Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

Janě (St, 2. 4. 2014 - 10:04)

Jasně, že jsem normální...Ty asi nejsi stydlivka, tak tvé děti tě budou vídat nahou běžně. To je asi ten nejlepší způsob, jak děti uchránit od pozdějšího šoku z nahoty dospělých. My se nestydíme, já vidím mamku i segru každej den a a ony mně taky. Občas dokonce i při onanii...neřešíme to.

Jana (St, 2. 4. 2014 - 08:04)

Jano, podle toho co píšeš,...Jasně, že jsem normální štíhlá žena. Ale i tak je samozřejmě můj zadek značně veliký oproti mrňavoučké prdelečce desetiletého kloučka. Já jsem nikde netvrdila, že ho mám extra veliký, ale v tom srovnání a z pohledu takového dítěte může vypadat i jako doslova obrovský. Já si dovedu docela dobře představit, jak dítě může můj nahý zadek vidět a jak obrovský z jeho pohledu ten zadek vypadá.

jakub (St, 2. 4. 2014 - 07:04)

Pracuji jako dětská sestra...Jano, podle toho co píšeš, jseš normální štíhlá žena, které běžně vídám na nudapláži nebo v sauně. Asi jako mamka a teta. A pokud byste chtěli vidět opravdu veeelký zadek, zajeďte si k moři do nudakempu. Teda co já vloni ve Valatě viděl za abnormality...na to dvě oči nestačily :-).

jakub (St, 2. 4. 2014 - 07:04)

Já s tím také problémy...Ahoj, šok z velkýho zadku může mít ten, co ho rodiče vychovávaj hrozně puritánsky. Když nemá možnost vidět ani svýho tátu nebo mamku nahý. U nás to není, vídáme se nazí pořád, i teď, je mi 16. A taky jsme chodil do skautskýho oddílu, na tábořišti byla jen společná sprcha, byli jsme tam kluci i holky naráz, bez problémů.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 23:04)

Já jsem se dole nikdy...Me se liby holky s chlupatou aji oholenou me te osobne jedno ja stim nemam tak skusenosti ja na zadne operaci nikdy nebyl ale byl bych rad kdyby me umyly setra a holyla nez nejaky chlap pokud bch si mohl teda vybrat akorat tedka v posledni dobe mam takovy intimni problem ja pujdu zachvili spat jeste tady chvili budu ale kdyztak si muzeme dat na sebe nejaky kontakt kdyz si tak krasne piseme teda pokud budes chtit

Jana (Út, 1. 4. 2014 - 23:04)

Já jsem se dole nikdy neholila, přestože mi tam toho roste dost požehnaně. :-) Akorát v létě v podpaždí a to jen když mám holá ramena, jinak ani to ne. Když je pacient v nemocnici nemohoucí, tak jej obvykle umývá osoba stejného pohlaví, u mužů to dělají zřízenci a u žen ošetřovatelky a jen někdy i sestra. Stejně tak s holením. Sestry mužům přirození nikdy neholí.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 23:04)

Pokud vím, tak u starších...Tak to jo ale me osobne by to nevadilo kdyby me setra pomohla s umytim aji kdyz nejsem maly a taky v tech nemocnicich jsou na to zvykle treba po uraze setry myji pacijenty a taky treba holy u penisu kdyz jdou na operaci se slepakem a taky me by nevadilo kdyby me nejaka setra oholyly tam dole holym se pravidelne na tvari me to tak rychle neroste ale dole rychleji a taky tam nechci mit takovy krovi a jemi celkem dobre hlavne v lete

Jana (Út, 1. 4. 2014 - 23:04)

Pokud vím, tak u starších školních dětí sestry při umývání neasistují. Pouze je přivedou do šaten a pokud nemusí, tak ani do sprch s nimi nechodí.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 23:04)

