Reklama

Polykání spermatu

Milan (So, 11. 10. 2003 - 15:10)

Neni nic horsiho nez kdyz zena kouri a pak kdyz na to prijde tak ucukne a postrika me namisto sebe. Nevim jak ostatni chlapi, ale ja to vnimam tak jakoby se prestalo v tom nejlepsim. Pro spravny proziti orgasmu proste potrebuji mit penis v kontaktu s usty partnerky a 'v pohybu'. Kdyz pak zena pokracuje az se ji zadnou plnit usta nebo krk tak je to nadherne. Zalud je pak jeste chvili extremne citlivy a toho se musi vyuzit. Ale s mirou, mel jsem par partnerek ktere saly zase az moc :)

jája (St, 17. 9. 2003 - 11:09)

Lidem se často líhnou v hlavách zajímavé myšlenky v souvislosti s polykáním mužského ejakulátu. Ejakulát polykají zejména ženy, ale při stycích mezi homosexuály jej polykají také muži. Už v předpubertálním věku si někteří lidé kladli otázku, zda polykání ejakulátu není nějak nebezpečné, jestli nějak neovlivňuje lidské zdraví.Nezřídka se vyskytují otázky, zda ejakulát není nebezpečný třeba tím, že obsahuje mužské hormony, jejichž požití by mohlo ženy změnit v muže. Případně se vyskytnou také otázky, zda polykání může změnit slabého muže ve svalovce.Naznačené obavy jsou bezpředmětné, neboť hormony vylučované pohlavními žlázami představují informační médium přenášené krevním oběhem. Jsou tedy vylučovány do krevního oběhu, nikoliv do ejakulační směsi.Nicméně systémy živých organismů savců jsou založeny na krevním zásobování prakticky všech orgánů, krev je tedy médiem nejenom informačním, ale také živícím, zásobovacím, léčebným, vyhřívajícím atd. Je něčím natolik univerzálním, že si její úlohu po obrazném přenesení ze společnosti těla do společnosti lidí nedokážeme vůbec představit.Jestliže ale víme, že ejakulát neobsahuje pohlavní hormony, neznamená to, že jeho vliv na člověka je úplně zanedbatelný. Ejakulát je především silně energetická substance, která nese vibrace či vlastnosti muže, v němž se ejakulát vytvořil. V praxi to znamená, že žena, která polyká mužovo semeno, sjednocuje s mužem své bytí. Jak říkají moderní alternativci, přijímá jeho vibrace. To by ve skutečnosti nebylo nijak nebezpečné. Jisté nebezpečí však vzniká ve chvíli, kdy žena polyká ejakuláty více mužů.Kdysi proběhla v médiích zpráva, že byla hospitalizována žena s prudkými obtížemi trávicího ústrojí, jež se podobaly infekčnímu onemocnění typu úplavice nebo cholery. Mikrobiologický nález infekční onemocnění vyloučil, a jako příčina stavu byla uvedena skutečnost, že žena v krátké době spolykala ejakuláty od 16 různých mužů.Taková porce vibrací různého typu může v organismu ženy skutečně způsobit značný zmatek. Zejména v případě, že její trávicí oheň, tedy síla sleziny je slabá, takže nedokáže vliv spermatické tekutiny paralyzovat.V žádném případě nechceme varovat ženy před polykáním ejakulátu. Ejakulát zdravého muže je substance, kterou ženské tělo dokáže dobře přijmout a zužitkovat. V jistém smyslu je polykání ejakulátu nenahraditelnou součástí intimního života, která by však měla mít spíše charakter sváteční události či rituálu.Nutno znát skutečnou hodnotu zmíněné tekutiny, a podle toho s ní zacházet. Zásadně je ale pro ženu nevhodné polykat ejakuláty více mužů ať současně, nebo na přeskáčku. Abychom nebyli tak vážní, poradíme ženám polykajícím ejakuláty více mužů, aby si zmíněné produkty tepelně upravily, čímž se rozličné vibrace sjednotí, takže tělo dostane energii jaksi učesanou a přeformovanou.Žena, chce-li být citově vyrovnaná, měla by polykat ejakulát pouze jednoho muže. Pakliže si obohacuje jídelníček ještě o produkty svého milence, přítele či jiného muže, může u ní časem dojít k jisté citové nestabilitě, k rozkolísanosti citů, jinými slovy, žena pak nemusí vědět, kdo k ní vlastně patří, resp. kterého muže k sobě vlastně poutá.Toliko pozornost jednoho muže dokáže plně oživovat její ženství, tak jako žena může vést pozorný dialog toliko s jedním člověkem a stejně jako do pochvy patří toliko jeden penis. Ostatně ještě jsme nepotkali tzv. záletnou ženu, která by byla dobře vyživována pozorností svého vlastního muže. Duchovní srůstání dvou bytostí, toť otázka delšího času, obvykle úkol na více životů, nejasnosti v tomto ohledu představují zbytečné návraty zpět.Ztrácí-li žena pojetí, s kým je spojena, je to dost závažný problém. Trvalý pobyt v zmíněném citovém stavu přináší ženě otupění a ztrátu instinktů, které ji dříve neomylně informovaly o tom, který muž je onou jedinou spermií, která bude mít dovolen vstup do svátečně nachystaného ova (vajíčka). Ano, tantra nás učí vidět v malých věcech, co je velké, a ve velkých věcech, co je malé

