3204 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
rada (anonym)
Sperma bych dokázala lízat...tak pojd
4. Červenec 2016 - 0:13
michal (anonym)
sakra, ja jeste ne potkal takovu aby se ji libilo polikat sperma, ale rad byh takovu upirku poznal!!!
4. Červenec 2016 - 1:10
Kateřina (anonym)
Vždyť je to normální, přirozené, si hrát a milovat se. příroda to zařídila tak, že mužům voní a chutná ženino přirození a sekrety a ženám zase mužské.
10. Červenec 2016 - 22:52
Andrea (anonym)
Vždyť je to normální,...Pochybuji, ze je mnoho zen, kterym semeno opravdu chutna. Sice polknu, ale ne abych si pochutnala, ale abych partnerovi privodila psychologickou slast. A kdybych sama nebyla vzrusena, asi bych polknuti nezvladla. ":-)", v Kama Sutre se privodeni ejakulace muzum opravdu rika dojeni ("milking").
10. Červenec 2016 - 23:08
Milada (anonym)
Pochybuji, ze je mnoho zen,...Mám zcela opačnou zkušenost, kolegyně či kamarádky v tom nikdy neviděly problém, naopak se to všem většinou moc líbí, voní a chutná. Jsem ale starší generace, dcera je taky ještě normální, ale vnučka je zblázněná z televize tak, že má vážné vztahové problémy, pořád se myje a natírá krémy, až si už úplně zničila kůži a vlasy a i vůči chapům má naprosto nesmyslné očekávání a vnímá sebe sama i svět nějak podivně.
11. Červenec 2016 - 14:00
Marcela (anonym)
Dneska jsem kouřila příteli. A poprvé jsem polkla sperma... A chtěla jsem se zeptat jestli mi to nemůžu něco udělat... Mám z toho divný pocit...
6. Srpen 2016 - 22:24
Andrea (anonym)
Dneska jsem kouřila...Jestli je tvuj pritel zdravy, jeho semeno ti nemuze uskodit. Cetla jsem ale, ze u zen, ktere casto polykaji semeno vice muzu, je zvysene riziko ustni rakoviny.
7. Srpen 2016 - 0:12
Adam (anonym)
Je to hnusný
19. Srpen 2016 - 18:05
stařec (anonym)
Jestli je tvuj pritel zdravy,...Jo jo psali to v evangelickej listech co vydávaj v USA.Zapoměli tam napsat že pokud je ejakulace moc silná může ti ten tlak způsobit otřes mozku :-D
19. Srpen 2016 - 18:12
rozchechtaná (anonym)
Je to hnusnýTak těm chlapům ty péra nehul ,a když hulíš tak nepolikej .
19. Srpen 2016 - 18:14
Velemrdátor (anonym)
Myslím si, že y nebo i ve slově polykat se píše podle situace. Jestliže se dívka chystá polykat, je čurák ještě tvrdý, mělo by se napsat y. Pokud ale už dotyčná dívka semeno spolykala, čurák již změkl, mělo by se psát i. Logické a jednoduché.
20. Srpen 2016 - 7:35
J.C. (anonym)
Koukám, že zde nikdo neumí pořádně česky. Přece již náš mistr Spejbl říkal Hurvínkovi: Když máš na řádce hodně místa, napiš tvrdé y, pokud je tam místa málo, napiš měkké i.
21. Srpen 2016 - 10:11
Obrázek uživatele Steve
Steve
To víš .... když polykáš, tak před tím musí být přeci logicky tvrdej .... :-DD No, a máš pomůcku hned když jsi takovej sklerotik nebo lempl na "Vyjmenovaná slova"
22. Srpen 2016 - 15:38
Hanka (anonym)
Četla jsem o spermaupírkách, které sperma milují a chtějí ho sníst a asi jsem jedna z nich, protože něco tak dobroučkého, to si vůbec neumím představit, že některé nechutná,protože bych ho snědla hned.
23. Srpen 2016 - 13:05
M (anonym)
Při vášnivé milování s úžasným mužem. Při silné touze, zapomenu na nějaké své hranice.
23. Srpen 2016 - 13:19
Lenka (anonym)
Při vášnivé milování s...Naše milování bývá také živočišné. Při něm jsem schopná dělat partnerovi všechno. Čím jsem vzrušenější, tím víc se odvážu. Běžně nechám muže vystříkat se mi do pusy a ráda tu dávku polknu. Normálně mi to moc chutné nepřipadá, ale jak říkám, je to o vzrušení. Muže, který by mne nedokázal pořádně vzrušit bych do pusy ani nevzala.
