1129 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Jak hnis? Můžeš to popsat...Už jsem to tu jednou napsal. Nejedná se o hnis, ale o smegma. Kolikrát ho mají holky pod klitoriální kapucí (předkožkou) víc než kluci ve svém mnohem větším předkožkovém vaku, ta má poznámka o jejím odříznutí byla pouze nadsázka. Kdo mne tu na doktorce zná déle, ví na co jsem narážel.
13. Listopad 2015 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
vera (anonym)
Já jsem postupně...Ahoj miluju se bavit o kapucce a postevacku napis mi prosim.
6. Prosinec 2015 - 5:59
Sparklebaby (anonym)
Já jsem tam dole tak citlivá,že jakýkoliv pokus to přetáhnout nebo obnažený poštěváček zkusit umýt je prostě ne-ne. Můj poštěváček je radši trvale zakrytý.
2. Březen 2016 - 7:21
vojta (anonym)
PORAĎTE CO JE TO POŠTĚVÁK ??
4. Březen 2016 - 8:51
to (anonym)
PORAĎTE CO JE TO...je postak co zapomel na poste vak vole
5. Březen 2016 - 21:12
Mona (anonym)
Bolí to když poprvé odkryju poštěváček?
26. Červenec 2016 - 5:55
rozchechtaná (anonym)
Bolí to když poprvé...pokud máš vše v pořátku tak to nebolí a jde to samo.Pokud jsi měla záněty chce to teplou vodou odmáčet a pak ho omývat heřmánkem.Většinou zanícení zmizí a je to.
28. Červenec 2016 - 23:36
Bob (anonym)
Pár poštěváků jsem viděl a musím říct že z nějakého důvodu mají poštěváky co tak nějak nejdou odkrýt mají právě ty nejvíc sexy roštěnky...
30. Říjen 2016 - 19:15
To je jako u kl (anonym)
pipi musíš ve sprče porádně napařit teplou vodou a kapucku zatahnout nahoru až poštěvák vyleze ven.A často to opakovat.Simona.
12. Listopad 2016 - 12:06
Helča (anonym)
Co je to za blbost? Na hygienu si potrpím, ale ještě jsem neslyšela o přetahování poštěváka. To si pletete s penisem, ne?
3. Prosinec 2016 - 14:46
rozchechtaná (anonym)
Co je to za blbost? Na...To ti nezávidím a víš jak vůbec vypadá ? nebo ti v dětství zarost. tady uvidíš jak to vypadá když zaroste kapuca http://www.zvraceny.cz/video/12164-obnaen-potvku/ a tady jak má vypadat běžně u fotky obnažený poštěváček ,tak je to při vzrušení. http://masturbacia.wz.cz/zeny.htm
4. Prosinec 2016 - 0:34
Helča (anonym)
Tak nevím, ale kdyby bylo něco špatně, asi by mi to na gyndě řekli.
4. Prosinec 2016 - 22:26
Marta (anonym)
Chlapi poštěváček je na ženském přirození taková třešnička na dortu , jako u vás ýalud na penisu tak když máte to štěstí a u vaší pertnerky máte poštěváček obnažený tak je jen na vás jak ženu uděláte šťastnou laskáním této ozdoby nad pysky pipiny. Věřte máme to moooooc rády si s ním pohrát přeba vašími rty a jazykem.
31. Leden 2017 - 14:38
Radim (anonym)
Je mi 27 a asi tři týdny mám novou přítelkyni.V práci jsme dostali nějakou cílovou finanční odměnu tak jsem ji pozval na vešeři do luxusnívinárny v centru načeho města.Po vešeři jsme šli ku mě do garsonky jěště na decku vínka .Podotýkám že jsme spolu ještě za dobu chození nic neměli.V duchu jsem si říkal že jestli dneska nic tak ji řeknu že končíme spolu.Po vyoití pár deci mi řekla že by se čla vysprchovat a pak lenmout že je unavená,ve chvilce byla nahá a ve sprše.Tam už jsem si všim že má pěkně naducanou buchtu Ve chvilce jsem byl cvlešený a vlezl za ní.Trošku ji to překvapilo ale pak mě začla mydlit a já ji ale když jsem dojel až krozkroku dala mi ruku pryč,zkusi jsem to znovu a to samé.ale mojeho už tvrdáho bojovníka držela v ruce a honila ho.Vyšli jsme se sprchy osušili se ulehli vedle sebe na pohovku.Tam i řekla jestli chceš tak si tam sáhni ale nezlekni se co tam mám a pomalu roztáhla nohy.Pánové měl jsem už několik holek ale to bylo něco.Roztáhl jsem pysky a vykokl na mě poštěváček asi 2cm a když jsem zkusil stáhnout kapucku která šla úplně volně tak ještě centá přibyl.Nemeškal jsem a hned se přisál rty a jazykem jezdil po této kráse až se ona několik krát udělala byla to slast kterou jsem ještě mezažil takový poštěvák v puse a tvrdý jak můj gentlemam o kteráho bylo taky dobře postaráno.Tak jsme si hráli až nás přemohla únava usnuli.___Ráno jsem se musel na tu krásu podívat za denního světla a ujistit se že se mi to opravdu nesnilo.Když se ona vzbudila první se mě zeplala jestli ji nenechám že to má tam tak ové jiné jak ostatní holky-Ujistil jsem ji že se ji budu o to tam dole starat jak jen to bude možné,Vypadá to jako povídka vymysl to ale není je to dva dy stará pravda,Tak že pánové nebojte se větších poštěváčku a holky vy se stoho nedělejte hlavu stačí najít jen toho pravého kterému se to líbí.Radim
1. Únor 2017 - 7:17
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Tak nevím, ale kdyby bylo...Ani se nedivím, že vám na gyndě takovou triviální věc neřekli. Pokud se tam někde vyskytují takový "odborníci" jako na jiných odděleních, kteří páchají zlo na přirození malých chlapců.
