Reklama

Starší ženy a mladší muži

hihi (St, 10. 6. 2015 - 07:06)

35 letá je stará?všechno je relativní..

jj (Út, 9. 6. 2015 - 22:06)

Jsem mladý muž a hledám...35 letá je stará?

xxx (Út, 9. 6. 2015 - 20:06)

Jsem mladý muž a hledám starší ženu od 35let Tel 773047712 ozvěte se děkuji

AKITA (Út, 9. 6. 2015 - 16:06)

psali jsme o sexu ne o zakládání rodiny:)

AKITA (Út, 9. 6. 2015 - 16:06)

Ale Moniko , ty o koze a já...který příspěvek myslíš?

bivoj (Út, 9. 6. 2015 - 16:06)

Aby ses jednou samečku...Ale Moniko , ty o koze a já o voze ...
Prečti si mou poslední větu z předchozího příspěvku ...

AKITA (Út, 9. 6. 2015 - 16:06)

Aby ses jednou samečku nedivil:) Odříkaného chleba největší krajíc. nemyslím to zle, ale nikdy neříkej nikdy, sama jsem se o tom mockrát přesvědčila.

bivoj (Út, 9. 6. 2015 - 16:06)

Zase někdo kdo ví o sexu...Sex je sex a zákony přírody jsou ...... .......
Akorát sem reagoval na dotyčnou jenž tvrdí , že obdělávání samic v anebo po přechodu mladými jedinci
je v prírodě přirozenou praxí . To snad jedině u nás lidí a u bonobů :-)

AKITA (Út, 9. 6. 2015 - 15:06)

Musím oponovat , podle...Zase někdo kdo ví o sexu uplné hovno:)

bivoj (Út, 9. 6. 2015 - 15:06)

Nás žen ve středním...Musím oponovat , podle přírody by se na každou starou krávu s vytahaným vemenem a k..... každej pořádnej býček vysral a šel by do mladé kravky jež by mu zaručila
lepší a kvalitnější potomstvo - tak to chodí podle zákonů
přírody .

Jitko - Oprava (Út, 9. 6. 2015 - 15:06)

nějak tam vypadla slova, chtěl jsem napsat: ... že chlapa ovládá ta, která ho "drží za koule"

Jitko, (Út, 9. 6. 2015 - 15:06)

Já mám také milence...moc bych za to nedal, že tvoje "zlatíčko" má taky milenku - i když "mu to nejde", přesto málokterý z nás na intimnosti, něžnosti a perverzi rezignuje úplně. I když chlapovi nestojí, je tolik věcí, které může s přítulnou kočičkou dělat a které ho vzrušují a rajcují, aniž by do ní musel zasouvat klacek. A takové initmnosti a perverznosti jsou pro něho pak mnohem víc než jen bohapustý sex, který ty máš se svým milencem.
Chci tím říct, že zatímco ty si "užíváš" sexu s jiným, on se někde něžně mazlí a perverzně si hraje s nějakou jinou ženou, která pro něho znamená mnohem víc než ty - nejen proto, že chlapa ovládá ho "drží za koule", čehož ty ses dobrovolně vzdala, ale hlavně proto, že ona se na "sex a intimnosti" s ním nevykašlala. A proto je mu fuk, že ty sis našla milence na bohapustý tělocvik. :-D

Jirka (Út, 9. 6. 2015 - 10:06)

Je mi 21 a taky bych rád vyzkoušel, jaké to je s pěknou třicítkou. Velkou výhodou takového vztahu je právě to, co zaznělo již výše - žena už ví, co chce a mladší muž to dělá rád pro potěšení jich obou. Je-li tady nějaká žena z Prahy, která hledá milence, budu rád, když se ozve na [email protected] :-)

Jeník (Út, 9. 6. 2015 - 08:06)

