Reklama

Močení ve stoje

Irish Cream (Ne, 19. 12. 2010 - 12:12)

Už jsem o tom našem...Bezva zábava. Co takhle zorganizovat mezinárodní přebor?...:)))

jan.benes-19 (Ne, 19. 12. 2010 - 12:12)

Já se nejraději dívám na...Ahoj HonzoDejmi prosím svůj e-mail,pokud ho máš

Radim (Út, 14. 12. 2010 - 16:12)

Už jsem o tom našem silvestu psal , ale bliží se silvestr a naše soutěž je na spadnutí .čurani do dálky. Ale 4. 12 . jsme měli trénink , u jednoho učastníka jsme se sešli všechny tří páry v 5 večer a začali jako by byl silvestr jedli pili a těšili se na půlnoc. Od desíti hodin již nikdo nesměl na malou stranu aby měl v sobě co nejvíce tekutin. V půl noci jsme všíchni vyši na terasu která byla pokryta sněhem a na startovni čáře vyznačené barvou prvni muží a pak ženy po jednom začali čůrat do dálky,ženy ještě směly svému muží 30 sekund pohonit ptáka a pak musel čůrat ať mu stál nebo né . Všíchni tří jsme se vymočili a ženy to poctivě změříly , nejdál to poslal Petr 2,14cm nic moc.Pak se na start postavily ženy taky měly 30 sekund na přípravu svých lasturek Mirka zvolila zajímavou přípravu zasunula si do kačky uměláka a celou dobu přípravy si ji rychle honila,druhé dvě ženy si ji draždily rukou.Po této předehře honem na startovní čáru holky si roztáhly pysky a už to stříkalo , holky nás chlapy přechcaly všechny nejmiň Andrea 2.20 a nejvice tak jako loni 3.14 Ivetka loni 3.40 a to čůrala v podřepu a pipku krasně vystrčíla dopředu rukama se opřela o zema šíroce roztáhla nohy tak že se ji pysky samy roztáhly (krasný pohled .Po tomto čísle jsme šli na svařák a zahřát svým tělem žemy . Vítězka si mohla vybrat a zvolit dvojice kdo koho bude zahřívat v tom problém neni protože se známe 12 let a děláme tuto soutěž vic krat do roku._Doporučuji všem kteří umi dát stud stranou. Přeji dobrou zabavu a napište taky

Pepa (St, 3. 11. 2010 - 12:11)

Holky nemáte to jednoduchý.Proč nosíte kalhoty a znepříjenujete si život.A nebo chodit naostro.Ahoj Váš Pepa.

Jana (Čt, 28. 10. 2010 - 21:10)

Moniko musíš si tu kun.. tlačit nahoru a je to jednoduché,zkus si to .

Eva (St, 27. 10. 2010 - 18:10)

Když máš džíny a volnější kalhotky tak to jde opravdu rychle,jen si to doma několokrat vyzkoušej.

Zdenka (St, 27. 10. 2010 - 18:10)

Holky může mi někdo vysvětlit co jsou to ty trubičky a zdali se to dá koupit a kde.Děkuji.Z.

Iva (St, 27. 10. 2010 - 18:10)

Já když hodně jezdím autem tak používám na čúraní trubičky,je to rychlé a nikdo si té ani nevsimne.Hlavně musíš trubičku pořadně přitisknou ke kundě.Než si tě nekdo všimne tak seš vyčůraná

Šárka (St, 27. 10. 2010 - 17:10)

Když se to holky naučíte,tak se můzete vyčůrat kdekoli,třeba mezi auty na Václaváku.

