Reklama

Regalen

Petr (Pá, 5. 2. 2021 - 09:02)

Mohu užívat současně Renol a Regalen ?

Petra (So, 27. 7. 2019 - 20:07)

Bolela me záda, v podžebří a po nástupu po rodičovské jsem měla vysoký krevní tlak, všechna vyšetření vpořádku a já trpěla. U mojí fyzioterapeutky mi byly doporučená dračí krev nalačno, po obědě Regalen a večer Renol. Cítím se skvěle, záda jsou bez bolestí a tlak v normě. Vřele doporučuji.

dasa741@seznam. (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zdali může regalen užívat má dcera, která se v současné době léčí se žloutenkou C. Děkuji za odpověd

dasa741@seznam. (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zdali může regalen užívat má dcera, která se v současné době léčí se žloutenkou C. Děkuji za odpověd

Teri (Po, 9. 9. 2013 - 17:09)

Dobrýden , při užívání regalenu mně hroznšě bolí břicho . Chtěla jsem ho brát na únavový syndrom. Nemáte někdo zkušenost?

Radek (Ne, 22. 3. 2015 - 22:03)

Dobrý den Heleno, kombinace Regalen a Renol je nevyhovující.Jinak s preparáty Energy mám velmi dobré zkušenosti jako prevence tak i při léčbě.

Helena (Út, 28. 1. 2014 - 16:01)

Zdravím, nevíte, jestli se může užívat Regalen a Renol dohromady např. s hodinovým odstupem? Případně Regalen, Renol a Gynex? :) Díky.

Petra (So, 27. 7. 2019 - 20:07)

Regalen odpoledne mezi 13.-15.h a Renol večer mezi 17.-19.h.

Irena (Čt, 28. 3. 2013 - 09:03)

Nevím, jestli to není omyl,...Nebo také mají fajn výběr na www.energy-tcm.cz

josef (Čt, 17. 12. 2009 - 12:12)

Regalen je vynikajíci preparát!!!!!všem doporučuji.

maja (Čt, 3. 5. 2012 - 13:05)

ahoj prosím jaké máte zkušenosti s regalenam,já jsem využívala jedno balení a vysledek zatím žádný

Iveta (Po, 12. 3. 2012 - 11:03)

Dobrý den, nevíte náhodou jestli přípravek regalen není v kontraindikaci s nějakými léky? Beru pravidelně Prestarium a betablokátor a při společném užívání určité dávky mám bušení srdce a hůř se mi dýchá. Při nižších dávkách tyto příznaky nepociťuji.Děkuji za odpověď.Iveta.

Monika (So, 4. 2. 2012 - 22:02)

Regalen je ten najlepší prípravok aký som doteraz užívala.Mala som psoriázu v hroznom stave, veľké problémy s trávením, padali mi vlasy. Po využívaní jednej fľaštičky sa mi všetky tieto problémy stratili, tak som na 100 % presvedčená o účinnosti tohto prípravku.Vrele doporučujem. Ab tiež som schudla.

Marcela (Čt, 30. 6. 2011 - 08:06)

Mám také velmi dobré skušenosti s regalenem.Měla jsem suchou kuži a tet ji mám pevnou a vláčnou dalo bi se řici že omlazenou.Jen má rozhozenou menstruaci a cítím se nafouklá.Není to problém.Piji dost kávy.

Adam a Eva (So, 10. 5. 2008 - 13:05)

Bohuzel me velmi mrzi,ze vetsina lidi se necha odradit pri uzivani kvalitnich prirodnich preparatu reakcema organismu!! A pri tom je to jen odpoved jejich organismu na to, jak maji sve telo zanasene toxiny a odpadnimi latkami. Preparaty Energy jsou schvaleny Ministerstvem zdravotnictvi,maji svoje HEM cislo a navic splnuji ISO normu. Tudiz nejde jen o nejake bylinky z trziste!! Klidne si kupujte synteticke pripravky vyrabene nasim farmaceutickym prumyslem, avsak synteticke pripravky Vam pouze priznaky onemocneni dokazi rychle utlumit ( mate pocit ze problem je pryc ), avsak PRICINU NEMOCI NEBO OBTIZI NEVYRESI! Radi Vam poradime ohledne techto preparatu a uzivani, popripade neni problem jakykoliv preparat zaslat postou. Uceleny prehled preparatu najdete na : www.energy-nature.blog.cz

Mirka (So, 16. 2. 2008 - 22:02)

Naprosto souhlasím s vašimi názory.Ať si každý věří čemu chce a neodsuzuje to,o čem nic neví.

Pavla (St, 26. 12. 2007 - 09:12)

Pro Emu,pokud budeš čekat až o tom budou psát v kladném smyslu v novinách,tak se nedočkáš.Už mě nebaví číst články lídí,ktěří tomu nevěří.Skeptici ať si koupí něco v lékárné ,zaručeně schválené ministerstvem a nezabývají se alternativní medicínou.Já se jim divim,vdyť jim to nikdo nenutí.A vy všichni,kteří nechcete podporovat léky,které nelečí ani za mák a maji 100 něžádoucích účinků se nenechte odratit.Nemyslíš,že kdyby přiznali,že v jednoduchosti je síla,že by mohli celý systém farmacie zavřít?

ema (Út, 25. 12. 2007 - 19:12)

no dostzala jsem jej pod stromeček - ale váhám - víte to bioinformační - mi připomíná AHA - na stránkách Ministerstva zahraničí žádný na přípravku uváděný seznam povolených ....není. A ten název bioinformační pořípravek taky nic neříká . Že by past na blbce???

andy (Út, 10. 7. 2007 - 13:07)

Objednala jsem si druhé balení Regalenu, protože to první mi velice pomohlo. Trpím na šílené nadýmání a bolest pod pravým žebrem, sono však kameny neprokázalo. Regalen jsem brala tři týdny, teď mi skončila týdenní pauza a začnu další balení. Nikde jsem se necítila tak dobře, jako ten minulý měsíc. Nadýmání je o dvě třetiny menší. Když si sáhnu na žlučník, bolí sice dál, ale nic nejde hned, že... Po letech pekla se konečně trochu cítím jako člověk, i když vyhráno samozřejmě nemám. Chci také vyčistit játra kůrou pomocí olivového oleje.

Tommy (Po, 23. 10. 2006 - 18:10)

Jasně a když něco bolí tak to automaticky znamená že se to léčí že? :D

Reklama

Přidat komentář