Reklama

Masáž prostaty

Míra (Pá, 15. 9. 2017 - 18:09)

A dráždí vám přitom bradavky? Tak se dokážu udělat i bez doteku penisu já, při masáži prostaty jen tak, jak byl ten návod výše. Ten jsem potřeboval znát před dvaceti lety, to bylo experimentování.

Jirka (Pá, 15. 9. 2017 - 12:09)

Mě prostatu žena taky ráda masíruje. Je to opravdová slast, mít v sobě její dva prsty a cítit jak tam s nimi šátrá a dráždí mi ji. Dokážu stříkat bez jakéhokoli doteku penisu a i mnohem více semene než při klasickém vyhonění.

jj (Pá, 15. 9. 2017 - 08:09)

Bez doteku penisu?bez doteku penisu

H (Pá, 15. 9. 2017 - 08:09)

My se ženou masáž děláme...Bez doteku penisu?

Miriam (Čt, 14. 9. 2017 - 13:09)

Já tomu svému prostatu masíruju celou rukou. Sice chvilku trvá než ji tak dostanu, ale pak s rukou v pěst rejdím v zadku někdy až po loket a to by jste viděli jak stříká.

Jitka (So, 5. 10. 2019 - 21:10)

Já tam mám taky celou ruku, jde to líp a neberou mě křeče do prstů. Když nemá ani při vyprazdňování semenných váčků výron (dělám ho až po masáži) stačí jen vsunout do něj ruku až po loket a tlačit na prostatu i při výronu a to je potom řev!

jirka (Čt, 14. 9. 2017 - 07:09)

My se ženou masáž děláme dlouho a dost často. Zasune do mě dva prsty. Já mám zvedlé a do široka roztažené nohy a na bradavky mám kolíčky. Ona jen zasune prsty a občas zmáčkne kuličky. Po chvilce stříkám a je to super.

A budeš (Út, 12. 9. 2017 - 16:09)

Masérka to musí...to sem psát hodně často? Rád bych si přečetl i něco jiného, když jde o diskuzi.

Dobrý (Po, 11. 9. 2017 - 08:09)

Masérka to musí umět.
Správná masáž prostaty se provádí dvěma prostředními prsty, které se zasunou co nejvíce do uvolněného análu. Poté masérka začíná prsta mírně pokrčovat (pojd sem gesto) a třepe celou dlaní nahoru a dolů, nejdřív jemněji a pak stále intenzivněji docela velkou silou. Takto pokračuje až do orgasmu, který nastává bez doteku penisu.
U osmdesát procent mužů je vhodným doplněním tahání a kroucení bradavek, které výrazně zkracuje délku masáže a práci masérky. Mužské bradavky jsou méně citlivé, než ženské, takže je vhodné masáž bradavek provádět větší silou.
Některé české jako Tantra školy holky učí, že jen jemně jeden prst, což nemá s masáží prostaty nic společného, je to maximálně hra na něco nového a tak.

Pán (Po, 11. 9. 2017 - 05:09)

Udej nějakou přibližnou...Jsem ze šumperka.

carli (Po, 11. 9. 2017 - 03:09)

dejte nějaky kontakt....Ahoj jo delam sito sam ve sprchaci

Petr (Ne, 10. 9. 2017 - 23:09)

Děláte si někdo masáž prostaty sám?

Anonym (Ne, 10. 9. 2017 - 13:09)

dejte nějaky kontakt....Udej nějakou přibližnou lokalitu. Předpokládám že za tím nechceš dojíždět třeba přes půl republiky.

roman (Ne, 10. 9. 2017 - 13:09)

dejte nějaky kontakt....

