Reklama

Přípravek proti pocení

eva (Čt, 14. 6. 2007 - 14:06)

zdravím všechny zúčastněné.Chci Vás poprosit o radu. Jsem už zoufalá.Mám velký problém s pocením v podpaží,ted v létě je to ještě horší!! Jsem z toho neštastná.Sprchuju se i přes den podle potřeby(tak 1-2).Poradte mi prosím,je nějaký ůčinný prostředek nebo léky???prosím poradte.....

Petra (St, 2. 5. 2007 - 14:05)

Ahoj Martino já jsem driclor používala a pořád používám je to super věc je tedy pravda že pálí a pokožka může zrudnout ale to jen u minimum lidí.Já ho používám do podpaží a konečně mohu nosit barevná trika.Je to super vec ale nesmis se oholit a hned se namazat to je pak vážně bolest.

Petra (St, 2. 5. 2007 - 14:05)

Ahoj Martino já jsem driclor používala a pořád používám je to super věc je tedy pravda že pálí a pokožka může zrudnout ale to jen u minimum lidí.Já ho používám do podpaží a konečně mohu nosit barevná trika.Je to super vec ale nesmis se oholit a hned se namazat to je pak vážně bolest.

Lena (Po, 30. 4. 2007 - 20:04)

ja pouzivam driclor a musim rict ze je skvelej,pouzivam ho treba jednou za tejden a neco a opravdu si nemuzu stezovat.konecne mam klid a sem naprosto stastna.nejhorsi je ovsem noc kdy ho aplikuju,nemuzu spat,protoze to strasne svedi ale za to vsechno mi to opravdu stoji!

Lady (Po, 16. 4. 2007 - 10:04)

mně tedy driclor šíleně smrdí , a proto každý den již léta používám excipial deo forte zakoupený v lékarně.botox funguje , ale pouze ty tři měsíce.Pravidelné aplikace o něco málo prodlouží dobu účinku , ale nic moc.nutná je další aplikace.je to pouze a jen ajen o financích.

bara (Ne, 15. 4. 2007 - 20:04)

botox do podpazi stoji kolem 9-10 000 Kc, podle toho jak velkou mate oblast s potnimi zlazami.

Martin (Pá, 4. 12. 2020 - 17:12)

Za stejný prachy máš electro antiperspirant, akorát za dva měsíce nebudeš potřebovat další, ale můžeš jej používat x let

Petra (Ne, 15. 4. 2007 - 16:04)

vy ste asi všichni zešíleli bo co!!Dricrol obsahuje aluminium a tudíž hrozí vznik rakovinu prsu..ten dricrol to vlastne jakoby ucpava tudiz ty toxiny ktere vychazeji z tela pocenim nemaji kam jit a tak se ukladaji v tele.

Jana (Ne, 11. 3. 2007 - 14:03)

Antonio, ty ses asi zbláznil. 4000Kč? No tak to seš hodně vedle, kdyby to stálo tolik, tak do toho jdu taky. Aplikace (pouze do podpaží) stojí cca 15000Kč, efekt trvá od tří měsíců do roka. Po prohledání různých článků a diskusí jsem zjistila, že lidé si již po velice krátké době začnou stěžovat, že botox nefunguje, cca po těch 3 měsících, takže zmiňovat někte efekt 1 roku, je zcela mylné a velmi zavádějící, prostě lákadlo na peníze. A to pomíjím fakt, že botox je z chemického hlediska veliké svinstvo. Já vím, lidičky, je to těžké, také jsem velký potílek a nevím, co s tím.

Tonya (Út, 6. 3. 2007 - 17:03)

Mám dojem, že botox stojí daleko víc.

Antonio (Út, 6. 3. 2007 - 14:03)

a máte někdo osobní zkušenost s těmi injekcemi Botulotoxinu?

Antonio (Út, 6. 3. 2007 - 14:03)

Já bych tuto debatu shrnul po mém pátrání po netu(i když nejsem doktor:)) Prostě buď ten Dricolor..ale řekl bych že má dost negativních vlivů a nebo BOTULOTOXIN což bude asi idealní..cena kolem 4000 na rok není tak hrozná..necelé 400 měsíčně

ivik (Čt, 1. 3. 2007 - 12:03)

driclor je vodicka a nanasi se z lahvicky pres kulicku/jako deodorant/,myslim,ze je urcen na jakekoliv misto na pokozce,lze i na nohy.Urcite nesmi prijit do oci a do otevrenych ranek,pupinku a pod.

alča (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

no a když jsem opilá,ne moc,třeba 2 piva tak se nepotím vůbec,je to děs,ten život:))

alča (St, 28. 2. 2007 - 23:02)

dřív sem se nikdy nepotila-teda co si pamatuju,tak do 17 let,ale pak sem najednou jela busem v desnem hicu a zaclo to, z ničeho nic.Myslim že mi bylo jen zle ale pak sem se toho tak bála ze si myslim že mi to začalo z psychických důvodů..myslím hlavně čelo a obličej!Co mi může pomoct?Přípravek?Nebo co tak nějaký psycholog nebo hypnóza?Dík

antonio (St, 28. 2. 2007 - 22:02)

dá se ten Dricolor používat i na čelo?To je mast?

ivik (St, 28. 2. 2007 - 12:02)

tak tak,musi se drzet navodu,neni to tam napsany pro srandu,presne uzivani podle navodu mi nevyvolalo nic negativniho,jen spokojenost.

nwm (Út, 27. 2. 2007 - 21:02)

Driclor taky používám, je super, ale nesmí se používat po holení, to je potom docela síla, pálí to jako blázen, už jsem kvůli tomu i pár nocí nespala. Ale jinak fakt doporučuju.......

ivik (Út, 27. 2. 2007 - 21:02)

stoji asi 200kc,ale urcite ho budu mit na minimalne rok,potivost prestala,ted si ho davam max 1x za 3tydny a nepotim se.Konecne uzasna uleva.

Christinka (Út, 27. 2. 2007 - 20:02)

Ty taky debile!!!

Reklama

Přidat komentář