Reklama

Délka předkožky

Petra (So, 9. 4. 2011 - 07:04)

Správná délka je nulová, tedy bez předkožky

Jana (Čt, 17. 3. 2011 - 21:03)

Můj mladší bráška měl dlouhou předkožku,tahal si za ni a mamka mu ji nechala obříznout

Tralaláček (Čt, 27. 12. 2018 - 20:12)

Zvěrstvo!

xxx (St, 16. 3. 2011 - 00:03)

dobry den chcem sa opytat ci kazdy chlap ma tak velmi citlivy zalud na penise a ci to je bolestive pri oralnom sexe aelbo normalnom sexe pretoze ked sa dotknem rukou zalude tak je to neprijemne... dalej sa chcem spytat ci je normalne ze mam dlhu prdkozku a ked ju stiahnem za zalud tak je dost zosulana zhrnuta nahrnuta tesne za zaludom... a ma predkozka zo zalude schadzat lahko alebo pomaly kus bolestivo? a ma zist sama ked sa penis postavi alebo je zle ked jej musim rukou pomahat? a este sa chcem opytat poslednu vec ako sa da cvicit trenovat aby mi vyrastol penis este viac? velmi velmi pekne dakujem

Pankáč (St, 9. 3. 2011 - 18:03)

Nikdy bych si nenechal obřezat předkožku bracha to má a stratil včechen cit v žaludu u sexu musim cítít že mi ho něco nebo někdo mazlí,hladí,cucá že cítím poševní stěny atd atd. Tak že neřezat ani náhodou raději ji nechat viset jak se penis postaví tak se sama stáhne dozadu ,nebo mi ji stáhne zasun do pochvy

Tady se dočtete (Pá, 4. 2. 2011 - 14:02)

obřízka muže je stejné odstranění erotogeních zón jako odstranění klitorisu ženě:

http://www.acroposthion.com/

Jenda (Pá, 4. 2. 2011 - 08:02)

Pokud se uděláš rukou tak to při sexu vadit nebude.... zkus při koupání a každé další příležitosti předkožku přetahovat a povytahovat dozadu, mazat olejíčkem pro děti. Rošíří se a pak to začne fungovat normálně. ;-)
Měl jsem tenhle problém taky a nešlo mi to stáhnout...trénoval jsem jí a po milimetrech se povedlo, až za žalud. Obřízku nemám a po letech sexu si přetáhnu předkožku až dozadu ke kulkám. ;-)

LADA (Čt, 3. 2. 2011 - 17:02)

a kdybych si ji nenechal obriznout byl by pak probrem pri sexu ??

Jenda (Čt, 3. 2. 2011 - 12:02)

Ufikne ti jí. (Obřízka)

LADA (Čt, 3. 2. 2011 - 11:02)

a je to zavazna nemoc nebo co me stym udela doktor ??

Radek (St, 2. 2. 2011 - 18:02)

Chtel bych se zeptat co mam...Mas fimozu, bez k doktorovi.

LADA (St, 2. 2. 2011 - 11:02)

Chtel bych se zeptat co mam delat kdyz mne predkozka nejde stahnout a kdyz jo tak jen trochu a pak je popraskana potreboval bych poradit ! dekuju

to kůžička (Po, 17. 1. 2011 - 14:01)

Každej to má jinak, někdo ji má krátkou, někdo dlouhou. Já mám poměrně dost dlouhou,ale nosím jí trvale ohrnutou za žaludem. Když chci,kryje mi celej žalud i v erekci, když chci, přetáhnu si kůži za žalud, že penis vypadá jako při obřízce.
(viz. www.amateri.cz, nick jenda1100).
Pokud nemáš problém při sexu, tak to neřeš. ;-)

kůžička (Po, 17. 1. 2011 - 12:01)

Předkožku mám celkem dlouhou, kousek kouká před žalud a když se mi postaví, tak je žalud přikrytý a předkožka končí současně s žaludem.

Karel (Čt, 6. 1. 2011 - 06:01)

Dan: Při sexu to být problém může. Já měl podobný problém. Moje šla přetáhnout jen z půlky a byla potřeba tuna lubrikantu a opatrnost. Je na to doporučené buď cvičení nebo obřízka. Cvičení je ovšem záležitostí měsíců, je to otravné a člověk to nevydří dělat pravidelně, operace je až poslední možnost. Já tehdy zkusil umělou vagínu (Fleshlight) se spoustou lubrikantu a problém velmi rychle zmizel. Po týdnu to šlo přetáhnout za sucha, byť to porád bylo těsné, a po 2 měsících už jsem ani nevěděl, že jsem nějaký problém měl.

Jan (Čt, 25. 12. 2008 - 22:12)

Pro Káju: Někde jsem četl, že je tam víc pigmentu, v dospívání pokožka ztmavne. Pokud se pletu, opravte mě někdo.

Roman (Čt, 25. 12. 2008 - 10:12)

Předkožka, vážené dámy a pánové, má vícero funkcí. V dětství ji chlapci potřebují pro ochranu velmi citlivého žaludu.Pravda, v dnešní době se už nosí naštěstí jemné slipy, ale nepřál bych nikomu chodit v řezavých trenkách s žaludem ven. Nic příjemného.Zároveň je předkožka vlastně prví malou pochvičkou pro mladé kluky při onanii.Onanovat bez předkožky je nepěkná facha, viz všechna ta videa s obřezanci.Obřezaný žalud anebo příliš krátká předkožka způsobí poletech opravdu jisté otupení citlivé sliznice a ta se více a více pak podobá spíše jen jemnější kůži.Je to asi tak jako tvrdit, že může oko být bez víčka? Jistě , může, ALE!!!A boltec si také nekrátíme jen proto, že se Vám v něm denně hromadí maz a špína... Bez předkožky ybch se cítil jako mrzák. Přál bych si ji mít dvakrát tak dlouhou.

Kája (Pá, 20. 6. 2008 - 17:06)

Jen mi kluci řekněte, proč ten chobot na tom péru je vždycky tak hnědej? :-))) Jak je delší než žalud, tak je vždycinky ten přesahující kousek hnědej jak prase. :-) Proč?

Lapis (Pá, 20. 6. 2008 - 15:06)

Já na chlapy nejsu, ale ten piňour s tou předkožkou vypadá fakt dobře. Já ju mám taky přes žaluda, ale neni to tak zabalený, spíš ta kuža otevřená jakou rourka.

Borek (Pá, 20. 6. 2008 - 14:06)

tak já jsem teplej, takže klidně řeknu, že čumim chlapům po ptácích. A mě se vždycky líbili chlapi s dlouhou předkožkou, takovým tím chobotem, jak to tu někdo nazval. Třeba jako dneska tebhle - http://www.amateri.cz/orig.php?&img=347442/273914/2093798.jpg

Reklama

Přidat komentář