D (Ne, 10. 9. 2017 - 08:09)

Masérka to musí umět.
Správná masáž prostaty se provádí dvěma prostředními prsty, které se zasunou co nejvíce do uvolněného análu. Poté masérka začíná prsta mírně pokrčovat (pojd sem gesto) a třepe celou dlaní nahoru a dolů, nejdřív jemněji a pak stále intenzivněji docela velkou silou. Takto pokračuje až do orgasmu, který nastává bez doteku penisu.
U osmdesát procent mužů je vhodným doplněním tahání a kroucení bradavek, které výrazně zkracuje délku masáže a práci masérky. Mužské bradavky jsou méně citlivé, než ženské, takže je vhodné masáž bradavek provádět větší silou.
Některé české jako Tantra školy holky učí, že jen jemně jeden prst, což nemá s masáží prostaty nic společného, je to maximálně hra na něco nového a tak.

Dobra (St, 6. 9. 2017 - 18:09)

Jestli k tomu můžu něco...cena trochu závidím :-) protože ať hledám erotickou nebo neerotickou jsem na 1500,-

dotaz (St, 6. 9. 2017 - 10:09)

Jestli k tomu můžu něco...dík za info

Anonym (St, 6. 9. 2017 - 10:09)

při erekci mi dělá...Jestli k tomu můžu něco říct, tak obvyklé polohy, které mně osobně nabídla masérka jsou dvě. Na zádech a v kleče. Je to celkem logické kvůli dostupnosti prostaty. Při obou vystavuješ svoje mužství. Já to neřeším, protože si u toho ještě nechávám masírovat penis. Osobně si myslím, že pokud chceš masáž prostaty i neerotickou, měl by jít stud stranou. Co se týče ejakulace při neerotické masáži, podle mě může nastat. V každém případě, pokud máš vyhlídnutou masérku, zavolej jí a natvrdo se jí zeptej, jestli s tím má problém, zeptej se i na detaily(poloha, výstřik, délka masáže, prst nebo pomůcka atd.). Nezapomeň samozřejmě na cenu. Pro srovnání já platím 800,- kč a je v tom masáž zad, zadní části nohou a současná masáž prostaty a penisu. Tak abych to shrnul, volat, nestydět se a zeptat se. Pokud bude masérka nepříjemná po telefonu nebo nebude chtít na nějaké otázky odpovědět, zkusit zavolat jiné.

dotaz (Út, 5. 9. 2017 - 23:09)

dochází nebo aspoň u mě...při erekci mi dělá potíže ležet na břiše, úhel mám jiný, takže nejradši bych ležel na zádech. Napadlo mě na něj navléct kondom, čímž se schovalo to vystříkání. Před mladší ženou mito je trapný. Ta paní v Jablonci vyloženě píše, že nedělá erotickou masáž, tak aby mě nevyhodila. Taky nevím cenu. V Praze jsem našel něco, tam to nabízí za 500kč, ale mají to i s masáží penisu předtím. Takže to nechci, masérky tam dělají erotický masáže, takže to je napůl bordel. Ceny jsem zahlíd 500Kč, což by celkem šlo. Sice dost, ale jiná paní na letné bere kolem 1500Kč. Přitom jí je 57, erotickou masáž nedělá, ale s lidma povídá. To mi přijde trošku moc.

Jak dlouho ta masáž trvá? A jestli se můžu zeptat, kolik to stálo? Hodně piju, pak chodím scát 5x i víc za noc, nějaký byliny ale tu masáž by to taky chtělo.

K erekci (Út, 5. 9. 2017 - 22:09)

jak to probíhá, myslím ta...dochází nebo aspoň u mě ano a k výstřiku také, vůbec jsem se přiznám neřešil zda je to před cizí ženou...to bych se toho jinak nedozil protože jsem sám a nemá mi s tím kdo pomoci. A čekat kvůli studu na problémy se zvětšenou prostatou nebo nemoci dosáhnout erekce vůbec se mi nechce. Však o nic nejde. Masérky, které to dělají s tím počítají. Můžeš ležet na břiše, mě to více vyhovuje na zádech s podlozenym zadkem, nohy hodně od sebe. Vystřikal jsem se skoro až na krk, paní ani nemrkla, otrela.

Reklama

Přidat komentář