Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

KM (Čt, 27. 11. 2014 - 02:11)

Měli bychom se vrátit k tématu. Už zde dlouho nikdo nic smysluplného nenapsal. Rád se s vámi podělím o zážitky z dětství, kdy jsme byli vykuleni z nahého zadku dospělé ženy a kdy nám ten její nahý zadek připadal jako veliký. Mnoho mužům se na ženách líbí velké zadky a obvykle to také bývá proto, že jako malí kluci byli z nahého zadku dospělé ženy vykuleni a divili se, jak je z jejich dětského pohledu veliký. Napíše někdo opět nějaký zážitek?

Max (Ne, 29. 6. 2014 - 13:06)

Aji zeny kere jsou tehotne maji moc krasnY zadek a ten pohlred na nahy zadek pekne jesrte k tomu baculky neni nicx krasnejsiho

Ríša (Pá, 20. 6. 2014 - 18:06)

A co teprve pohled z druhé...Já mám rád obojí pohled,je to nádherné,miluju ženy.Je moc dobře že jsou na světě tak hezké a přitažlivé ženy,díky za ně.

na tom něco bud (Čt, 19. 6. 2014 - 12:06)

Asi na tom něco bude...Určitě. Mohu to potvrdit když si sám vzpomenu na své dětství. Asi 7 let mi bylo když jsem uviděl zezadu nahou tetu při sprchování a také mi ty její dvě nahaté půlky připadaly jako velikánské a obrovské protože byly samozřejmě daleko větší než ty moje. A z dnešního pohkledu měla teta zadek naprosto normální velikosti jako většina žen.

Nikol (Ne, 6. 4. 2014 - 00:04)

Asi na tom něco bude...

Max (So, 5. 4. 2014 - 18:04)

Já s tím nemám problém,...Urcite kazdymu synovi bysi byla pro nej sexy zena 34 letech a jeste krasnym zadeckem ten bych chtel teda videt zeny ty maji sexy zadecky hodne zen a kor jeste kdyz si umyvala tu vanu v predklonu a jaky nosis spodni pradlo ja mam pry taky celkem hezky zadek nevim jsem chlap nemuzu posoudit ale holky uz mi to rekly ze mam asi jo teda

Max (So, 5. 4. 2014 - 17:04)

Já s tím nemám problém,...tvuj syn bych teda chctel byt Nikol ja taky s nahotou problem nemam a kor doma nahy se citim moc dobre

Jakub (So, 5. 4. 2014 - 17:04)

Já s tím nemám problém,...tak s tím pomalu začni...když tě syn bude vídat nahou častěji, nebude mít důvod ke šmírování. A i on by pak měl chodit doma běžně nahý, nejen přeběhnout z koupelny. Asi mu bude zkraje dost často stát...ale zvykne si a vše se uklidní.

Nikol (So, 5. 4. 2014 - 13:04)

Já s tím nemám problém, nemám se za co stydět, mám pěknější zadek než kde jaká dvacítka s celulitídou... a nejsem ani žádná purytánka....

Jakub (So, 5. 4. 2014 - 01:04)

Na jedné straně musím...A troufnes si před ním i sundat prádlo?

Nikol (So, 5. 4. 2014 - 00:04)

Na jedné straně musím přiznat že mě těší že se mu líbím :-)

Jakub pro Nikol (Pá, 4. 4. 2014 - 15:04)

Je mi 34 a synovy 12, žijeme...No v tomhle věku si kluci všimnou, že mamka je taky ženská. A pokud ses dřív před ním takhle neukazovala, může to mít tenhle výsledek. Správně děláš, že si toho nevšímáš. Teď je na tobě, jak chceš dál. Buď budeš i nadále doma chodit jen ve spodním prádle (časem třeba i bez něj)....což je v létě příjemnější, než úplně oblečená, nebo se budeš zahalovat i před vlastním synem. To druhé vyvolá jeho větší snahu o šmírování, z toho vyvolané vzrušení a pak maturbaci bude považovat za něco zakázanýho, neslušnýho. A to je zásadní chyba. Když jste jen spolu, hrozně to omezuje, pořád se hlídat. Jak jsem ti už psal, u nás to mamak vyřešila jednou pro vždy už od našich dětských let. Mamku (i segru) jsem vídal a pořád vídám nahou, je to pořád hezká ženská. Taky to na mně na začátku puberty působilo vzrušivě. Mamka to s nadhledem přehlížela. Nedávno, při mých 17tinách, se přiznala, že jí to i těšilo....jako důkaz, že je asi pěkná.
Ale tohle mamky chování mně nezatlačilo do stavu, kdy bych se i já styděl nahej před ní.

Nikol (Pá, 4. 4. 2014 - 15:04)

Je mi 34 a synovy 12, žijeme spolu sami. Syn už začal i masturbovat a příjde mi že ho sexualně přitahuju.Včera jsem schválně ve spodním prádle umývala vanu a když jsem byla v předklonu tak jsem si ho zavolala aby mi šel pomoct, zůstal stát ve dveřich a začal se hladit v rozkroku...Dělala jsem jako že jsem si toho nevšimla..

Default User Image
Milan. (Ne, 24. 9. 2023 - 16:09)

Hezký odpo , tak to je kluk v pubertě a má taky vášeň na nějakou holku , ale myslím si , že má na to ještě času dost . A dělá si ještě něco jiného? M.

jakub (Čt, 3. 4. 2014 - 22:04)

Musím se doma zahalovat,...Mám to z vlastní zkušenosti, já doma běhám nahaty od mala aa mamku tak vídáme se setrou často. Mamka s tetou jsou nudistky, takže to vsichni bereme jako normalku

jakub (Čt, 3. 4. 2014 - 22:04)

Musím se doma zahalovat,...Jestli dáš na zkušenost 17ti letyho kluka, tak se před synem nezahaluj a nestyd se chodit třeba i nahá. Jistě, zkraje bude syn u vytržení a jeho pindik bude často nahoře. Brzo ale dojdete oba k poznání, ze nahota je moc příjemná, hlavně v letních vedrech. On bude vědět, jak vypadá nahá žena a ani ho nenapadne smirovat.

Max (Čt, 3. 4. 2014 - 18:04)

Musím se doma zahalovat,...chod jak je tobe prijemne to se stava klukum a taky zalezi kolik synovi je a co on na to asi se citil trapne bylo to dost videt ze mu stoji

Nikol (Čt, 3. 4. 2014 - 18:04)

Musím se doma zahalovat, když mě viděl syn prvně v tangách tak se mu postavil, přišlo mi to v celku zábavné

Max (Čt, 3. 4. 2014 - 17:04)

Jasně, že jsem normální...Ahoj Jani tak co v praci s detima nejaky novy zazitek doufam ze nejsi na me nastvana

Max (St, 2. 4. 2014 - 16:04)

Já jsem se dole nikdy...Te jasny ze Jana je normalny zena a urcite moc fajn a hodna sestricka na me vzdy byly hodne setry v detske a stidliva nebude si myslim ja taky nejsem vubec rad chodim nahy a copak nosis Jani za spodni pradlo kdyz si vcera psala ze ti to tam roste dost pozehnane tvymi slovy ja nosim boxerky

Reklama

Přidat komentář