Honza (Pá, 12. 9. 2003 - 20:09)

Pro me je vzdy, kdyz si to holka necha udelat do pusy, paradni pocit a mal jsme nastesti stesti na holky, kterym toto nevadilo nebo to primo vyhledavaly. Moc se mi to libi. Zajimave je, ze nekdy rikaji, ze sperma ma chut podle toho, oc jsem ten den jedl :-)

Sunny (Čt, 28. 8. 2003 - 15:08)

Mne osobne priatelove spermie nechutia, ale dobre viem, ze je to len zalezitost mojej psychiky a ze raz to hravo prekonam...Mam 20 rokov a s priatelom by sme sa boli vzali uz pred rokom, keby nebola na prekazku financna situacia. Nechapem, ako moze niekto do niekoho vrtat len preto, ze sa zenil/vydaval mladsi ako ini.Rozhodne odporucam partnerku upozornit predtym, ako by dostala plnu davku do ust, lebo ak na to nie je pripravena, mohlo by ju napnut na vracanie. Ak o tom vsak vie a chce to urobit, moze si to vychutnat.Priatelove spermie mam inak rada, len mi nechutia, ale rada sa nimi natieram po celom tele a po tvari a necham sa naplnit nimi az po okraj.Je vela zien, ktore lizanie vobec nepotrebuju, konkretne napriklad moja kamaratka a je celkom dost zien, ktore nemaju klitorialny orgazmus, len vaginalny... tie skutocne to lizanie az tak nepotrebuju....Najdolezitejsie je, aby partneri robili to, co sa paci obom a nerobili nieco, co im vadi, len aby urobili radost tomu druhemu....

Juppa (Čt, 21. 8. 2003 - 12:08)

Gabino tys to napsala tak hezky ze bych si ho od tebe hned nechal vyblafnout...

Gábina Partyšov (Čt, 21. 8. 2003 - 12:08)

Podle mého záleží na těch dvou samotných, jak se domluví a jaký mají k sexu přístup. Pokud, např. muž chce být kouřen a žena této praktice moc nakloněna není, ať už z jakýchkoliv důvodů (ještě to nezkusila, ale nechce to přiznat; sperma ji nechutná; partner jí dole nevoní atd.), neměl by jí do toho násilím nutit. Pokud děláte něco pod nátlakem, tak i kdyby vám to za "normálních" okolností chutnalo a nebo dělalo dobře, tak právě pod nátlakem docílíte pravého opaku. Pokud někdo tvrdí, že jeho žena mu pouze vyhoví, protože jí sperma nechutaná, ale chce svému miláčkovi udělat radost, tak jí to časem přejde a bude jí z toho špatně a nakonec to skoční tak, že s ním nebude ani spát. Je jen otázkou času, kdy k takovému stádiu dojde. Pokud muž tvrdí, že nerad lízá, ale přitom žena by byla ráda lízána, tak jí o hodně ochuzuje a žena si je toho vědoma. Pokud se tedy partneři nedokáží domluvit, záleží na tom, jaké místo v jejich životě zastává sex. Přední a nebo až někde vzadu? Co je pro ně důležitější? Nechat si ho pořádně vykouřit nebo vylízat a nebo spokojený vztah. Není přece lepší mít spokojený sexuální vztah s osobou, se kterou chci zůstat celý život? Kterou rád vzrušuji a rád pro něj/ni dělám věci, které ho/ji vzrušují a tím pádem vzrušují i mě? Nevím, jak u vás, ale mě osobně pohled na mého miláčka, který je zmítán rozkoší, kterou mu dokáži svým kouřením způsobit, samotnou velice vzrušuje a to tak, že netoužím po svém orgasmu, ale po JEHO.

Pavel (St, 20. 8. 2003 - 12:08)

Janys - zde je typicke nedorozumeni. Chyba neni v muzich, kteri maji radi cesnek, ale v zenach, ktery jej radi nemaji. Normalni je proste cesnek jist. Ve stredomori ho ji vsichni, vsichni taky tak trosku cesnelem "smrdi" a to je tak vse. Nikomu to neprijde.Souhlasim ale ze pred oralkem by se mohl cesneku alespon na den vzdat (pokud tedy vi kdy to prijde).

