Reklama

Exhibicionismus

karla (Čt, 12. 4. 2007 - 13:04)

Já chci taky. Mám ale strach, musí tam být nějaké jiné holky.

Návštěvník (Čt, 12. 4. 2007 - 07:04)

Když nějaká bude chtít,nebude se stydět a zúčastní se,proč ne?

puberťáček (St, 11. 4. 2007 - 12:04)

A vezmete s sebou partnerky?

Návštěvník (Pá, 6. 4. 2007 - 17:04)

Petr-K setkání:Určitě by bylo fajn něco takového v létě udělat,taky bych se zúčastnil. Stačí dát termín a místo :-).

Honza (Čt, 5. 4. 2007 - 17:04)

Taky se rád někdy předvedu nahý před holkama. Samozdřejmě že ne na veřejnosti. Ale třeba v sauně kde holky sedí v plavkách nebo zabalené v osušce. Sedím naproti nahý a holkám to nevadí. Nebo na masáži (klasiské) to dokonce masérka vyžaduje aby tělo bylo dokonalé uvolněné.Takových situací se najde hodně

Návštěvník (Út, 3. 4. 2007 - 15:04)

To beru

cool (Út, 3. 4. 2007 - 12:04)

No jasně :-)

Petr (So, 31. 3. 2007 - 15:03)

Už to tady zaznělo. Co udělat někde stranou v létě setkání příznivců nahoty+ masturbační maratón :-)))?

Tomáš (St, 28. 3. 2007 - 00:03)

Trochu exhibicionismu bude asi v každém z nás. V létě chodím na nudapláž a když si potřebuju odskočit,musím dojít na záchod,který je jen na textilní části pláže. Neoblékám se jako jiní,jen si omotám ručník nebo šátek okolo pasu tak,že mi vždycky kouká zadek.Když tam není vyloženě narváno,jdu úplně nahý. Žádné negativní reakce jsem nezaznamenal,naopak jsem zaslechl povídat si dvě holky,které ležely u cesty,že by se nejradši taky svlékly.Rád vzpomínám i na jednu,která se otočila a pochválila mi opálenej zadek :-).

dalsi do rady (Po, 26. 3. 2007 - 02:03)

Nojo, tak sem si přečetl zdejší diskuzi a řadím se mezi ouchyly co se rádi producírujou. Docela se mi zamlouvá i přdvádět show pro svoji přítelkyni (no, asi už to před ní neutajím ;) Park je celkem pasé, takhle si to nepředstavuju, spíš třeba jít dělat nahou obsluhu na dámskou jízdu nebo tak něco, no. Tak jestli snad některé... biggirlnightout"seznam.cz

Skoro že bychom si založili nějakej klub pro damy s ryze amaterskou produkci... jak tak koukam ;)

Návštěvník (Ne, 10. 12. 2006 - 18:12)

je to super

Emotioner (St, 6. 12. 2006 - 06:12)

A jaké jsi zaznamenal reakce a zážitky?

Martin (Út, 5. 12. 2006 - 13:12)

Som exhibicionista, vzrušuje ma predstava masturbovať pred ženami na verejných toaletách, vyberám si také ktoé sú spoločné, alebo využívam prítomnosť upratovačiek.......

takytak (Pá, 10. 11. 2006 - 13:11)

to soslik: ten klub se mi moc líbí, rád bych se přidal. chodí tam i ženy? máte nějaký kontakt?

exhibicionista (Po, 22. 5. 2006 - 06:05)

Holky, dneska má být 28stupňů. Jdu se vyhřát k vodě po tom období zimy. Asi bez plavek. A kdoví, třeba mne ve křoví přepadnou i milostné touhy. :-)) Která se přidá?

Mojma (Ne, 7. 5. 2006 - 20:05)

Ja mam podobnej problem, pripadam si blbe v plavkach, kdyz se kolem opalujou holky nahore bez, kdyz je to nekde v prirode, ne na koupalisti s plavcikem a vstupnym, spis v lomech u rybniku a tak, vetsinou plavky sundavam, tem slecnam to zatim myslim nevadilo, spis ty stydlivejsi si taky sundali podrpsenku:o) Co vy na to, holky?

Carlos (Ne, 26. 2. 2006 - 15:02)

Dříve jsem si myslel, že jsem snad jediný, ikdyž samozřejmě vím, že to tak není. Moje partnerka je také tak zaměřená, naše svlékání se zaměřuje spíš na místa ke koupání, já se koupu už jen nahý, ona nosí tanga, ale hodně odvážné. Jestli je to textilní, smíšená nebo nuda pláž, je mi jedno. Chodíme se také opalovat nazí do parků, ale stranou. Jestli má někdo zájem, stačí dát vědět, může se podívat.

Honza (So, 5. 3. 2005 - 20:03)

Rád se předvádím před holkama nahý. Naposledy loni v létě jsem byl na přehradě, vybral jsem si místo ze všech stran kryté křovím a viditelné pouze z vody. Když jela kolem loďka s holkama, stáhl jsem si plavky a začal před nimi onanovat. Moc se jim to líbilo. Za chvilku přijela ještě jedna loďka s jejich kamarádkami. Byl to úžasně vzrušující zážitek.

Milda (St, 14. 10. 2020 - 20:10)

No taky to delam a rad si ho honim na verejnosti mohli by sme i společne

Pepa (Čt, 6. 1. 2005 - 20:01)

Ahoj, je to asi mesic co sem se vracel dost pozde z hospody v pekny nalade. Sednul sem do autobusu, domu sem jel dost dlouho. Najednou me napadlo nevim proc zacit si to delat a tak sem proste zacal honit, autobus byl skoro prazdny, nikdo me nevidel ale kdyz sem si uvedomil ze by mohla pristoupit nejaka holka tak to me vzrusilo neuveritelne. Od ty doby na to porad myslim, a snazim se prijit na zpusob jak se taktne pred cizi holkou udelat, mate nejaky tip ? Jeste sem nic dalsiho nezkusil, docela se stydim ho jen tak vytahnout a zacit honit. Pro me je idealni predstava ze me holka jako nachyta a pak se dokouka az do konce. Vadi to moc holky ? vzdyt de jen o pohled ne ? (Nerikam ze kdyby neco ukazala ze by to bylo na skodu ;)Takze sem taky exhibik co. Holky exhibky to maji stejne jednodussi, staci kdyz tuhle ukazou prsa, tuhle roztahnou nohy bez kalhotek a nikdo jim nenadava, holt diskriminace :)

Reklama

Přidat komentář