Reklama

Polykání spermatu

ajud (Út, 15. 10. 2019 - 03:10)

spermie jsou strasně dobré každé chutnají jinak rád bych pokouřil

Francek (Čt, 20. 4. 2017 - 13:04)

Moje žena za svobodna jako panna nechtěla mrdat, jenom se ráda líbala. Pak jsem jí jednou v kině sahal mezi nohy, až jsem se dostal pod kalhotky a hladil jsem jí kundu. Pak jsme šli domů a cestou jsem jí v křoví v parku položil, roztáhnul jí nohy a pomalu jsem do ní cpal vocas. Fňukala, ale když se mi podařilo jí ho tam zarazit, tak sténala a když jsem jí řekl, aby přirážela, tak začala hezky mrdat. Vyndal jsem čůráka a strčil jí ho do pusy. Ocucávala ho a já jsem jí ho zatlačil dovnitř až po koule. Mám dost dlouhýho čuráka (19 cm) a bylo to pěkný že jsem jí ho tam dostal celýho až do krku. Nemám ho v průměru moc tlustýho, takže se jí tam vešel. Po chvíli jsem jí souložil do krku až jsem se jí tam vystříkal. Když jsem ho vytáh, tak se jí z pusy vyvalila mrdka a potom se pořádně vyblila. Postupem doby se naučila kouřit bez blití a ještě jsem jí naučil, aby mě strkala prst do prdele. Já jsem jí rád lízal kundu, polykal její šťávu a pak jsem jí začal lízat prdel. Strkal jsem jí jazyk hluboko do díry. Jednou byla na záchodě kadit, já jsem tam vlezl, ohnul jsem jí přes mísu a lízal jí pokaděnou zadnici a polykal zbytky hovna. To jsem jí řek, že by mi mohla taky vylízat prdel. Ona to jednou udělala a potom jsme si lízali prdele navzájem, až jsem jí jednou položil, sedl si nad ní a zatlačil jsem a vysral jsem se jí do pusy. Chtěl jsem, aby mi taky nakadila do huby, moc jí to nešlo, ale pak vysrala velký hovno, že jsem co dělat, abych ho sněd.

Pavel (Pá, 26. 2. 2021 - 23:02)

Jsi hovado... Totální... Nemáš ženskou a nikoho....

Ludmila (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

Jsem už starší ročník a...Souhlasím s Vámi, paní Boženo. Nejen, že je mužské sperma zdravé a obsahuje spoustu vitamínů....zinek, hořčík, selen a spoustu dalších... včetně bílkovin... Působí na ženský organismus také jako antidepresivum a při pravidelném polknutí si tím i výrazně eliminujeme možný vznik rakoviny prsu.

No (Ne, 22. 4. 2018 - 08:04)

ja take pokažde když si...Maciuchová má na den litr vína a na pleť tohle a jak je krásná.

r.k. (Ne, 22. 4. 2018 - 08:04)

ja take pokažde když si honim tak ....sve sperma snim ...chtuna mi ...a je to zdrave....

petr (So, 21. 4. 2018 - 16:04)

Já polykám svoje sperma , ještě jsem se neodvážil vykouřit a spolykat cizí sperma , i když bych to chtěl hodně.

Božena (So, 21. 4. 2018 - 12:04)

Jsem už starší ročník a manželovi to dělám už pravidelně hodně let pusou. Má cukrovku a tak není schopen klasické soulože. Nedovolila bych jeho sperma vyplivnout, pravidelně jednou týdně asi dvacet let. Není to dobré ani špatné, prostě jsem si mna to za ty roky zvykla.Nedělá mi to žádné potíže, dokonce se píše, že je to zdravé, fakt, že na ta roky co mám nevypadám. Možná je to fakt tím spermatem.

Bird23 (Pá, 20. 4. 2018 - 17:04)

V úterý jsem se dívala na...Ahoj, to bych moc rád, odkud jsi?

Lenka (Po, 29. 8. 2016 - 07:08)

Při vášnivé milování s...Naše milování bývá také živočišné. Při něm jsem schopná dělat partnerovi všechno. Čím jsem vzrušenější, tím víc se odvážu. Běžně nechám muže vystříkat se mi do pusy a ráda tu dávku polknu. Normálně mi to moc chutné nepřipadá, ale jak říkám, je to o vzrušení. Muže, který by mne nedokázal pořádně vzrušit bych do pusy ani nevzala.

M (Út, 23. 8. 2016 - 13:08)

Při vášnivé milování s úžasným mužem. Při silné touze, zapomenu na nějaké své hranice.

Hanka (Út, 23. 8. 2016 - 13:08)

Četla jsem o spermaupírkách, které sperma milují a chtějí ho sníst a asi jsem jedna z nich, protože něco tak dobroučkého, to si vůbec neumím představit, že některé nechutná,protože bych ho snědla hned.

Steve (Po, 22. 8. 2016 - 15:08)

To víš .... když polykáš, tak před tím musí být přeci logicky tvrdej .... :-DD No, a máš pomůcku hned když jsi takovej sklerotik nebo lempl na "Vyjmenovaná slova"

J.C. (Ne, 21. 8. 2016 - 10:08)

Koukám, že zde nikdo neumí pořádně česky. Přece již náš mistr Spejbl říkal Hurvínkovi: Když máš na řádce hodně místa, napiš tvrdé y, pokud je tam místa málo, napiš měkké i.

Velemrdátor (So, 20. 8. 2016 - 07:08)

Myslím si, že y nebo i ve slově polykat se píše podle situace. Jestliže se dívka chystá polykat, je čurák ještě tvrdý, mělo by se napsat y. Pokud ale už dotyčná dívka semeno spolykala, čurák již změkl, mělo by se psát i. Logické a jednoduché.

rozchechtaná (Pá, 19. 8. 2016 - 18:08)

Je to hnusnýTak těm chlapům ty péra nehul ,a když hulíš tak nepolikej .

stařec (Pá, 19. 8. 2016 - 18:08)

Jestli je tvuj pritel zdravy,...Jo jo psali to v evangelickej listech co vydávaj v USA.Zapoměli tam napsat že pokud je ejakulace moc silná může ti ten tlak způsobit otřes mozku :-D

Adam (Pá, 19. 8. 2016 - 18:08)

Je to hnusný

Andrea (Ne, 7. 8. 2016 - 00:08)

Dneska jsem kouřila...Jestli je tvuj pritel zdravy, jeho semeno ti nemuze uskodit. Cetla jsem ale, ze u zen, ktere casto polykaji semeno vice muzu, je zvysene riziko ustni rakoviny.

Marcela (So, 6. 8. 2016 - 22:08)

Dneska jsem kouřila příteli. A poprvé jsem polkla sperma... A chtěla jsem se zeptat jestli mi to nemůžu něco udělat... Mám z toho divný pocit...

Reklama

Přidat komentář