29. Srpen 2016 - 7:10
Francek (anonym)
Moje žena za svobodna jako panna nechtěla mrdat, jenom se ráda líbala. Pak jsem jí jednou v kině sahal mezi nohy, až jsem se dostal pod kalhotky a hladil jsem jí kundu. Pak jsme šli domů a cestou jsem jí v křoví v parku položil, roztáhnul jí nohy a pomalu jsem do ní cpal vocas. Fňukala, ale když se mi podařilo jí ho tam zarazit, tak sténala a když jsem jí řekl, aby přirážela, tak začala hezky mrdat. Vyndal jsem čůráka a strčil jí ho do pusy. Ocucávala ho a já jsem jí ho zatlačil dovnitř až po koule. Mám dost dlouhýho čuráka (19 cm) a bylo to pěkný že jsem jí ho tam dostal celýho až do krku. Nemám ho v průměru moc tlustýho, takže se jí tam vešel. Po chvíli jsem jí souložil do krku až jsem se jí tam vystříkal. Když jsem ho vytáh, tak se jí z pusy vyvalila mrdka a potom se pořádně vyblila. Postupem doby se naučila kouřit bez blití a ještě jsem jí naučil, aby mě strkala prst do prdele. Já jsem jí rád lízal kundu, polykal její šťávu a pak jsem jí začal lízat prdel. Strkal jsem jí jazyk hluboko do díry. Jednou byla na záchodě kadit, já jsem tam vlezl, ohnul jsem jí přes mísu a lízal jí pokaděnou zadnici a polykal zbytky hovna. To jsem jí řek, že by mi mohla taky vylízat prdel. Ona to jednou udělala a potom jsme si lízali prdele navzájem, až jsem jí jednou položil, sedl si nad ní a zatlačil jsem a vysral jsem se jí do pusy. Chtěl jsem, aby mi taky nakadila do huby, moc jí to nešlo, ale pak vysrala velký hovno, že jsem co dělat, abych ho sněd.
20. Duben 2017 - 13:58
petr (anonym)
Mě sperma chutná taky
20. Duben 2017 - 16:26
Nejvíce mezi ho (anonym)
Komunisti kolem 18 cm Sociální demokrati průměr 16-17 ODS tam začíná frustrace podprůměr 14-15 TOP 09 stav těžké deprivace nutné kompenzovat 12-13
20. Duben 2017 - 16:30
Klaus (anonym)
Moja spolkne jen kapičky,někdy. No a přitom us vykourila tolik čurac... a spolykala toho tolik ze to nebude jen jeden kyblik mrdky?
12. Květen 2017 - 20:25
Martina (anonym)
Já osobně sperma přímo miluji.Jen je ho pro mě vždy málo.Nedávno jsem,ale přemluvila přítele,aby mi stříkal do malé půlitrové pet lahve.Už máme menší polovinu.Těším se až to doplníme a já se budu moc z plna hrdla napít a ještě mi i zbyde.
12. Květen 2017 - 20:53
petr (anonym)
Já osobně sperma přímo...I mě to chutná.
13. Květen 2017 - 10:02
Ida (anonym)
Používám sperma jako pleťovou masku a mám pleť jako v 17.
13. Květen 2017 - 21:06
Predator (anonym)
Dnes bude ma drahá polovička polykat,pak jí vystříkám kundičku a naposledy ji postříkám kozy!
14. Květen 2017 - 14:39
Alena 58 let (anonym)
Používám sperma jako...Dělám to taky a pleť je jemná a krásná. Už jsem úplně přestala kupovat všechny krémy a pod, protože jsou plné chemie a mé pleti vždy spíš ublížily. Sperma je nejlepší pleťová maska na obličej i dekolt. Lidé mi hádají tak 40 let.
19. Květen 2017 - 13:02
Obrázek uživatele Filip1985
Filip1985
Podľa mňa to musí byť pre ženu vzrušujúce, že ma možnosť byť pri najintímnejšej chvíľke muža a cítiť v puse ako jej to tam pumpuje vzrušením do jej len pre jej šikovnosť.... :) Myslím, že spermia v jej puse je ako kompliment pre ženu, že ho spravila... Ako muž som ich chutnal v celkom v pohode... dá sa....
20. Květen 2017 - 13:36
Jarmila (anonym)
Dělám to taky a pleť je...Já semeno někdy polykám, za předpokladu že mám orgasmus a manžel v tu chvíli začne stříkat, tedy v okamžiku největšího vzrušení. Jinak ho taky raději na pleť.
20. Květen 2017 - 15:44
no (anonym)
Podľa mňa to musí byť pre...tak nezapomeň pořádně lízat. A až se ta tvoje udělá, tak lízej a do sucha.
20. Květen 2017 - 15:56
no (anonym)
Já semeno někdy polykám,...a jak to technicky děláš?
20. Květen 2017 - 15:56
Šárka (anonym)
Sperma určitě má na pleť dobrý efekt. Zkoušela jsem to na dekoltu, protože už jsem tam měla jemné vrásky a úplně zmizely a pleť je krásná a jemná. Začnu to zkoušet i na obličej a uvidím.
22. Květen 2017 - 9:33

Stránky

Přidat komentář