Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

KMNH (Út, 4. 8. 2015 - 12:08)

Když jsem chodil do třetí třídy ZDŠ, byli jsme se na konci školního roku koupat dvě sousední třídy, "áčko" a "béčko" se dvěma učitelkami do veřejného bazénu. Bylo samozřejmé, že jako dospělé ženy měly obě učitelky daleko větší zadky než my, děti, ale když byly v plavkách nijak mi to nepřišlo zvláštní. Na konci koupání, když jsme se již osprchovali a převlékali se z plavek, jsem si vzpomněl, že jsem ve sprchách zapomněl můj ručník. Tak jsem se chtěl pro něj vrátit, ale jaksi jsem si tehdy spletl dveře a vešel jsem do dámských sprch, kde se zrovna sprchovaly obě učitelky. Byly obě otočeny ke dveřím, takže jsem bylnapřed šokován tím, že mají pod břichem mezi nohama chomáče kudrnatých chlupů. Když mne uviděly, stydlivě se otočily zády. Náhle jsem uviděl jejich dva veliké nahé dámské zadky. Připadaly mi tehdy vyloženě obrovské a úplně jsem se divil, jak jsou ty dospělé zadky veliké, když pod oblečením ani v plavkách mi tak veliké nepřipadaly.

Ota (Ne, 17. 5. 2015 - 21:05)

Tak dlouho jsem vtipkoval s kolegyní v kanceláři aby mi ukázala pipinu ,až stahla kalhotky a pipi mi ukázala a byl to přijemný šok v 40ti letech.

Kluk 11 (So, 16. 5. 2015 - 11:05)

Je to něco strašného u nějakých tlustých matrón, to je k poblití. Mladé štíhlé holky mají zadky většinou sexy

Víte co je blbý (Pá, 15. 5. 2015 - 11:05)

Neměl jsim při tom pocit,...Když zblízka koukáte na tu velkou nahou prdel a ona si najednou zhusta prdne!! A pak to čuchejte!!! Fakt zážitek do konce života :(((

KM (Čt, 22. 1. 2015 - 14:01)

Já nevím, jak bych ti...Neměl jsim při tom pocit, že jsi nikdy předtím tak veliký nahý zadek neviděl?

Roman (Čt, 22. 1. 2015 - 10:01)

Zřejmě jsi předpokládal a...Já nevím, jak bych ti odpověděl. Hlavně jsem cítil, že vidím něco zakázaného, co bych vidět neměl a ta žena by mě to dobrovolně nebo schválně nikdy neukázala. Tím že to bylo vzácné, tak to umocňovalo vzrušení.

KM (Čt, 22. 1. 2015 - 10:01)

Tak určitě připadalo, jen...Zřejmě jsi předpokládal a bral jsi jako samozřejmost, že dospělá žena má určitě daleko větší zadek než jaký je tvůj, ale i přesto, jaký jsi měl pocit, když jsi poprve v žiovotě uviděl veliký nahý zadek,tedy zadek, který je mnohem větší než tvůj dětský zadeček a který je samozřejmě mnohem větší, než zadečky dětí, které jsi viděl před tím?

Zdeněk (St, 21. 1. 2015 - 19:01)

Tak určitě připadalo, jen...Máš pravdu Romane, já nevím proč se tady řeší, že dospělá žena má větší zadek než dítě, to je přece jasné jako 1+1=2. Podstata je, že dřív mohl vidět malý kluk nahý zadek dospělé ženy jen vzácně nebo vůbec a když se to stalo, tak byl o to víc vzrušený, myslím sexuálně. Velikost nikdo neřešil.

Roman (St, 21. 1. 2015 - 18:01)

A tobě to jako šestiletému...Tak určitě připadalo, jen jsem to bral jako samozřejmost, jako že třeba Rusko je větší než Slovensko a vůbec jsem se tou myšlenkou nezabýval. Cítil jsem něco jiného jak píšu výše.

KM (St, 21. 1. 2015 - 13:01)

Normální, to jsem myslel...A tobě to jako šestiletému nepřipadalo, že má větší prdel než je ta tvoje?

Roman (St, 21. 1. 2015 - 13:01)

Tak to ta ženská musela...Normální, to jsem myslel jako dospělá žena, nenapadlo by mě to srovnávat s děckem.

KM (St, 21. 1. 2015 - 11:01)

Abych řekl pravdu, tak mi...Tak to ta ženská musela mít strašně malinkou prdelku, když ti jako šestiletému připadala normální, tedy asi stejně velká jak ta tvoje dětská... :-)

? (St, 21. 1. 2015 - 11:01)

Ženská bez prdele, jak týden bez neděle!

Jan (St, 21. 1. 2015 - 01:01)

Abych řekl pravdu, tak mi...No nevím, jak v 6 letech, mě se stalo něco podobného, když mi bylo tak 12 let. Jelo se Barum reley ve Chřibech na úzké silničce a já jsem byl ve vzrostlé bučině jako divák, na černo, dost daleko a chráněn velkými buky jsem sledoval závod. V tomto úseku moc diváků nebylo, ale byla tam taková pěkná blondýna, asi něco mezi 20 a 30 lety s asi 4 letým dítětem. Ona o mě nevěděla, že tam jsem. Pak se jí chtělo na malou a bez rozpaků poodešla až skoro ke mě, pak si obnažila zadek, přičapla a vyčůrala se, aniž by o mě věděla. S holým zadkem se zas postavila a v tomto stavu si mě teprve všimla, že stojím cca 4 m za ní. Neřekla nic a dělala jakoby nic, oblékla se a odešla, ale rozpaky z jejího výrazu jen čišely. Já nejsem na nějaký pissing, mě ale nesmírně vzrušil její krásný bělostný a hezky tvarovaný zadeček. Dodnes na to vzpomínám, i když to je už dávno. Ovšem docela by mě zajímalo, co tak mohla ta žena cítit, když zjistila, že jsem viděl vše. To netuším. Nějaké jiné ženy bych se bál zeptat, a kdyby mě tady nějaká řekla svůj anonymní názor, byl bych rád.

Přemysl orál (Út, 20. 1. 2015 - 18:01)

Viděl jsem svojí řitku v zrcadle a hnedka mi z toho stál....má prdel je tak hezká

Roman (Út, 20. 1. 2015 - 17:01)

Romane,když jsi měl šest...Abych řekl pravdu, tak mi připadal úplně normální, o velikosti jsem nepřemýšlel, jen jsem cítil obrovské vzrušení.

minimax (Út, 20. 1. 2015 - 16:01)

Už nevím, ale mohlo mě...Romane,když jsi měl šest let, tak jak velký ti ten nahý zadek připadal a co tě na tom tak udivilo?

Roman (Út, 20. 1. 2015 - 14:01)

Já ho v reálu neviděl...Tak ono záleží, kolik ti je. Pokud je ti víc než 18, tak to u nás není problém zařídit, za komunistů to bylo horší.Pokud po tom toužíš, můžeš to mít ještě dnes. V tom je rozdíl. V Saúdské Arábii by to byl mnohokrát větší problém zařídit, pokud by nebyl člověk ženatý. U nás před 100 lety by to byl taky problém.

Roman (Út, 20. 1. 2015 - 14:01)

Romane, kolik ti bylo tehdy...Už nevím, ale mohlo mě být tak 6. byly to různé náhody, např. tak, že si žena v parku odskočila na malou a netušila, že tam jsem.

Roman (Út, 20. 1. 2015 - 14:01)

V tom článku je něco o...Tedy přesněji se tam píše o psychickém šoku. Špatně jsem se vyjádřil.

Reklama

Přidat komentář