Johny (St, 20. 8. 2003 - 01:08)

Teda řeknu vám, že mi je do breku. Tolik partnerek jse v orálu vyzkoušel abych to poznal jakej je to pocit nemuset se hlídat kdy se člověk při tom udělá a nic.Prostě smůla. Každá předem stanovila pravidla. Brrr. A vy se tady takhle v pohodě bavíte že je to ok. Pánové, važte si svých dam jenž vám to dopřávají.

janys (Út, 19. 8. 2003 - 03:08)

Predevcirem si dal muj milacek bramboraky s horou cesneku a vcera hrachovou kasi s druhou horou cesneku.At tady nikdo netvrdi, ze nezalezi na tom, co chlapi jedi!Dneska, kdyz prijel, smrdel cesnekem z pusy i z nosu, i kdyz jenom dychal a mel pusu zavrenou, cesnek mu tahnul i z kuze po CELEM tele! A chut spermatu, no brrrr! Ja cesnek nemusim!:)))))))))))))))))))))

Andy (Po, 18. 8. 2003 - 22:08)

A jaky to bylo?

Petr (Po, 18. 8. 2003 - 06:08)

Já sem svý semeno spolkl několikrát a několikrát i mastříkal na svou ženu a slízal pro informaci!

p.m. (Pá, 15. 8. 2003 - 20:08)

Pro Beťára:Tak si s ní o tom normálně promluv, ne? Řekni jí, že to chceš zkusit a nazdar, je vymalováno. Určitě nebude mít nic proti.Nebo si snad o sexu nepovídáte? pa.

p.m. (Pá, 15. 8. 2003 - 20:08)

Pro Petra:Tak by mne zajimalo, zda jsi svoje sperma ochutnal. Ano nebo ne?A co takhle kdyby si ho tvoje ženuška nechala v pusince a pak šup a pěkně do tvojí pusinky. Co ty na to? Zvláštní je, že někteří chlapi, co naléhají na to, aby to jejich partnerka polykala to sami pomalu ani neochutnali ;-)

beťár (Pá, 15. 8. 2003 - 15:08)

Tak vas zdravim zo Slovenska. TAk som sa nahodne sem zatulal a celkom mate zaujmavu temu. Tak sa zapojim do debaty. Mne to moja zena este nikdy nespravila do konca, lebo som ju vzdy na to upozornil. Nechcel som ju zaskocit. Ale priznam sa ze vyskusat by som to chcel, len neviem ci to mam predtym jej povedat ale nie. Co vi na to ??? Baby, tak poradte...

Petr (St, 13. 8. 2003 - 16:08)

Vy mě tu nenaserete.Já sem rozhodně nemusel ženit,dítě nečekáme ani nic jinýho.Vzali jsme se protoze se mame radi.vim ze sem laska do polykani semene nepatří ale píšu to těm kteří mě tu nazývají blbem apod.

kokrouč (Út, 12. 8. 2003 - 23:08)

Pro Milana - já ho také neodsuzuju, ale když on se tak krásně nasírá, že to prostě potřebuje. A už vůbec nechápu proč dělá zásluhy z něčeho, co na 99% udělat musel, když ta jeho chodí ještě do školy. Proboha a ta čeština !!!!!!!!! Já vím, že se tu na to moc nehledí, ale když mi jedna jednou napsala, že orgasmus je asi "mítus", tak bylo po lásce.K tématu - s tím čajem je to zajímavé, ale osobně si myslím, že u ženy jídlo a pití vliv nemá, moje žena mi voní pořád stejně i kdyby snědla nevím co, je pravda, že někdy více a někdy méně, ale to bude asi otázka míry mé touhy. Na druhou stranu já jí chutnám pokaždé jinak, končíme touto bohulibou praktikou 15 let, takže jí to věřím. Je tu někdo, kdo to má zmáknuté vědecky ?

Pedross (Út, 12. 8. 2003 - 14:08)

Jo? Znal jsem jednu a ta voněla nádherně. Je zajímavé, že pila jenom černý čaj. Ten nejlepší. Zkoušejte

zvědavá a přejí (Út, 12. 8. 2003 - 14:08)

Tož přeju všem.Ale stejně si myslím, že jídlo, chuť spermatu neovlivní.Taky jsem slyšela, že ženská má vypít černý čaj "aby" voněla!

Pedross (Út, 12. 8. 2003 - 14:08)

My víme, že tomu tvému to chutná po kaštanech, ale někomu pomáhají banány, ananas nebo přestat pít pivo. Tak proč by to nemohl alespoň zkusit? :-)Buď ještě víc přející. :-))

zvědavá a přejí (Út, 12. 8. 2003 - 14:08)

Pro Milana :banány ti nepomůžou!Je třeba "vnutit" parnterce , že kaštany, jsou "to nejlepší"!!!

Reklama

Přidat komentář