taxe asi neovládnu a rozmlátim mu palici.To neni nikdo,kdo by se tě zastal?Chlap má bejt trochu mušketýr a když vidí,že někdo bije ženskou,ukázat mu,že takhle to nejde.A i když to bylo pozdějc,mohl by si na něj počkat.Nežijeme sice na divokým západě nebo ve středověký Francii,alě nekterý věci chlap co má koule nesmí přejít.Nejsem z těch co jenom kecaji.Mám 180 cm asi 80 kg.Posiluju bojuju.Občas zajdu do baru s pochybnou pověstí a bavím se s hospodskýma rváčema.Neperu se.ale někdy k tomu nemám daleko.Proč posiliju a bouchám ve fitku do prken?Protože mě to baví a protože vím,že to někdy budu potřebovat.A doufám,vidíte dobře,těším se na to,jestli se někdy setkám s někým,kdo ublížíl ženě,starci,dítěti nebo zvířeti,vrátim mu to za všechny.Pak nebute tvých otců,Fritzlů a jiných podobných zrůd.

Karolina (Pá, 23. 5. 2008 - 16:05)

je mi 28

Reklama

Přidat komentář