Reklama

Lízání prdelky

lizat (Út, 31. 7. 2012 - 21:07)

čaau holky klidně vám budu pečlivě lízat kundičku klidně i 2 hodiny,uplně to zbožňuju :*

perverzs (St, 11. 7. 2012 - 01:07)

hele poslete mi holky kalhotky z posilovny ja se z toho udelam bomby

krajský hygieni (Pá, 6. 7. 2012 - 18:07)

Zadnice slouží dle mne k...Vždy páchne možná tvoje rektální oblast. V takovém případě to hygienické určitě není, to máš pravdu.

Ale naštěstí nejsou všechny rektální oblasti na světě jen tvoje.

scorpion (Pá, 6. 7. 2012 - 16:07)

Zadnice slouží dle mne k jinému než táto praktika. Je to z nic nedělání, vlastně z nudy. Rektální oblast vždy páchne a není to hygienické, klasika a hotovo.

Alfonz (Pá, 6. 7. 2012 - 16:07)

Je to úžasná praktika,...Lízání koncáku je nebeský požitek,ako píše Simona jenže musí mít na to přítažlivou figuru,což já nemám ! :-( No ale mám DOGU a všiml jsem že si líže prdel,nevím jestli pro požitek nebo údržbu ? Tak jsem na tom zapracoval a naučil jsem jí,aby lízala prdel i mně,je to něco neskutečného když mi širokým jazykem projíždí můj prdelní kaňon,už ani nešukám protože toto je boží ...... ?

Simona (Pá, 6. 7. 2012 - 14:07)

Je to úžasná praktika, mám ju rada a praktikujeme ju obojstranne. Okolo rektálneho otvoru sú veľmi jemné nervové zakončenia a ich láskanie mi spôsobuje nebeské blaho. Neviem ten pocit presne opísať,ale je to také príjemné ,ako by som sa vznášala na veľmi jemnučkom nebeskom obláčiku. Rovnako partner pri tejto praktike "drží ako hluchý dvere" :)

Honza (Pá, 6. 7. 2012 - 12:07)

Protože na to, abych holce...Máš rechtík, Romane!

Mě musí přitahovat celý ženský tělo. Potom lížu i prdelku.

Takže mužu říct rovnou, že když bude holka celá vošklivá, tak jí prdelku lízat nebudu. To mi spíš vona muže políbit prdel.

Roman (Pá, 6. 7. 2012 - 07:07)

reagovat 9.6.2012 11:21 -...Protože na to, abych holce lízal zadek, tak mě musí přitahovat. Rozhodně bych nelízal zadek kde jaké. Taky ho vykouříš kde komu?

Weitingerová (Pá, 6. 7. 2012 - 07:07)

Mne to vrušuje moc , jak od...reagovat 9.6.2012 11:21 - Romań

Hledám slečnu z Olomouckého kraje, které bych za poplatek lízal prdelku. Je tu nějaká taková slečna, která by si chtěla přivydělat? Musí být ale štíhlejší a trochu pohledná.

ROMANE,PROČ MUSÍ BÝT POHLEDNÁ,KDYŽ JÍ KOUKÁŠ DO PRDELE... ? (_0_)

prdelka (Pá, 6. 7. 2012 - 07:07)

lízání prde..... je fajn

Radek (Po, 2. 7. 2012 - 23:07)

mě se to taky líbí, ale...Já to mám moc rád . Tvůj partner neví o co přichází.

Radek (Po, 2. 7. 2012 - 23:07)

Zajímalo by mě jestli...Mne to vrušuje moc , jak od partnerky tak rád tu rozkoš dopřeji partnerce.

Romań (So, 9. 6. 2012 - 11:06)

Hledám slečnu z Olomouckého kraje, které bych za poplatek lízal prdelku. Je tu nějaká taková slečna, která by si chtěla přivydělat? Musí být ale štíhlejší a trochu pohledná.

perverzs (Čt, 7. 6. 2012 - 22:06)

holky, jaky to je kdyz vam tece sperma ze zadku ? Ja bych to z vas slizal

Honza (So, 2. 6. 2012 - 18:06)

protože všechny prdelní...No a to jako ten sajrajt z cizí prdele mužu chytnout, i když si na židli sednu voblečenej? Nahatej tohle totiž nedělám, takže tohle v úvahu nepřipadá.

Kačer (So, 2. 6. 2012 - 10:06)

jak to víš že je prdel...protože všechny prdelní fekálie jsou kyselé od odpadových látek a když se ještě zapaří tak je to humus,někdo si ani nesedne na teplou židli aby "nenakoupil" od předchozí prdele nějakej sajrajt! :-(

b (So, 2. 6. 2012 - 09:06)

jen si vydatně lízejte...jak to víš že je prdel kyselá

Strýček Skrblík (So, 2. 6. 2012 - 07:06)

jen si vydatně lízejte...Tak kocnurovi a čoklovi nezáviď a taky se přidej. Můžete prubnout i trojku..

m+m (So, 2. 6. 2012 - 00:06)

my si s partnerkou lizeme prcinky navzajem oba a je to dost intenzivni a fajn :)! protoze se mama radi, tak si je jazyckama laskame navzajem! .)

Rob (Pá, 1. 6. 2012 - 13:06)

Nono, to by samozřejmě nevadilo. Ale jde o to, jestli jsi pohledná a taky odkud, protože přes půl republiky jezdit nechci.

Reklama

Přidat komentář