Reklama

Sex v rodině

bohuš (Út, 26. 2. 2019 - 12:02)

Souhlas !

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2002 - 20:09)

Zdeno, uz jsi to delala se psem, s tchanem, povez, s kym jeste !

212684 (Pá, 9. 6. 2023 - 14:06)

Žvaníš hovadiny

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2002 - 16:09)

:-)Vidím,že nejsem sama,to jsem ráda,taky se čas od času pomiluji s tchánem a nepřipadá mi na tom nic divného.Jde jenom o to aby se to NIKDO!!! nedozvěděl.Jinak jako milenec je báječný

Default User Image
Martina (Út, 26. 9. 2023 - 17:09)

Tak já to mam podobně. Taky už několik měsíců spim s tchánem. Kdykoliv to jde, tak jsme spolu a vášnivě se milujeme. Až se divim že nás nikdy nikdo neslyšel :-D A hlavně on je děsně sexy chlap na to že mu je 70. Mě je 48. Nejdřív to bylo jen o sexu, protože nám oboum chyběl, jenže pak jsem zjistila že je to úžasnej chlap, že si skvěle rozumíme... a šíleně jsem se do něj zabouchla. Jednou jsem mu to řekla a on na to že mě taky moc miluje... Zatím nikdo nic neví, ale moc bychom si přáli být spolu oficiálně.zacina.p.s.b.

Anonym (St, 27. 9. 2023 - 07:09)

Máte zaděláno na pěkný průšvih. Jde jen o to, stojí-li to za to. Teď je prima chlap , ale co za deset let ?

Peter (Pá, 22. 11. 2019 - 03:11)

Zdena, chcel by som byť tvoj tchan

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 08:09)

Tano, zkus si predstavit a dobre domyslet, co se stane az to cely praskne a potom se rozhodni, jestli Ti za to stoji, pac pokud to neskoncite, tak to s nejvetsi pravdepodobnosti praskne. Je to osvedcena metoda, pac az se to provali, tak uz budes smirena se vsemi nasledky. Je to jako kdyz sednes za volant pod vlivem, tak musis pocitat s tim, ze kdyz Te chytnou policajti, ze Te to bude stat ridicak a peknej balik penez. A je pak na Tobe, co chces, co ma pro Tebe vetsi vyznam.Muzu malou otazecku? Jde primarne o fyzickou pritazlivost, vasen a sex nebo je to spis citova zalezitost?

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 17:09)

Mila Tano,...tebe jsem s tezi tak tak pochopila...to neznamena, ze s tebou souhlasim, protoze tvym chovanim ublizujes mnoha lidem,....ale co jsem nepochopila je ten muz...otec , ktery ma syna a misto toho, aby mu pral stastne manzelstvi,...tak mu leze do zeli.... to je teda dobry vtip.Zkus si predstavit, ze by tvuj muz spal s tvoji matkou, jak by ti pak bylo..asi ne 100 krat nejlepe... Radim ti, nedelej druhemu to, co si sama od druheho neprejes

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 17:09)

Díky,holky,za názory,ale ono to vůbec není tak jednoduché:-(. S manželem nám to v posteli vůbec neklape a já jsem dost na sex. A když on je tchán tak sexy! Vždycky jsem byla spíš na starší muže a on mě podvědomě vzrušoval už od prvního setkání. Někdy si dokonce myslím,že jsem si manžela vzala jenom proto abych mu mohla být co nejčastěji nablízku. Samozřejmě mě nenapadlo,že se to všechno vyvine až takhle,ale když už to tak je tak si vůbec nedovedu představit,že bych to ukončila.

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 23:09)

Táňo,vzpamatuj se ,dokud je čas a zanech toho.Nesoudím Tě,to se může stát každému,ale vezmi rozum do hrsti,co když budeš těhotná?Nejlepší by bylo se odstěhovat.Pro tchána je to dobrodružství,když má mladou,ještě k tomu ženu syna,a on mu s ní spí.Představ si,že třeba tvoje tchyně o tom ví,víš jak se trápí?A co tvúj muž-jak asi zareaguje,odhadneš to?Z takovýchto situací je v rodinách nejvíce vražd a nenávisti až za hrob.Moc ti to ublíží a ty ukradené chvíle s tchánem tě přijdou moc draho.Přemýšlej mozkem a nenech se vláčet sex.pudem.Máš nejvyšší čas.

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 21:09)

Ahoj Tano,holka radeji to hned ukonci,protoze si rikas o maler.Predstav si kolika lidem ublizujete-tvuj manzel,tchyne+ jak budou reagovat ostatni rodinni prislusnici a okoli az to prasne..A ono to jednou praskne.Docela se divim ,ze vam to prochazi takovou dlouhou dobu...To je ten tchan ,tak sexy..co na nem vidis???

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 16:09)

Zamilovala jsem se do svého tchána a už přes rok spolu spíme.Manžel o tom samozřejmě neví a já se děsím chvíle kdy se to provalí.Mám pocit,že jsme čím dál méně opatrní a že to na nás musí každý poznat.Je mi 22 a tchánovi 48.Má někdo také podobný problém a jak to řešíte?

212684 (Pá, 9. 6. 2023 - 14:06)

Nevzdávej to jsem taky jeden z tchánů který už to má za sebou a bez problémůi když takm bylo trochu pláče

prcálník (St, 30. 6. 2021 - 18:06)

Neříkej že spolu spíte, když spolu mrdáte! Je evidentně vidět že spolu spát nemůžete, protože bystev klidu neusnuli a když by vás načapal manžel jak chrápeš z jeho otcem, tedy bys asi dostala přes dršku. Tak nekecej, o spánek vám jistě nejde. Taky mrdám nevěstu, sama si o to řekla a tak konán svoji povinnost, jsem však vdovec a mohu si mrdat s kým chci. Pochopitelně že spolu práme když je syn na cestách, jezdí kamionem, takže i spolu spíme, někdy. Nevěsta chrápe, tak ať si spí sama.

Anonym (St, 27. 9. 2023 - 09:09)

Máte zaděláno na pěkný průšvih. Jde jen o to, stojí-li to za to. Teď je prima chlap , ale co za deset let ?

 

bohus (Út, 26. 2. 2019 - 12:02)

Fandím stále !!!

Reklama

Přidat komentář