No prosím! Ženy v nejlepším věku a jak mají rády mladší protějšky. Já osobně si starších žen kolem 50ti let, nesmírně vážim. Jsou pro mne ty nejhezčí a nejlepší pod sluncem. Hlavně je s nima rozumná řeč a figuru mají k zulíbání, pěkný tvary. Kdo by odolal... Škoda že žádnou nemám.
A přesto nějakej nýmand (Bič) v jiný rubrice, o vás ženský rozhlašuje že jste starý popelnice, starý trabant a rozkydlý, a že byste podržely i cikánovi. Ten si opravdu nevidí do huby....
Holky v nejlepších letech, kéž bych vás mohl držet v náruči. To by byl požiteček....

Tomas (Čt, 31. 10. 2019 - 20:10)

Mel sem ve svych 25 letech milenecky vztah se ženou 46 , sama rikala ze by mohla byt moje máma ale naprosto mi to vyhovovalo ve vsech směrech chovala se ke me úžasné a vzrusoval me jeji vek v podstatě matky. Sex s ni byl krásnej oba sme si ho užívali hlavně se těšili az se zas uvidíme a budem spolu sami. Ženská se kterou mi nic nechybělo vzdy sem se těšil az opet se budu moct starat o jeji potřeby , upřímně me to ivic bavi sukat dospelou panicku která ma sice manzela to sem respektoval ale v posteli jim to neklapalo opustit ho ale nechtela.. vedel sem mu samozrejme obcas podrží ale ze se stejne bude těšit na můj ocas a ze z ni udelam šťastnou a spokojenou ženskou

Jindra (Po, 20. 6. 2022 - 11:06)

Mě opusti muž když mi bylo 44 let a šel za mladší a já se úplně náhodně seznámila s klukem o 21 roků mladším, to že jsme spolu několikrát souložili jsem brala jako zpestření života pro oba, ale bylo marné mu říkat, že bych mohla být jeho máma pro život do budoucna, on chtěl ve vztahu pokračovat, až jsem asi po půl roce zjistila, že jsem těhotná. Ve vztahu pokračujeme, naštěstí jsem již byla rozvedená a stačili jsme se již vzít a teď čekáme v srpnu chlapečka.

Věra (Po, 20. 6. 2022 - 17:06)

Někdo řekl, že jsem pítomá, když jsem se scházela také o dvacet roků s mladším klukem, jen jsme se, ale oba scházeli z důvodu sexu. Sešli jsme se na dovolené on sám a já také sama. dali jsme se do řeči a proč je sám a že nemá žádnou holku. Tak jsem ho večer pozvala na skleničku. Já to potřebovala a on si jako mladík chtěl také užít, ale hlavně si potřeboval získat zkušenosti až půjde z nějakou mladou. Již jsme to ukončili a jeho jsem viděla, že má mladou studentku.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 22:10)

Starší paničky jsou nejvíc , miluji je. Uklidí, navaří , sex je mega a bez rizika , doporučuji !!!

Denisa (Út, 9. 6. 2015 - 07:06)

Nás žen ve středním věku, které mají mladší milence, je hodně. Takový 18 kluk ho má nahoře stále, perfktně šuká, má pořád "apetit", manželovi se postaví jen občas, nestojí to za nic. Starší žena - mladý muž = perfektní píchání. Takhle je to od přírody zařízeno.............

Jitka (Út, 9. 6. 2015 - 06:06)

Je 38 a mám mladého milence...Já mám také milence mladšího o 15 let a opravdi si s ním sex užívám. Před časem mi na něj manžel přišel,já se bála že mě zabije,ale stal se zázrak. Vyjádřil s tím souhlas,pod podmínkou,že nebudu honit další chlapy. Nutno dodat,že manželovi to nejde. Já si ho moc vážím za ten přístup. Mám ho jinak moc ráda, je to zlatíčko. Ale co dělat? Já sex zbožňuji a on mi ho nedá. Myslím, že to vyřesil nejlépe jak to šlo.

Reklama

Přidat komentář