Ivana (St, 27. 10. 2010 - 17:10)

Ahojky, když čúram ve stoje roztahnu si pysky a zaroven je mírně tlačím nahoru celou kundu. Je to perfektní a nikdo to ani nepostřehne tak jako u kluků,

monika (Út, 26. 10. 2010 - 08:10)

Šárko, díky za návod....Všem holkám to opravdu nejde. Jednak těm,co jim zepředu není vidět "čárka",jak správně píšeš,a nejde to ani těm holkám,co mají malé pysky natolik vyvinuté,že jim lezou z "čárky" ven.Obě se musí hodně rozkročit a taky víc pokrčit v kolenou,a stejně se většinou počůrají. Taky to nejde těm,co mají hodně širokou dírku na čůrání. Proud moči je pak moc silný a holka se přitom zleje po stehnech. Nebo některým holkám ten proud směřuje do strany,s tím taky nic neudělají.Zkoušely jsme to kdysi s holkama na táboře a tohle jsou mé zkušenosti.Mě to naštěstí šlo dobře a dělám to dednes,když je potřeba. Ale třeba moje ségra,dvojče!,to má dole úplně jinak než já a jí to nejde.

Iveta (Út, 19. 10. 2010 - 11:10)

Ja jsem se s partnerem...Šárko, díky za návod. Zkoušely jsme to ve stoje se sestřenicí - mě to celkem šlo, ale sestřenka to má tam dole trochu jiné, víc vzadu a schované, takže u ní nic moc. Tak bych řekla, že záleží hodně na poloze buchtičky. Když je jakoby posunutá dozadu, třeba tak, že při pohledu ze předu není vidět ani kousek "čárky", tak čůrat ve stoje asi nejde... Holky, budu ráda za další postřehy.

Marcela (Čt, 14. 10. 2010 - 14:10)

Ja jsem se s partnerem vsadila ze pujdu na mužsky zachod a vyčůram se do pisoáru , šla jsem rozepla rifle a nasadila si mezi pysky ruličku od toaletniho papiru zatlačila a už to teklo přimo do pisoáru maš společný kamarád byl porotcem a uznal že ani kapka na zem a ani do kalhotek za soudcovani jsem mu dovolila mi ji utřít toeletákem který se při utírání stejně přetrhnul tak že mi ji krásně pohladil. Vyhrala jsem thajskou masáž společnou s přítelem a společnou noc v hotelu no a pak mecůrejte na pánském pa pa Marci

šárka (Po, 6. 9. 2010 - 06:09)

a utíráš si ji taky ve...Samozřejmě,že si ji utírám vestoje,co je na tom divného? Když už se vyčůrám vestoje, k utírání si nedřepnu. To bych mohla rovnou čůrat vsedě.

Olda (Po, 30. 8. 2010 - 15:08)

Na veřejných toaletách...a utíráš si ji taky ve stoje?

šárka (Út, 24. 8. 2010 - 13:08)

Stou kužičkou na klitorisu...nejde o to,aby se mi úplně obnažil klitoris,to na močení vestoje opravdu nemá vliv. Ale všechno se mi tam napne,vyústění močové trubice se změní tak,že dočurám dál.

??? (Út, 24. 8. 2010 - 08:08)

Stou kužičkou na klitorisu no nevím nevím

šárka (Út, 24. 8. 2010 - 08:08)

Žádné pomůcky nepotřebuji. Když musím čůrat,nadzvednu si šaty,trochu se rozkročím a mírně pokrčím v kolenou.Látku kalhotek odhrnu na stranu,prsty si rozevřu pysky a už mi to teče.Ne sice moc daleko před sebe,ale stačí to na to, abych se nepočůrala. A když si ještě přitom stáhnu kůžičku z klitorisu úplně nahoru nebo si pysky přizvednu,tak čůrám docela daleko před sebe stejně jako kluci. Dělám to tak odmalička,i když mě mamka cepovala,abych čůrala vsedě jako způsobná holčička. Ale málo platné,někdy je čůrání vestoje pro holku výhodnější a je dobré to umět.

Systematik (Ne, 1. 8. 2010 - 19:08)

JO zenske to ve stoje...Jde jen o to kam dát prsty a kam je pak posunout aby se v dráze pramínku nevyskytovaly žádné překážky, stačí párkrát natrénovat ve sprše a nebo v přírodě...

Systematik (Ne, 1. 8. 2010 - 19:08)

Jde to i bez pomůcek, jde jen o to kam dát prsty a kam je pak posunout aby se v dráze pramínku nevyskytovaly žádné překážky, stačí párkrát natrénovat ve sprše a nebo v přírodě...

Reklama

Přidat komentář