Reklama

Trestani dospelych deti

Silva (St, 10. 12. 2008 - 13:12)

Silva pro Mikiho.
Bráchové se sice i tenkrát koukali na můj trestaný zadek, ale že by se nějak dobře bavili, to asi ne, protože vzápětí je čekal stejný nářez, možná i horší.
Jinak, výprask rákoskou byl vždycky na holou, tj. bez trenek a bez kalhotek. Nevzpomínám si, že bych někdy dosla přes kalhoty.

Zvedavy (Ne, 7. 12. 2008 - 16:12)

Autore, a proc ze toho kluka nazyvas "bestii" a "hovadem"? Podle tvych informaci o tom pripadu se takova jmena spis hodi na toho otce.

Autor je pohodo (So, 6. 12. 2008 - 22:12)

Jen si zahrávejte,rodičové...Stal se případ,že holka byla doma dost často utiskovaná.Pak si našla kluka-rodiče byly proti a jednou jí zfackovali.Jenomže ten její kluk (asi 30let) byla 80 kilová bestie trénující jakési zvláštní orientální bojový umění.Na tom by nebylo nic divnýho,kdyby na jedný vesnický axi její otec s ním nevyvolal spor a nenapadl ho.Co byla normální facka proti vytrénovanýmu hovadu?Na polici to neskončilo,protože byl otec viníkem.Otřes mozku,rozdrcený rameno,přeražený žebra bylo to nejmenší .Mohl dopadnout hůř.Ale od tý dobý už nikdy nezvedl ruku výš než k rameni,měl brnění v žebrech ale už nikdy nesáhl na svojí dceru a ta měla pokoj.

Sup (Čt, 4. 12. 2008 - 15:12)

Nepochopim..nechat se takhle ponižovat.

Miki (Čt, 4. 12. 2008 - 11:12)

Miki pro Silva.
To Tě docea lituju. A jak takový výprask před celou rodinou probíhal? Byl to výprask na holou? Bráchové se asi museli dobře bavit.

Silva (Čt, 4. 12. 2008 - 10:12)

Silva pro Mikiho. Jeden brácha byl mladší o 4 a druhý o 6 let. Bylo to zvláštní, protože každý jsme měli jiného otce. Matka měla smůlu na partnery a možná i proto nás tolik trestala, často byla nakrknutá a když někoho z nás seřezala, tak se jí nálada výrazně zlepšila.
A můj poslední výprask rákoskou před celou nastoupenou rodinou se odehrál v létě po maturitě, takže to mi bylo asi devatenáct.

Návštěvník (St, 3. 12. 2008 - 16:12)

Pokud vás rodiče bili, tak vy nebudete jiní. nemusíte hned děcko fackovat, ale budete mít stejné měřítko, jak vaše matky. Dejte si na to bacha. To se nedělá......

Ola (St, 3. 12. 2008 - 13:12)

Pro Miki: Neznám jenom z vyprávění..Matka tento způsob trestání automaticky přejala, takže jsem dostávala pravidelně až do maturity. Učila jsem se výborně, ale byla jsem hodně divoké kvítko, o to víc si učitelé na mě stěžovali, že když se dobře učím, tak bych se měla umět taky dobře chovat. Takže i na gymplu jsem bývala bitá skoro po každém rodičáku, to šla matka při návratu ze školy rovnou do kuchyně pro vařeku. Po maturitě přestala, dostala jsem pak vyjímečně ještě naposledy ve dvaceti, když jsem uspořádala doma mejdan a naši se vrátili z chaty o dva dny dřív.

Miki (St, 3. 12. 2008 - 11:12)

Miki pro Ola.
Dostávala jsi od matky také výprasky? Nebo je znáš jenom z vyrávění?

Miki pro Silva.
Kolik ti bylo při posledím výprasku? Sourozenci byli mladší nebo starší?

Silva (St, 3. 12. 2008 - 10:12)

U nás se vždycky trestalo veřejně, tedy v rámci rodiny veřejně, žádné zavřené dveře. Dokonce jsem se museli všichni povinně dívat, když někdo ze sourozenců dostával trest, mělo to na nás mít odstrašující vliv, jako že se lekneme a nebudeme zlobit. Což u bráchů fungovalo asi tak den a u mě týden. U nás rákoska nikdy moc dlouho neodpočívala.

