Reklama

Trestani dospelych deti

Majka (Pá, 16. 2. 2007 - 13:02)

Já od našich nedostávala skoro vůbec. Za to jednou jsem zažila nářez u babičky . Načapala mně a sestřenici s cigaretou řekla že se s náma rozčilovat nebude ať si to s náma vyřídí mamka od sestřenice. Teta nám pak našvihala na holou proutkem večer přede všema. Hroznej trapas. Tenkrát mi bylo 13 dost to bolelo a mohla jsem se propadnout hanbou jak jsem se styděla na všechny vystrkovat nahatej zadek. Sestřenka občas dostane na holou i teť a to je jí skoro 16. Teta je navíc učitelka tím spíš by takové metody neměla používat.

Zuzka (Čt, 15. 2. 2007 - 22:02)

Já bych si asi normálně šla někam stěžovat nebo já nevim, tohle prostě normální není, hlavně v tomhle věku už se člověk převychovat nedá, akorát, jak tu někdo psal, ztratí sebevědomí a poznamená ho to v dalším životě.

U. (Po, 12. 2. 2007 - 17:02)

Já jsem dostala v 19 takovou nakládačku,to už jsem byla zaměstnaná,protože jsem zůstala u kamarádky přes noc.Mobily ještě nebyly.Dodnes nemůžu najít cestu zpět k svým rodičům. Bylo to těžce ponižující.Nikdy mně nebili,až v pubertě.Ztratila jsem hodně sebevědomí a poznamenalo to naše vztahy do dnes.Je mi 44 a pořád to mám v sobě.

Eva (Po, 12. 2. 2007 - 14:02)

Vy s tím naděláte, já dostávala výprasky přes holou až do 17 a nic úchylnýho na tom nebylo. Prostě mně tak máma trestala.

Maddog (Po, 12. 2. 2007 - 11:02)

dala by na holou tvoja mama aj mne? Prosíííím

Návštěvník (Pá, 9. 2. 2007 - 23:02)

Tak to už není výchova,ale nějaká úchylka.Těžké ponížení.Jak dlouho si to necháte líbit? V Americe by za to šla sedět.Tak s tím něco dělejte!

Monika (Pá, 9. 2. 2007 - 15:02)

Ono se ti to lechce řekne my jsme se ségrou takto trestané co pamatuju. Teť už je mi 15 a ségře skoro 17 a výprask občas ještě dostanem. Ségra jednou zkoušela protestovat stylem co radíš ale stejně šly kalhoty dolů a bylo to ještě horší. Žijeme s mámou sami a drží nás zkrátka

Zuzka (Pá, 2. 2. 2007 - 01:02)

Tak mě je téměř devatenáct a kdy jsem dostala naposledy, nevím, ale později než v nějakých deseti jedenácti to určitě nebylo. A i tak jsem dostávala hodně málokdy. Myslím že kdyby se někdo o něco takovýho pokusil třeba i před třema lety, se zlou by se potázal. :o) Na nějaký... "sundej si kalhoty" či něco podobnýho bych nereagovala buď nijak nebo bych se asi začala smát. Přijde mi to fakt ujetý. Jo a bít děti za známky, ať už v jakýmkoli věku, to je podle mě blbost úplná.

Einar I. (St, 31. 1. 2007 - 14:01)

Kdybyste vyškrtali všecky příspěvky,který jsou vymyšlený,tak by se cela diskuze smrskla asi na čtvrtinu.

Alena (Ne, 28. 1. 2007 - 18:01)

To mi prijde taky dost ubohy. Ve 24 by se meli umet lidi dohodnout - jako dospeli. Urcite tu vodu nenechala tect schvalne. Co kdyz na to priste zapomene mama? Tata ji ztriska?

Lukas (So, 27. 1. 2007 - 19:01)

palo, jestli na vyprasky vzpominas s nostalgii, taks ani nikdy nedostal poradnej.

Návštěvník (So, 27. 1. 2007 - 15:01)

proto jsi palo

palo (So, 27. 1. 2007 - 14:01)

ja tiež spomínam na výprasky s nostalgiou. Mne tatkov remen pomohol.

Návštěvník (So, 13. 1. 2007 - 04:01)

xxcd asi pise z blazince

xxcd (Pá, 12. 1. 2007 - 21:01)

Cti otce svého a matku svou :-)

Návštěvník (Pá, 12. 1. 2007 - 03:01)

Tak je prekvap a rekni rodicum pravdu. Delaji na tobe nasili at tak nebo onak. Nedej se

Patrik (Čt, 11. 1. 2007 - 21:01)

afra, to neee, buzici nejsou, akorat mne mlati takhle protoze vi ze to nereknu rodicum.

afra (Čt, 11. 1. 2007 - 18:01)

Patrik: to je úchylný. Nejsou to náhodou buzeranti, navíc ještě sadističtí? Pokud je jim víc než tobě, tak by měli mít úplně jiný starosti než dávat nazadek jinýmu, mladšímu klukovi.

Patrik (Čt, 11. 1. 2007 - 18:01)

Mne je 15 a rodice mne nikdy nebili, ale bijou mne moji starsi 2 bratri. Nemlatijou mne jako kdyz se mlati kluci mezi sebou, ale normalka mne preperou, prehnou pres koleno a narezou na zadek. Takhle to delaji schvalne, abych to nemohl rict rodicum, protoze se stydim.

Sona (Út, 19. 12. 2006 - 19:12)

Petre, deti se vetsinou uci od rodicu.
Kdyz nabijeji deti zlim chovanim, oni si to zase vybijeji na slabsich.
Dale sikovane deti nedostaly dobre sebevedomi od rodicu a proto si ostatni dovoluji na ne.
A tak ucit a ucit s laskou.

Reklama

Přidat komentář