Reklama

Tlak a bolesti v oblasti krku

Lucie (St, 3. 8. 2011 - 23:08)

Dobrý den, šla jsem k praktické lékařce s potížemi špatně se mi dýchalo,měla jsem pocit hlaku na hrudi pocit omdlévání potila jsem se špatně se mi dýchalo mám silný průjem celkem často a pocit knedlíku tlaku v krku v dolíčku. Dr. mě poslala na kardiologii dali mi 24 hodinový holter ten byl v pořádku zítra jdu na echo.. zajdu si na ORL a uvidíme nevíte čím to může být způsobeno? Mám pocit že jde o tetanii Děkuji

pegy (Po, 23. 5. 2011 - 16:05)

Dobrý den,prodělala jsem...mám to samé,jdu na odběr vzorku

Daniel (So, 12. 2. 2011 - 18:02)

mam podobný problém.po chvylkách se mi začne svýrat v krku nad hrudním košem a mam pocit joko kdybych měl v krku sucho je to cejtit víc a víc dokud si neříhnu zatim to mam od noci ale je to velmi nepříjemné =(

Simona (Po, 7. 2. 2011 - 20:02)

Dobry den,od vcerejska mam knedlík v krku vzdy kdyz polknu tak mam v krku velky tlak a boli me to a zda se mi ze mam i zvecene mandle nevim co s tím mam prosim poradte . simona

Alena (Út, 18. 1. 2011 - 14:01)

Dobrý den,prodělala jsem klasickou chřipku.Nyní jsem již naprosto zdravá.Asi v polovině marodění jsem začala cítit tlak v krku,v místě pod ohryzkem.Pocit,jako bych měla cizí těleso v krku.Nepříjemné.Tlak vnímám celý den,v noci mě často budí většinou když ležím na zádech.Byla jsem pouze na rentgenu plic a vše bylo v pořádku.Mám také větší tendenci říhat,cítím,že je to s tím spojené.Vzduch se mi pod tímto místem drží a následně mě k říhání nutí.Co s tím?Myslela jsem že je to např.reakce na antibiotika ale můj lékař i toto vyloučil.Děkuji

Návštěvník (Út, 16. 12. 2008 - 15:12)

Ahoj Martino, mam podobny problem, myslis ze bys mohla dat kontakt na fyzioterapeutku :)? diky moc!

Martina (Pá, 21. 11. 2008 - 18:11)

Taky jsem před dvěma měsíci začala mít divný pocit tlaku nebo nějakého tělesa v krku, chvílemi mi bylo na zvracení. A to se potom zhoršovalo, že jsem nemyslela na nic jiného. Vyšetření na krčním a štítné žlázy bylo v pořádku. Na krčním mi sdělili, že bych mohla mít problém v krční páteři. A potom mi byl doporučen "anděl" v podobě fyzioterapeutky. Za jednu návštěvu /podotýkám za 1/ jsem naprosto v pořádku. Měla jsem prý pootočený obratel a on tlačí na polykací cesty. Najděte si a zaplaťte pořádného fyzioterapeuta. Taky mi řekla, že k ní chodí lidé se stejným problémem, kteří absolvovali rehabilitace i několikaměsíční s výsledkem O. Nedovedete si představit, jak se mně ulevilo, že v krku konečně nic necítím.'

Jana (Po, 26. 11. 2018 - 23:11)

Dobry den doporucila byste prosim (andela) fyzioterspeuta. Mam velke potize . Pomohlo vam to ? Dekuji

Návštěvník (St, 19. 11. 2008 - 09:11)

Mám podobný problém.Byla mi diagnostikována počáteční autoimunita štítné žlázy z krevního vyšetření.Blanka'

Ilona (St, 1. 10. 2008 - 17:10)

Zdravím Vás,trpím podobným problémem už přes dva měsíce. Tlak v krku,obtížné polykání,bolest na hrudi a horší dýchání až nucení ke kašli. U mě to začalo zablokováním zad a krční páteře a příšernou bolestí hlavy,to už mi dal neurolog jakžtakž do pořádku,ale bolest na hrudi a špatné polykání přetrvává. Už si nevím rady. Byla jsem na gastroendoskopickém vyšetření,na rentgenu páteře,včera jsem byla i u krčního a čekám na výsledky. A zatím vše v pořádku...to se podepisuje i na mým nervech a méně jím,ani nemám chuť a to špatné polykání mi také nepřidá.... '

Clarina (Ne, 14. 9. 2008 - 16:09)

Zdravím, už nějakou dobu se mi obtížně polyká, a to nejsem nemocná. Mám pocit, že polykám strašně nahlas a pořád, protože mám sucho v krku a vůbec nepomáhá když víc piju. Je mi to trapné když jsem třeba mezi lidmi a je úplné ticho...myslím, že všichni musí slyšet jak hlasitě a neustále musím polykat..:( Nevíte co s tím? Co to může být?'

