Reklama

poštěváček, čistota, délka předkožky

HONZA (Po, 2. 10. 2006 - 00:10)

Nicolo,s velkou vaginou se daj dělat velký věci.Mě to třeba láká mnohem víc než velký prsa.

Varol (St, 6. 9. 2006 - 11:09)

...a už si někdy slyšel (tys´ určitě neviděl), že žena má vaginu? Kup si biologii pro osmý ročník.

Karol (St, 6. 9. 2006 - 10:09)

přetahovat předkožku přes klitoris? to slyším poprvé.....

ADELA (Po, 4. 9. 2006 - 17:09)

mam takovy problém,že když jsem v bazenu v plavkach a nebo i normalně zda se mki že mma velky poštěvaček vadi mi při chuzi je to možné ma stim taky nikdo problém můžu ho mít velký??

ADELA (Po, 4. 9. 2006 - 17:09)

mam takovy problém,že když jsem v bazenu v plavkach a nebo i normalně zda se mki že mma velky poštěvaček vadi mi při chuzi je to možné ma stim taky nikdo problém můžu ho mít velký??

jojo (Po, 24. 7. 2006 - 11:07)

je to zaujimava tema, pretoze fimoza (zuzena predkozka) nie je az taky zriedkavy problem u muza. predpokladam, ze aj u casti zien nie je mozne predkozku uplne pretiahnut dolu. ma s tym niektora skusenost?

mojej drahej som pri hratkach s klitorisom raz stiahol uplne, trosicku to krvacalo (asi kvapka krvi). draha hovorila, ze dovtedy jej to neslo, ale teraz je to uz v pohode.

Sabinka (Po, 24. 7. 2006 - 02:07)

S tim problemy nemam. Mam ho videt dost, takze se umyje jednoduse. Samozrejme, ze kdyz se poradne neumyje, ze tam zustava to, co maji panove pod predkozkou. Takze poradne myt. Tot rule numero uno. Doufam, ze se zas prihlasi nejaky prase, co mi tu bude odporovat a tvrdit, ze to s cistotou svoji pulinky prehanim.

PAVEL (Ne, 23. 7. 2006 - 21:07)

Jak vidím, tak higiena intimních partií je problém i pro ženy. Já si musím také denně mýt žaluda, neboť se mi pod předkožkou tvoří tzv. sýr, což jsou zbytky moči.

PAVEL (Ne, 23. 7. 2006 - 21:07)

Jak vidím, tak higiena intimních partií je problém i pro ženy. Já si musím také denně mýt žaluda, neboť se mi pod předkožkou tvoří tzv. sýr, což jsou zbytky moči.

elza (Út, 13. 6. 2006 - 16:06)

he holky ja sem tak romral jednu holu ze nemu ze jit na zachot comam dela odepis

Jindra (Út, 17. 5. 2005 - 22:05)

nevim zda reagujes na me....ale ja nepsala dm ani cm ale MM! :-)

Zvostradamus (Út, 17. 5. 2005 - 13:05)

To už není poštěvák,to je velkej mužskej pták!!!

Jindra (Po, 16. 5. 2005 - 21:05)

Ja myslim ze ty zeny co s tim maj problem, maj asi vetsi velikost. Videla jsem to na obrazku a vypada to fakt jak zakrsly penis s predkozkou. Ja ho mam tak 2x2 mm a anizadnou predkozku tam nevidim . Proste si ji jednou projdeu prstama a je umyta.

janina (St, 4. 5. 2005 - 15:05)

Projeď poštěváčka rejžákem! Má to dvojí účinek: umyješ ho a ještě se krásně uděláš!!!

borec (St, 4. 5. 2005 - 09:05)

Baby se neumývajó, ale honí si kačeny!!!

Mirka (Út, 3. 5. 2005 - 22:05)

Riadna blbosť. Niekto si tu zase ukája svoje sexuálne chúťky. Keby som si šťahovala kožku a poriadne to umývala, nahnala by som si poriadnu kvasinkovú infekciu.Ženské pohlavné orgány sa z?ahka omývajú len čistou vodou.Opisované spôsoby sú dobrým typom na onaniu.

§§§ (Po, 25. 4. 2005 - 11:04)

..a pořádně se u toho udělat!!!

sunny (Po, 25. 4. 2005 - 10:04)

Jestli s tím máš problémy, nejjednodušší je:ukazovákem a prostředníkem rozhrnout pysky a vytáhnout směrem vzhůru a pak vatovou štětičkou otřít smegma.Dělám to leta a bez problémů.Kdo se Ti diví, jeho problém.

Lída (Po, 2. 9. 2019 - 08:09)

Holky které často onanijí ,nemají problem s kapuckou na poštěváku a smegma se samo odstranuje.

Hanka (Út, 3. 9. 2019 - 12:09)

Maš pravdu Lído dělám si dobře sama a poštěváčka mám prásně pohyblivého. Když je v klidu je schovaný a při vzrušení sám se podívá ven co se děje a ještě ztvrdne.

Reklama

Přidat komentář