Reklama

Jake je to mit pochvu?

Steve (Pá, 28. 2. 2020 - 16:02)

Co to tady pindáš za nesmysly? :-D Erekce být u chlapa musí, jinak nezasune ochablou žížalu. I Malé dítě to pochopí.

Lubomir (So, 20. 2. 2021 - 20:02)

Chlap nemusí mít erekci, stačí, když má dlouhý jazyk.

ytong (Ne, 21. 2. 2021 - 02:02)

Jo,aby mě potom ukazovali v ZOO, jako mravenečníka,co? Houby !!

Vašek (St, 19. 7. 2006 - 12:07)

Já si to představit umím, ale nemám jí.

Jindra (St, 19. 7. 2006 - 12:07)

No, co je na tom blbýho. Tak si to prostě nedovede představit.

Maky (Út, 18. 7. 2006 - 17:07)

Vraceli jsme se z romantické procházky, krásný prosincový večer, pod nohami nám křupal sníh, nad hlavou svítil měsíc již téměř v úplňku.Můj přítel (22) inspirován nejspíš tou pěknou atmosférou se mě v té chvíli optal :,,Hele a jaký je to na gynekologii ? Jakej je to jako pocit, když do tebe někdo čumí ? A něco do tebe strká, jako teda něco nepřirozenýho, jako nějaký kukátka ? Já si to totiž jako neumim představit že by ze mě trčelo nějaký železo, ještě s těma roztaženejma nohama.."
Takže jsou i blbější dotazy.Iniciátor této diskuze se zeptal ještě poměrně taktně.

Návštěvník (Po, 17. 7. 2006 - 18:07)

A jaké je to nemít mozek? - dotaz na iniciátora téhle diskuse.

Anetka (Po, 17. 7. 2006 - 18:07)

A jaký je to mít penis?

IM_cookie=true (Ne, 2. 4. 2006 - 09:04)

Poznal jsem hodně žen,občas někdy některá tvrdila že by chtěla být muž,nastálo nebo jen na chvíli.Byli to ale jen tak plácnuté myšlenky,někdy i v legraci.U chlapů se taky někdy vyskykli takové názory,ale podstatně méně než u žen.Ale zabývat se tím nechci.Tento dotaz jaké je mit pochvu patří mezi stále se zde množící dotazy pubertálních a ujetých jedinců.Nemá cenu zde psát,je to škoda času.

IM_cookie=true (Ne, 2. 4. 2006 - 09:04)

Poznal jsem hodně žen,občas někdy některá tvrdila že by chtěla být muž,nastálo nebo jen na chvíli.Byli to ale jen tak plácnuté myšlenky,někdy i v legraci.U chlpů se taky někdy vyskykli takové názry,ale podstatně méně než u žen.Ale zabývat se tím nechci.Tento dotaz jaké je mit pochvu patří mezi stále se zde množící dotazy pubertálních a ujetých jedinců.Nemá ce zde psát,je to škoda času

Veni (So, 1. 4. 2006 - 18:04)

No to je otázka, ty máš tedy představivost. Jako kdyby se nějaký ufoun ptal, jaké je to mít ústní dutinu a hltan a jak s tím vůbec můžeme otáčet hlavou:-))

r (So, 1. 4. 2006 - 13:04)

Lesbismus je homosexualita. Mimochodem.

Anna (So, 28. 8. 2004 - 02:08)

Myslim, ze mit pochvu je celkem normalni (aso tak u 50 % lidstva). Kdyz uz se s tim narodis, tak ti to ani neprijde. Je to podobne jako mit reba slezinu, branici atd.Jsem si jista, ze chlapum taky prijde normalni mit bimbika.Meli bychom se spis zeptat neja tranvestitky, ktera prive mela pindu a ted ma pikku (nebo naopak), jake to je.

Nevim neznám (Čt, 25. 11. 2021 - 23:11)

Má pravdu je to 50 na 50

Radek (Čt, 31. 10. 2019 - 09:10)

Myslím ze se navzájem potřebujeme pipinka je k láskani to nejkrásnější jako mít v ní tvrdý penis muže dívky a ženy to mají těžší ne muži nemají mesicky a žena to jé zázrak a povedená vec a hračka.

Ponocny (So, 28. 8. 2004 - 00:08)

Pepane netrefil ses ani jednou spis si chtel rict k lesbismu

Pepan (Pá, 27. 8. 2004 - 22:08)

Pridavam se k predchozimu-asi toho bude vic. Mimochodem, nemas takhle nahodou trochu naklon k feminismu, nebo spis k homosexualite?

Adam (Čt, 16. 1. 2003 - 06:01)

Asi toho bude více, co nechápeš.

Alča (St, 15. 1. 2003 - 19:01)

Ja nevim, ze si vsichni chlapi mysli, ze jsme blahem bez sebe, kdyz nam ho tam strci. Neni to spatny, ale mnohem vic si uzivam pri mazleni, hlazeni a oralnim sexu s kamoskou. Jaktoze vam ten privesek nevadi pri chuzi nebo kdyz si date nohu pres nohu, tak to nechapu...

Adam (Út, 14. 1. 2003 - 06:01)

Ty si to děláš sama, že tomu říkáš směšný kus masa? Nebo nevíš na co ten směšný kus masa je a ještě jsi ho tam neměla.

Reklama

Přidat komentář