Jana ,37 let (St, 20. 8. 2008 - 16:08)

Ahoj Luboši,
trápí mě podobný problém už 2 měsíc a zajímalo by mě, zdali sono krku odhalilo nějakou příčinu. Myslím, že se v mém případě jedná o krční páteř, ty uvádíš, že rehabilitace nezabrala.Byla jsem si zaplavat v Jadranu, ale ani to mé obtíže nezmírnilo. Díky za jakoukoli reakci.'

Reni (Út, 29. 7. 2008 - 17:07)

Díky za info Honzo :)) Včera sem byla na gastroenterologickém vyšetření, kt. dopadlo dobře (nikomu to ale nepřeju, hrůza to byla). Nic jinýho sem ani nečekala, protože mě to do tý doby zase přešlo. Doporučila mi příště teda rentgen s kontrastní látkou. Já zkoukla stránky s tou kandidózou jak píšeš. Mimochodem si "pacient" n. doktor?? Jestli je třeba vhodný si koupit nějakej doplněk stravy jako je kaprylová kyselina.'

Honza (So, 26. 7. 2008 - 21:07)

Příčinou může být vybuzená chlamydia pneumoniae nebo také kvasinka Candida - onemocnění se jmenuje Kandydóza, samozřejmě také borelióza. Příčin může být mnoho, důležité je, že se nejedná o vážné onemocnění. Lékaři někdy neakceptují nevýznamné ptaogeny, i když pacientům způsobují bolest. Důležitým poznatkem je také to, že tyto stavy jsou spojeny často s imunodeficiencí pacienta (ať už po prožitém traumatu nebo stresu nebo také špatné návyky) Dop. lze pracovat na imunitě a periodicky kontrolovat krev.'

Reni (Út, 22. 7. 2008 - 18:07)

Ahoj Ivo. Trápí mě úplně to stejný a nevím co s tím. Je mi 24 a na štítnou žlázu se léčím. Byla sem teď ale na vyšetření a sonu, ale prý je to v pořádku. Tam sem byla asi před 3 týdny. Teď sem se vrátila z dovči a zase mi to začalo. K tomu teda ještě beru antibiotika, že mě bolelo v krku. Jenže to už přestalo, ale ten knedlík tam cejtim furt. Nepříjemnej tlak a pocit na zvracení. Jestli to bude trvat i zítra du znovu k doktorovi, tohle se nedá vydržet :(('

jerka (Čt, 19. 6. 2008 - 12:06)

Ahojky, tak jsem tu taky s tímto problémem. Mě pobolívá oblast krku asi dva měsíce. Intenzivně běhám asi měsíc po doktorech.Orl, neurologie, sono štítné žlázy, rtg krku a nic. Včera jsem byla u obvoďáka a mám jemně zvýšenou sedlivost, takže prý mám ležet a dostala jsem ibalgin.Za hodně si myslím, že můžou už i nervy. Jestli někdo tušíte na jakého se obrátit lékaře dejte vědět.'

Alena (Út, 17. 6. 2008 - 13:06)

Já mám úplně stejný problém i stejné výsledky lékařských vyšetření. Mé potíže nadále přetrvávají. V současné době jsem zahájila rehabilitaci krční páteře, pro podezření, že by mé problémy mohly mít souvislost s tímto. Jestli se Vám podařilo Váš problém odstranit, dejte mi prosím vědět, jakým způsobem. Předem děkuji.'

miruna (Ne, 8. 6. 2008 - 20:06)

mam taky bolesti ohrzyku občas mě to dost trapí bojim se nějake nemoci'

anička (Ne, 4. 5. 2008 - 21:05)

Ahojte.Najde sa tu prosim vas niekto kto mi pomože?posledny tyžden citim strašny tlak v krku,ako keby som tam mala nejaku hrčku....vysoky tlak nemam a nemam ani problemi s dychanim....ale strašne je to neprijemny pocit,ako keby vas niekto dusil...mam pocit že mi trpne aj jazyk,bola som už na vyš.so srdcom na echo,aj zo štitnou žlazou a všetky vysledky dopadli dobre.NEMAM ANI NIJAKY STRES A NESOM ANI SKORO NIKDY NERVOZNA.....len to dusenie ma trapi.PROSIM VAS VELMI PEKNE PORADTE MI....'

leni (Ne, 27. 4. 2008 - 21:04)

milé d, já už štítnou žlázu normalizuju 10 let ... :o)'

Reklama

Přidat komentář