Ola (Út, 2. 12. 2008 - 21:12)

Ovšem v těchotenství je to hodně drsný tedy....

Ola (Út, 2. 12. 2008 - 21:12)

Bývalo to běžné. Moje matka se vdávala docela pozdě, v sedmadvaceti a ještě v pětadvaceti, když bydlela u rodičů, dostala od svého otce řemenem na holou, že přišla pozdě ze zábavy.

nováková (Út, 2. 12. 2008 - 18:12)

jsem již starší,je mě 66 let,ale do dneška si pamatuji,jak mě matka seřezala když jsem byla již 6 měsíců těhotná-a to k tomu nebyl tak velký důvod

Irma (Út, 2. 12. 2008 - 11:12)

Já jsem asi tak od 13ti dostávala výprask vařečkou sice za zavřenými dveřmi, jenže to byly prosklené dveře do kuchyně, kterými bylo všechno slyšet a skoro všechno vidět. Takže o výprasku věděla celá rodina. Bylo to moc ponižující a už bych to nechtěla zažít.

Martina (Ne, 23. 11. 2008 - 11:11)

No já myslím, že když větší děti ještě dostanou na holou, tak by to mělo být o samotě a v soukromí. Já mám 2 děti, dcera 13 a syn 11 let, a pokud si vykoledují takový trest, dostanou na zadek za zavřenými dveřmi.

Miki (Pá, 21. 11. 2008 - 10:11)

To musí být docela legrace, když holká dvacítka dostává od otce řemenem, to bych chtěl vidět, jak se takový vprask provádí.

Paula (Čt, 20. 11. 2008 - 14:11)

Ahoj,
já si myslím, že tak do těch patnácti je výprask před sourozenci normální. U nás se s tím žádné tajnosti nedělaly. X-krát jsem dostala výprask před sestrou nebo bratrem a někdy i na holou, no a příště jsem se zase dívala já. A taky se stalo, že jsme dostali sekec všichni tři najednou, každý pětadvact vařečkou, matka nám to přesně odpočítávala, abychom si nic nezáviděli.

lucie (Čt, 20. 11. 2008 - 13:11)

U nás se výpraskem trestalo do osmnácti. Většinou velkou vařečkou, ale párkrát jsem dostala i řemenem, to bylo fakt hnusný, 10-15 šlehů na holou kůži, viděla jsem hvězdičky. Ale nejvíc ponižující bylo, že matka vždycky nechala schválně pootevřené dveře, aby se na mě mohli všichni dívat.

Iva (Pá, 14. 11. 2008 - 17:11)

Paulo, je to možný. U nás v baráku o dvě patra vejš bydlí holka, je teď už v prváku na vejšce, a je to asi měsíc, co jsem se s ní potkala večer u vchodu, tak jsem se ptala, jestli jde domů a nemá klíče, ale ona že nejde. A na schodech jsem potkala její matku, spěchala dolů a vypadala hodně vztekle..Asi ta holka musela něco blbýho provést a bála se domů, protože po chvíli doma na ni matka začala šileně ječet, nebylo tomu moc rozumět, ale křik se nesl, a pak se strhl normální kravál, jasně ta holka dostala. Ale bylo to po hodně letech, dřív občas dostávala, ale jen na základce. Tak to asi muselo bejt teď zlý.

Paula (Pá, 14. 11. 2008 - 14:11)

Ahoj,
já jsem dostala poslední pořádný výprask vařečkou asi v patnácti na konci ZDŠ, to je tak nějak v normě. Ale potom jsem na VŠ bydlela na koleji s holkou z Moravy, která se několikrát vrátila z domova seřezaná. Normálně měla na zadku a stehnech obrovská jelita a to už jí bylo přes dvacet, možná dvaadvacet. Prý dostávala výprask od otce vojenským řemenem a na holou ještě v tomhle věku. Nevím, ale ta jelita jsem viděla.

Reklama

Přidat komentář