Reklama

Gynekomastie

jan (Po, 29. 9. 2003 - 13:09)

Zdravím.Neviem,ci mám to co Vy,no mam to od puberty a doteraz to nezmizlo.Mam 35,bol som obeznejsi,teraz uz ani nie-a stále je to to isté.Bradavky sú malicke,no dvorce okolo su napuchnuté,vystupujú,no su necitlivé.Ak sa schladia tak sa zmenšia,stiahnu a koža sa zvraští.Je to gynekomastia či nie? Poradte.

Qwido (Po, 28. 7. 2003 - 20:07)

jsou vidět jizvy?

Máslo (Pá, 9. 5. 2003 - 01:05)

Zdavim vsechny, mam ten sami problem, je mi 16 let a obevilo se to u me pred dvouma rokama a vzhledem k tomu ze to mel i muj otec, tak si myslim ze je to i dedicne a pak uz to podle me samo nezmizi...

Peter (Pá, 28. 3. 2003 - 13:03)

Ahojt ludia. Mal som to tiez a bol som uz aj na plastike. Nic ine sa s tym asi neda robit. Predtym som skusal vsetko, rozne ijekcie, lieky, vysetrenia...ale nepomohlo. Po plastike to bolo o dost lepsie, ale nezmizne to nadobro. Stale je vydno ze to nie je ono, ale vravim je to podstatne lepsie. Neviem ako vy, ale ja som mal aj problemy s bradavkami. Tie som mal tiez zvacsene. Doktor mi povedal ze sa to dalo tiez odstranit, ale ze to neurobil, lebo potom by som ich mal uplne necitlive.Ale ja by som bol spokojnejsi keby tie bradavky boli znecitlivene, teda male, take ake maju byt.Ale v kazdom pripade operacia mi dala dost na sebavedomi.A mozem povedat ak clovek potom trosku cvici tak si to nikto ze nieco nesedi.Skor naopak. Az na tie bradavky.Obcas su zbytocne napuchnute. Inak Gynekomastia je hradena z poistneho, aspon u nas na Slovensku.Myslim ze u vas to nebude inak. Prajem vela zdaru. Peter

radek (Pá, 17. 4. 2020 - 07:04)

ahoj, jak jsi spokojeny z odstupem casu?

Ondra (Po, 10. 2. 2003 - 14:02)

Ahoj lidičky je me 23 let a taky to mam.Objevilo se to u mě v pubertě a marně jsem čekal ,že se to samo dá do pořádku.Nemužete prosim poradit co dělat?Snažil jsem se cvičit a nepomohlo to.U endokrynologa jsem ješte nebyl ale dočetl jsem se ,že tu plastiku na jeho doporučeni zaplatí pojišťovna. Mám jít k tomu endokrynologovi nebo rovnou šětřit na plastiku?Jak to u vás dopadlo?

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2002 - 11:11)

No posilovna trochu pomuze a celkove jakykoliv sport ktery zabira na prsa, treba plavani, ale clovek musi jit do mrtva a opravdu rysovat. Jinak nez tim sportem to moc neresim, stale cekam ze to odezni samo. Byl jsem tez u endokrinologa, ale ten rekl to se spravi samo a kdyz ne tak oprece. Dal mi nejake injekce(hormony), ale bylo to prd platne. Jak tak ted uvazuji uz je to hodne dlouho co jsem u nej byl(prvak gympl), asi za nim zajdu a poradim se a pak ti dam vedet.

Návštěvník (So, 23. 11. 2002 - 21:11)

Ja na tu plastiku jdu az v zari 2003, pak napisu jak to dopadlo. Jinak jsem s tim byl nedavno u obvodacky a ta me poslala na Endokrinologii, tak jsem zvedavej, co mi reknou tam. Nicmene, at reknou colkoli, ta plastika me stejne asi nemine. A co ta posilovna? pomohlo to aspon trochu? Resis to nejak? Nebo sto dal k ledu?

Radek (Ne, 2. 8. 2020 - 12:08)

Ahoj, jak jsi spokojenej s OP s odstupem casu?
R

Návštěvník (Pá, 22. 11. 2002 - 20:11)

Muze mi az budes mit po operaci zde sdelit jak to dopadlo? dik

Návštěvník (Út, 12. 11. 2002 - 08:11)

Je mi 23, mam stejny problem, a uz jsem se objednal na plastickou chirurgii. S tim vyrysovanim v posilovne bych nepocital, to bys ses muses zbavit tuku uplne. ¨Piste sem kdokoli svoje zkusenosti, reseni vysledky...!!!!!

radek (Pá, 17. 4. 2020 - 07:04)

ahoj , byl jsi na OP?

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2002 - 21:05)

Mam takovy problem, uz od puberty mam zvetseny prsni bradavky. Byl jsem s tim u doktora a ten mi rekl, ze je to normalni a casem to odezni. Ted je mi 24 a problem pretrvava.Jak se toho muzu zbavit?Zacal jsem i posilovat, ze bych to vyrysoval,ale nic(zadne podpurne prostredky neberu).Mate s timto problemem nekdo zkusenosti? Jak jste to resili?

Reklama

Přidat komentář