Reklama

Délka nebo šířka - co je u penisu důležitější?

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2002 - 20:11)

Ja ho mam 38cm dlouhy.Dokazte,ze nemam pravdu.Toto je dobra diskuse.Jakykoli idiot tady se chlubi svymi rozmery a ti normalni chlapi pri cteni maji frustraci.Pritom temer vsichni je mame skoro stejny.Cela ta diskuse je smesna.V anonymite se da napsat ledacos

Láďa (Čt, 19. 11. 2020 - 18:11)

Ano souhlasim Miro , kdo se vychloubá ,že má ptáka 25 a širokého 6cm apod. to jsou jen zamindrákovani lidi , kteří samy neuspokoji ženskou.Já jezdím po er. privátech ,za rok vystřídám tak 15 slečen , každá ti řekne , že na velikosti nezáleží ,musí bejt tvrdej a vydržet . Velkej je akorad na bolest.Nebo si najdete na stránkách rozhovor se ženou z erotického privátu je to tam taky , kdysi jsem čet. a velkém pták pres 20 jsou rarita.Komu to visí tak mu to tak zůstane nebo zvětší max o 4cm.Kdo má v klidu třeba 8 cm může mít ve ztopoření i 20.Najdete si na stránkách , ,,kavkazská rasa penis" Já mám 21 a ze začátku musím pomale by to nebolelo

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2002 - 17:11)

Pokud vím, klitoriálně dráždivé ženy jsou všechny, ale i u těchto žen se dá vyvolat hloubkový nebo vaginální orgasmus. A k tomu je potřeba intenzivní dráždění hluboko na dně pochvy penisem. Krátkým penisem, který nedosáhne na dělohu, není možné tento hluboký a intenzivní orgasmus vyvolat. Proto také ženy, které poznaly intenzivní pocit z vaginálního orgasmu již nemůže plně uspokojit muž s menším penisem. Já jsem toho živým důkazem. Poznala jsem muže, který ve mě vyvolal něco úžasného a to hlavně tím, že mě dokonale vyplnil a přivedl na takový vrchol, na jaký se většina žen nikdy nedostala. Souhlasím se ženami, které již neuspokojí méně vybavený muž. S velkým penisem je to podobné jak s heroinem. Dokud ho člověk neokusí, nepotřebuje ho. Až jej pozná, musí ho mít za každou cenu.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2002 - 17:11)

Pokud vím, klitoriálně dráždivé ženy jsou všechny, ale i u těchto žen se dá vyvolat hloubkový nebo vaginální orgasmus. A k tomu je potřeba intenzivní dráždění hluboko na dně pochvy penisem. Krátkým penisem, který nedosáhne na dělohu, není možné tento hluboký a intenzivní orgasmus vyvolat. Proto také ženy, které poznaly intenzivní pocit z vaginálního orgasmu již nemůže plně uspokojit muž s menším penisem. Já jsem toho živým důkazem. Poznala jsem muže, který ve mě vyvolal něco úžasného a to hlavně tím, že mě dokonale vyplnil a přivedl na takový vrchol, na jaký se většina žen nikdy nedostala. Souhlasím se ženami, které již neuspokojí méně vybavený muž. S velkým penisem je to podobné jak s heroinem. Dokud ho člověk neokusí, nepotřebuje ho. Až jej pozná, musí ho mít za každou cenu.

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2002 - 11:11)

A ještě 1 věc: Je zajímavý, jak se všechny holky shodují na délce v rozpětí 18-20 cm. Copak ty svý otvory mají všechny "jak na běžícím páse" stejně veliký? Jedna (která tu třeba zrovna machruje s 22 centimety) ji má určitě menší, jiná zase ji má vytahanou nebo od přírody velikou, že bych to ní schoval i chodidlo. Závěr: s menším pérem jak 18 čísel bych rozhodně neskákal z okna. Jsou jistě holky, co preferují hlubokej vejvrt, jiný (a je jich ve středoevropské populaci cca. 60%) jsou stejně dráždivý klitoriálně a nic s nimi nesvede ani 7 cm párátko ani 25 cm násada od lopaty. Nemám pravdu?!!

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2002 - 11:11)

Ty posledni příspěvky jsou ze všech nejrozumější. Taky se mi zdá, že boj o centimetry je způsoben jen lidskou ješitností a soutěživostí. Příroda nám to tak zařídila a určitě věděla proč. To je jako tvrdit, že pořádně žhavej sex je s holkou pouze s kozama většíma jak č.4 a pod čtyřky zásadně nejdu! - Naopak - kočička s pěknejma dvojkama mě dokáže rozpálit 10 krát víc (ale není to podmínka) jak tlustá baba s vytahanejma pytlema od pšenice!

