Reklama

Prilis citlivy klitoris

Zdenek (Út, 26. 12. 2006 - 00:12)

Ja mam velkej problem. Moje partnerka rika, ze neni jedina zena, ktera se neudela. Jenze ta moje je az moc zvlastni. Jeste sme spolu nespali, ale prej ji jeste nikdy nikdo neudelal. Ja se o to pokousel jak rukou, tak pusou. Mazlily sme se asi 4hodiny, nez sem ji na ni sahnul. Byla hrozne mokra. Docela me to prekvapilo. Rikala, ze jeste nikdy takhle netekla. Ale at sem se snazil jakkoli, nemohl jsem ji udelat. Rika ze je to se mnou pekny, ale ze je smirena s tim, ze orgasmus mit nebude. Prej jeste pred pul rokem to bylo v poho, ale ted nevi, co se s ni deje. Je to na doktora, nebo ma proste jen spatny obdobi....co s tim??? Sem z toho na nervy. Dik za radu

Moni (Pá, 6. 10. 2006 - 22:10)

Mě nevihovuje NIC!!! Partner uz neví co se mnou, nic se mu nedaří.Orgáč si přivodím jenom sama.Pokoušel se prsty, jazykem a dokonce i vybrátorem,ale mě to od něj spíš bolí.Ale přitom jsem sama na sebe dost hrubá, až mě z toho vždycky bolí ruka. Připadám si jak motorická myš.Tak nevím včem je háček...

cipernykocourek (Ne, 1. 10. 2006 - 19:10)

Bývalá partnerka také měla tento problém. Naučil jsem se používta jenom špičičku a kmitat jen zlehoučka jako vánek ... Přiznám se že jsem se musel vždy hodně ovládat, ale výsledek stál za to ... Časem se mi to líbilo víc než klasika. No, je to pryč, škoda ...

Lenka (Ne, 1. 10. 2006 - 13:10)

No ja právě taky a nemám z toho nějak dobrý pocit:-)

Alena (St, 27. 9. 2006 - 11:09)

Pavle a Milane vy ste nadrzenci..to je hnus!!!!

Milan (Út, 16. 5. 2006 - 17:05)

myslel jsem ten velký poštěváček, nějak se mi to vytratilo

Milan (Út, 16. 5. 2006 - 17:05)

To bych chtěl jednou na vlastní oči vidět.Nešlo by to nějak zařídit?
horkymilan"sezanm.cz

Pavel (Čt, 20. 1. 2005 - 13:01)

Jano, rád bych byl u toho, když si ho dráždíš a pomohl Ti s ním. To, že u toho žena teče až se počurá, jsem už zažil a bylo to velice fajn. Nechceš to zkusit se mnou?

Návštěvník (St, 13. 11. 2002 - 18:11)

Ahoj holky, mám také větší a hodně citlivý poštěváček. Dráždím ho proto ne na špičce, ale schovám ho mezi stydké pysky a honím ho pak trochu jako klucí, když si stahují předkožku přes žalud. To pak vydržím dost dlouho a hodně mě to vzruší, takže někdy i trochu vytříknu. Už se vám to také stalo? Co si při tom představujete? Zdraví vás Jana jiná, než ta předešlá.

Návštěvník (St, 25. 9. 2002 - 17:09)

Ahoj Jani.Já podobně.Předkožku mám jen z horní strany a dráždím se jejím stahováním, ona se vrací sama. To je nejrychlejší. Nebo si vezmu mezi prsty malé pysky a dráždím se po bocích klitorisu a nebo od poševního vchodu, zespodu, velmi, velmi jemně. To je pomallé, ale závěr snad nejsilnější.Jako Ty vyhýbám se vrcholku.

Návštěvník (St, 25. 9. 2002 - 16:09)

Pavlo a jak se dráždíš Ty? Umíš to s poštěváčkem jako kluci se svým penisem? Já to zkouším a když se vyhnu špičce, tak je to moc fajn a brzy se tak udělám.

Návštěvník (St, 25. 9. 2002 - 14:09)

Jani, mám podobnou velikost, zřejmě o něco menší. Není nás asi mnoho. Chodím často do sauny a u většiny žen je patrný

Návštěvník (St, 25. 9. 2002 - 00:09)

ahoj Jani tvá zmínka o velikosti tvého poštěváčku mě velmi zaujala. můžeš se prosím ozvat na můj e-mail. díky Pa.

Návštěvník (Po, 23. 9. 2002 - 19:09)

Ten muj je takovy malinky hrasecek. Ale silene citlivy. Uz jsme s partnerem prisli na to ,jak ho drazdit. Pres pysky,neprimo. Ja totiz nesnesu ani primy dotek,byt s pomoci lubrikantu.To by me snad zabilo.Milacek se ,ale obcas v te jeho lizaci naruzivosti zapomene a to je potom rodeo-slzy strida smich...

Návštěvník (Po, 23. 9. 2002 - 18:09)

Ať tě partner nelíže přímo na špičce klitorisu ale trochu níže. Já mám podobnou citlivost, protože mám hodně velký poštěváček. Praktikujeme proto metody, kdy mi ho partner vlastně honí jako malý penis. Máet některá také poštěváček asi 2 cm dlouhý?

Návštěvník (Pá, 30. 8. 2002 - 08:08)

Chtela bych se zeptat jinych zen,jak jsou citlive na klitorisu.Mam problemy v sexu,kdy me partner uspokojuje usty.Misto slasti pocituji lechtani,kdy se az musim smat az po neprijemne pocity a bolest.Normalni souloz mi nevadi a nemam problem dosahnout orgasmu.Diky za pomoc.

Pet (Út, 30. 3. 2021 - 01:03)

Také ho mám citlivý velmi, muže musím vést aby nebyl moc hrubý pří dráždění. Ale jazykem mu to jde skvěle. Sama si umím vydráždit klitoris až do orgasmu a dělám si to tak sama a vím jaký tlak a dotek mi dělá dobře.

Reklama

Přidat komentář