1. Únor 2017 - 7:52
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Jinak, když se podiváte výše, tak jsem tu psal pod modrým nickem gin.
1. Únor 2017 - 7:53
Helča (anonym)
Já se na to ptala a prej je to normální, každá jsme tam jiná.
6. Únor 2017 - 17:09
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Já se na to ptala a prej je...To je zcela normální. Preci nechcete, abychom vypadali jak ^st?benci, coz je sociální hmyz.
6. Únor 2017 - 22:07
David (anonym)
Holky ty vaše broskvíčky jsou boží a ještě když stojí pošťák tak to nemá chybu to i mi chce prásknou čurák.
12. Únor 2017 - 18:26
Renča (anonym)
Poštěváček je na moji broskvičce ten nej nej nej vzrušivější bod stačí jenom ho trošku polechtat a jsem hotová a i několikrát za sebou.Při vzrušení čouhá ven s pysků a je tvrdý jak přítelův penis je to prostě pašák.
23. Březen 2017 - 12:04
Misa (anonym)
Ohledně těch závojíčku...Ahoj Kimi,po precteni tveho prispevku mi to uplne nadchlo. Ale mam dotaz. Muj postevacek jde z vrchu odhalit lehce. Ale stydke pysky mi konci u zavojicku,ktere jsou oddelene od sebe. A ty zavojicky mam prirostle k ostevacku. Mam strach aby se mi tim odtrhnutim postevacek neposkodil. Muzes mi prosim poradit?
31. Květen 2017 - 7:41
Misa (anonym)
Ahoj vsichni, taky bych chtela se zbavit te kapucky, ale asi mam problem. Nejde mi poradne stahnout predkozka tedy kapucka dolu uplne. Dneska jsem zjitila ze mam asi kuzicku priroslou, nejde mi kolem dokola objet zalud.Takze vlastne nemam kuzicku kolem zaludu ze spodu. A jeste k tomu mam ty zavojicky rozpulene na dve pulky a jsou prichycene k zaludu. Poradite mi co mam s tim delat,prosim.
31. Květen 2017 - 14:06
Misa (anonym)
Cgtela jsem se zeptat jestli neni problem kdyz mam predkozku vytahanou, nelkou. Jak to bude vypadat kdyz rozpulim kapucku.Mam ji dlouhou asi 1cm a nebude plandat...nebo zustane a nerozsklebi se kapucka do stran...
31. Květen 2017 - 17:46
Mirka (anonym)
Ahoj Míšo ,měla jsem s kapuckou stejný problém.Pošli mi fotku na bazalka228@seznam.cz,řeknu Ti jestli jo nebo ne. Pa.
4. Červen 2017 - 11:54
PT (anonym)
Je tu někdo, komu se doopravdy podařilo kapucku na poštěváku uvolnit, když byl předtím úplně zakrytý?
18. Červen 2017 - 21:43
to Míša (anonym)
Cgtela jsem se zeptat jestli...Neboj a zkus to. Pokud to nezkusiš,nedozvíš se jak dál.
18. Červen 2017 - 22:53
Poštěvák je jak (anonym)
a to by jste měly holky vědět a předkožka někdy způsobuje že se tam tvoří smegma jako u penisu a proto je potřeba předkožku poštěváka umývat,dobře funkční předkožka po natažení nahoru uvolní poštěváka.,a on povyleze.Po sexu je většinou p. uvolněný protože se při vzrušení ztopoří a pok uvolní.Většinou pomáhá teplá koupel.
9. Červenec 2017 - 10:13
RK (anonym)
Přítelkyni jde klitoris...Ahoj. Mozes sem pridat nejake fotky, popis ako si to robil, alebo nejake navody? Manzelka sa toho boji, ale milenke sa ta predstava paci. Chcela by kapucnicku rozdelit na dve polovice.
17. Září 2017 - 10:44
zhou (anonym)
Libi se mi kdyz ma holka odkryty klitoris, to vypada mnohem vic sexy nez kdyz je cely schovany. A pocitove to asi bude lepsi, Je to obdobne jako kdyz my chlapi mame trvale odkryty zalud, driv jsem si to nedovedl predstavit, ale zacal jsen to tak nosit a ted mi to prijde mnohem lepsi, neustálé dotyky opradlo jsou mi příjemný, a to jsem měl obavy ze to bude hrozny ale to bylo jen z pocatku. A i vetsine holek se to vic libi. Jestli je to u žen obdobne tak at to maji odkryté
3. Říjen 2017 - 9:06
Next (anonym)
Musím se přiznat, že za vrcholně erotický zážitek považuji, když můžu odkrýt poštěváček který dosud nikdy nebyl odkrytý.
8. Říjen 2017 - 11:22

Stránky

Přidat komentář