Jak pises a co ten zadek a prsa to neni tak hrozny a to chlupaty prirozeni vetsina zen se dnes uz hodne holi ja osobne taky na prirozeni jo mas pravdu nic na tom neni spatneho ale predpisi jsou a taky pak se dohadovat s tema rodicama u tech malych deti to by slo ale jestli umyvate ne ty ale jine sestry na jinem oddeleni starsi deti kolem 15 toumyvat kdyby tam byla snima setra nahata no nevim asi by mely mensi problem ze by jim stal vis co myslim nevim jak ta u vas tam chodi u tech starsich deti doufam ze te tim nejak neotravuji

Jana (Út, 1. 4. 2014 - 23:04)

Já s tím také problémy nemám. Kdyby to umožňovaly naše předpisy, klidně bych se sprchovala s dětmi úplně nahá. Nic špatného na tom nevidím. Jenže existují rodičové, kterým by to určitě vadilo, kdyby se dozvěděli, že jejich dítě vidělo sestřičku nahatou s chlupatým přirozením, nahým zadkem a ňadry. :-)

Max (Út, 1. 4. 2014 - 23:04)

Ta stydlivost je podle...Jo taky si myslim presne u nas te naopak me spis rikaly abych se oblykl ja rad chodim nahy a spim nebo jen ve spodnim pradle chodim doma aji kdyz si kupuji veci v obchode veci tak ani skoro nechodim do kabinky normalne se svliknu ja s nahotou vazne problem vubec nemam i kdyz zadny velky prirozeniextra kladu nemam ale co za to nemuzu kazdy ma neco

Jana (Út, 1. 4. 2014 - 23:04)

Ta stydlivost je podle výchovy v rodině. Když rodiče do dětí od malička hustí, že se nemají před nikým svlékat a sami se také chovají prudérně, tak se potom ty děti chtějí oblečené snad i sprchovat. :-)

Max (Út, 1. 4. 2014 - 22:04)

Tedy musela svléknout,...To nevadi to se stava ja taky obcas vynecham omylem pismeno ja teda stidlivej nikdy nebyl malej a ted v dospelosti taky ne taky za co bych se mel stidet kazdy je prece nejaky a jsem rad kolikrat za pomoc pri koupely aji ted kdyz jsem dospely od partnerky ale ted jsem bouzel uz delsi dobu sam

Jana (Út, 1. 4. 2014 - 22:04)

Tedy musela svléknout, vypadlo mi tam ve slovíčku "a"

Jana (Út, 1. 4. 2014 - 22:04)

Te krasny zazitek urcite jich...Jestli se děti stydí, to je dost individuální. Většinou se nestydí, ale zažila jsem případy, kdy jsem některé malé kluky musel svléknout násilím,jelikož plakali a nechtěli se svléknout za nic na světě. Když byli nahatí, tak si přirození ještě zakrývali rukou a styděli se i před dětmi.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 22:04)

Třebas jak jsme se v zimě s...Te krasny zazitek urcite jich je vic stebou se celkem dobre pise rad bych si psal aji jinde a ne jen tady a jaky mas treba jeste zazitek aji treba u toho koupani nestidi se nekere deti pred tebou hlavne kluci

Jana (Út, 1. 4. 2014 - 22:04)

Třebas jak jsme se v zimě s dětmi sáňkovali a kluci často chtěli, abych se svezla na sáňkách s nimi, že prý jsem hodně těžká a že to pak jede o hodně rychleji.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 22:04)

Zážitků je spousta a...te jedno treba na kery si rada vzpomenes a kery te pobavyl neco normal a ten legracni taky muzes co se treba prihodilo

Jana (Út, 1. 4. 2014 - 22:04)

Zážitků je spousta a někdy i legračních. Nevím, na jaký si vzpomenout a jakého druhu zážitky by tě zajímaly.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 22:04)

Pracuji ve Zlínském kraji.Aha ja jsem z Jihomoravskeho kraje presneji Brno venkov ja jsem lezel v nemocnici v Brne detske a bylo to tam fajn a co treba nejaky zazitek s detima tam mas nejaky na kery si vzpomenes s detima je kolikrat zazitek asi ze a kor kdyz je koupes

Reklama

Přidat komentář