Reklama

Lízání prdelky

Pavel (Po, 26. 1. 2009 - 23:01)

Ahoj Mílo,

tak speciální očistu (klystýr, Yal) při tomhle není třeba dělat, pokud máš trávení v pořádku. Dobré je pouze provést vypláchnutí konečníku vodou a pak se pořádně umýt. Taky po 10 letech manželství už o takových věcech otevřeně mluvíme. Pokud má třeba Blanka průjem, nebo nějaké problémy s trávením, tak mi to normálně řekne a upozorní mě, abych ji tam nelízal. A já to dodržuju.
Na to vypláchnutí konečníku potřebuješ vhodnou nádobku s aplikátorem. Výborná je právě lahvička od Yalu, ale naplněná jen vodou (nejlépe převařenou či balenou). Zbytečné je použít samotný Yal. Kromě toho, že stojí 200Kč působí na celé tlusté střevo a to je zbytečné. To je pro lékařské účely, ne pro milování. Nejlépe je koupit jednu plnou lahvičku na internetu od nějaké maminky (používá se to i při porodu a v balení jsou dvě-druhá zbyde). Látku uvnitř můžeš aplikátorem nastříkat do čisté skleničky a schovat-v případě zácpy pomůže. Nebo ji aplikuješ, vymytí střev bude následovat (ale nebolí to).
Do lahvičky jde nasát voda, pravidelně ji vymývat a uchovávat v čistotě. Zavedení aplikátoru do konečníku vůbec nebolí ani bez lubrikačního gelu. Stačí použít něco přes půlku vody (asi jako bylo Yalu). Tak do 10 minut půjdeš na velkou. A potom se tam omyješ sprchovým gelem. Tohle si dělá manželka sama. Poktom si vlezeme spolu do vany a krásně se spolu vykoupeme.
No a na to lízání jdou koupit speciální lubrikační gely, které se dají olizovat. Chutnají jako jahodová nebo meruňková marmeláda. Dají se s tím dělat neskutečné věci. Možná jsem trochu mimo, ale opravdu dosáhnu orgasmu jen tím, že lížu Blance zadek. Beru si proto kondom, už jsem dvakrát potom drbal koberec :-) .

A po lízání si vypláchnu pusu ústní vodou Meridol. První dávku vyplivnu a druhou polknu, aby voda omyla mandle. Jednak abych manželce nezanesl z konečníku do pochvy E-Coli a jednak abych nedostal já zánět. Děláme to takhle 10 let a nikdy nebyl problém. To je celé.

Míla (Po, 26. 1. 2009 - 13:01)

Ahoj Pavle,

díky za příspěvek..prozradíš prosím, jestli manželka (nebo Ty manželce provádíš) provádí nějakou speciální očistu před lízáním?

Také..se obávám, že vše může ztroskotat na tom, že je (třeba, nevím) žena "tam" lechtivá.

Moc děkuji za odpověď a radu

Míla

Pavel (Po, 26. 1. 2009 - 08:01)

Co blbnete, lízání prdelky je normální asi tak jako anální sex. Takže pokud to dělá muž ženě (naopak mi to přijde divné) tak je to úplně normální. Ženský zadek je neuvěřitelně sexy, hlavně u boubelek se silnými stehny a oblými boky. Navíc je tak nějak psychicky spojen s milováním, zatímco mužský s kaděním nebo s výpraskem.
S manželkou tohle dělám 10 let a je to tak vzrušující, že někdy jen olizováním její prdelky dosáhnu orgasmu. A to má přes zadek 120cm. Nemám problém ani se zasunutím špičky jazyka do konečníku, jen si potom vypláchnu pusu.

ANATOM (St, 14. 1. 2009 - 19:01)

Hovada....,nepleťte si orgány.....prdel je a bude na sraní.........při bližším zkoumaní objevíte jiný otvor...,lovu zdar!

ANATOM (St, 14. 1. 2009 - 19:01)

Hovada....,nepleťte si orgány.....prdel je a bude na sraní.........při bližším zkoumaní objevíte jiný otvor...,lovu zdar!

ANATOM (St, 14. 1. 2009 - 19:01)

Hovada....,nepleťte si orgány.....prdel je a bude na sraní.........při bližším zkoumaní objevíte jiný otvor...,lovu zdar!

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ (St, 14. 1. 2009 - 00:01)

Ty si spíš Ser Gay!

Sergej (Út, 13. 1. 2009 - 23:01)

Ty jsi trapak beztak se ti ani nepostaví ubozaku

Návštěvník (Út, 13. 1. 2009 - 19:01)

Yosska je mistryní v rimmingu!Bezdomky si libují!Hihi...prčááááááááááááááááá

Eva (Út, 13. 1. 2009 - 19:01)

Tak to je nechutnýýýý!!!

Eva (Út, 13. 1. 2009 - 19:01)

To teda čumím co se ještě v doktorce nedočtu!!!

Návštěvník (Út, 13. 1. 2009 - 18:01)

no jo, a jeste si ho honis, vid, mentale?

GURMÁN (Út, 13. 1. 2009 - 17:01)

Proč líbat rety rudé jak růže a proč, nelíbat prdel,vždyť je to stejná kůže..........i když je event.osraná!!Vždyť jde o hovno-se divím,jak z toho někdo dělá vědu........kudy má jít ven? :-(

Návštěvník (Út, 13. 1. 2009 - 17:01)

zas primitivni prispevky od tech, co si mylsi, ze vsichni jako i oni chodi s osranou riti...

GURMÁN (Út, 13. 1. 2009 - 14:01)

Včera jsem přelízl prdel sousedce a zapil lahváčem,super dobrá véča........dnes budu mít kyselou prdel domovnice/jako vždy/ale ta mi dává destilát a to mi krásně vytráví..........nemá to chybu :-((((

GURMÁN (Út, 13. 1. 2009 - 14:01)

Včera jsem přelízl prdel sousedce a zapil lahváčem,super dobrá véča........dnes budu mít kyselou prdel domovnice/jako vždy/ale ta mi dává destilát a to mi krásně vytráví..........nemá to chybu :-((((

Jana (Út, 13. 1. 2009 - 13:01)

Já to mám také ráda a manžel také, já v roli pasivní a on aktivní. Někdy mě líže i přes půl hodiny, kdo nezažil o hodně přišel.

Jiri (Ne, 4. 1. 2009 - 09:01)

Jiste, ale ten, kdo je v roli pasivni, musi mit vysprch. zadek az dovnitr, nejlepe i ohol. chlupy. Nejsem zadny scatman :-)

Milan (Ne, 4. 1. 2009 - 03:01)

Zázrak, že se tu ještě nezjevila blběna Yosariem.... Rimming je báječná praktika a při dodržení základních hygienických pravidel je nezávadná a velmi příjemná

Tomáš (So, 3. 1. 2009 - 22:01)

Já svojí holce vylizuji prdelku pravidelně a ona mě ji občas taky .. ona na to ale musí být posilněná alkoholem...

Reklama

Přidat komentář