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2002 - 14:10)

Bohousi,nezoufej. Ja tedy nevim,ale tato debata me velice pobavila a rada bych pridala svuj nazor. Nedovedu si predstavit prijit ke svemu milovanemu partnerovi s pravitkem .... :-} ale i kdyby to bylo {a mozna dokonce je} okolo 13cm, bylo by mi to uplne jedno. Myslim, ze kvalita sexu velikosti penisu neni az tak ovlivnena. Ja jsem maximalne spokojena a za nejakou 20citku bych ro rozhodne nemenila. Sexu zdar a vsem preji pekny den

Návštěvník (St, 30. 10. 2002 - 03:10)

PETRE,DIKY URCITE MAS PRAVDU

Návštěvník (So, 26. 10. 2002 - 14:10)

Nic si z toho nedělej já ho mám 11/5 cm a nikdy jsem neměl problém to víš malý,ale šikovný.Ty hvězdy co machrují mají nějaký problém, vytahané kozy,dost kilo nebo ksicht pro silný žaludek.

Návštěvník (So, 26. 10. 2002 - 14:10)

Bohouši, maš-li ho malého, nezoufej, vstrč si ho do úlu a zabouchej. :-))

Návštěvník (Ne, 20. 10. 2002 - 16:10)

ygiygtyrdyt

Návštěvník (So, 19. 10. 2002 - 06:10)

ja to tady ctu a jsem uplne na dne!!!mam ho totiz jen asi 13 cm dl.a asi 4 cm sirokyho.uz jsem si asi 3 roky nevrz je mi 30 a asi si uz nevrznu jak to tady ctu

Návštěvník (So, 12. 10. 2002 - 11:10)

Jak říka jeden můj kamarad.Když ji ženska má jako hrnek a chlap v ní poletuje,jako pastelka,tak je konec. Debata na teme šířka,nebo delka je nesmysl.Pokuď hovoříme o pohlavním stiku je celkem jedno,zda můž ma přirození delší,nebo širší.Snad i tady plati pravidlo - Zlatá střední cesta.

Návštěvník (So, 12. 10. 2002 - 04:10)

Zede, lekám se tě i já... :) auvajs... :)

Návštěvník (So, 12. 10. 2002 - 04:10)

Já mám určitě radši tlusťoušky a k tomu přiměřeně dlouhý, tzn. tak 19cm v erekci. Může být i 18.:) Ale s tenkýma se chlapci u mě můžou jít bodnout. Měla jsem jednoho takovýho a stálo to za prd. Jako bych olizovala vídeňskej páreček. :) Jo a hlavně se vystříkl dost rychle.:( Prostě maňas...:)

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2002 - 12:10)

Mohu potvrdit, že nejvíc se většího péra bojí holky, co samy nedokáží ovládat svoji dírku. Takové ty prknenné holky, co vůbec nespolupracují a nedokáží se uvolnit. Jen leží a očekávají, že to na ně možná příjde.

Návštěvník (St, 9. 10. 2002 - 15:10)

osobně ho mám 26cm délka a 6,5cm šířka a řeknu vám co bych dal za 17cm měl jsem v životě asi tak 50 sexuálních partnerek někdy i dvě zaráz a každá se toho lekla a nechtěla semnou nic mít..

Návštěvník (St, 25. 9. 2002 - 05:09)

Ideální délka je mezi 18 až 22 cm. Pod 18 cm to není cítit a nad 22 to už bolí. Ale šířka by měla být minimálně 4,5 cm a čím širší, tím lepší, myslím, že nad 6 cm šířky se již muži nevyskytují a těch 6 cm šířky je ještě celkem dobře snesitelných pro každou ženu.

Návštěvník (Po, 9. 9. 2002 - 02:09)

Presne tak, v mnohem zalezi i na zene. Zazila jsem i extremni velikost (na mereni nebyl cas, ale patril dvoumetrove korbe a byl vyvinut v proporci s tim obrem, proste hodne dlouhy a siroky)a pak uz i ta bolest nemohla byt krasna, byl to proste strach o to, jestli to moje utroby zvladnou. Rekla bych, ze na sirce zalezi hodne. Kazdopadne nejvic zalezi na sikovnosti a ochote pockat, az se dostavi vaginalni orgasmus, coz je nekdy na dost dlouho :o)

Návštěvník (So, 7. 9. 2002 - 21:09)

No ,ono mozna zalezi take na tom jak ma zena pevne svalstvo v pochve,pak ji nepripada zadny penis pod 20 maly ,mel jsem zenu co ji mela dost uvolnenenou a to take neni pro muze zrovna ono "i s poradnym mackem"

Reklama

Přidat komentář