Reklama

Trestani dospelych deti

Karolína (Po, 20. 9. 2021 - 13:09)

Je mi už 45 let, ale jako holka jsem doma na zadek dostávala. Tehdy to bylo běžné všude. Po vyučení jsem pak ještě studovala při zaměstnání a tehdy jsem se s našima dohodla, že mne budou i nadále trestat výpraskem. Řemen nebo prádelní vařechu jsem tak na svém zadku pocítila i okolo svých zhruba 20 let. Všichni jsme to brali normálně a nikdo z toho nedělal vědu. A to dokonce i tehdy, když jsem dostudovala a jednou přišla pozdě a máma vytáhla tu prádelní vařechu. Taky jsem v té chvíli automaticky stáhla rifle a kalhotky a ohnula se. Výprasky jsem nakonec dostávala asi do svých 22 let, kdy jsem se vdala. Rodiče miluju a máme spolu hezký vztah.

Bzunda Honipták (So, 14. 11. 2020 - 02:11)

Moniko, už je to sto let co jsi napsala příspěvek, přesto ti odpovím. Mě někdo vyplavit dům, tak mu dám takovou přes dršku, i kdyby to byl 90 letej děda, zmlátil bych ho jak klokana, prknem přes hubu a na prdel, tebe bych ještě jako přídavek ošukal, nacpal bych ti do prdele špunt, abys věděla že se voda zavírá. Kurva to sem se tak rozohnil, kurňa voda se přeci nevypíná ale zastavuje. Copak máme v koupelně vypínač na vodu? He, mne neštvy.

Reklama

Přidat komentář