Reklama

20 let - Nezavazny sex

Michal (Čt, 12. 3. 2020 - 01:03)

Zneužilabis
mně umně doma

Michal (Čt, 12. 3. 2020 - 01:03)

Zneužilabismně umně doma

Lukas (St, 13. 12. 2006 - 07:12)

Ahoj Jane, ještě stále hledáš vášnivého milence?:-))'

Jane (St, 22. 11. 2006 - 23:11)

Radku, ale Getzitka jsem psala v roce 2002, to uz ti asi nenapise, nechtel by si se podelit o tvoje zkusenosti treba se mnou, me by to moc zajimalo a hledam vasniveho milence:-))

PRO GETZITKU - (St, 22. 11. 2006 - 18:11)

Ahoj,
ozvi se mi na maila lgasus"centrum.cz a muzem debatovat cele hodiny na tema sex.Rad se s nekym podelim o zajimace informace,zkusenosti a mozna i casem neco vic:-)
pa

Zdeněk z OV (Ne, 21. 9. 2003 - 16:09)

Zdravím všechny,kteří zabrousili na toto téma. Určitě jsou zde lidé (mě osobně tedy zajímají spíše dívky a ženy),kteří používají komunikační službu ICQ. Tak mě napadlo založit jakési forum pro ty, kdož chtějí spolu komunikovat o všem možném, flirtovat,nebo se i vážně seznámit právě přes tuto prima službu ICQ. Určitě by bylo dobré napsat o sobě pár slov, odkud jste, kolik vám je,pohlaví a hlavně číslo vašeho ICQ. Začnu jako první: jmenuji se Zdeněk, jsem z Ostravy,36 let/SŠ,a číslo mého ICQ je: 179-872-562 . *** Pro ty,kdož neví co je ICQ - stačí si zadat do vyhledávače slovo ICQ,popřípadě ICQ 2003a a odkazů vám "vyjede" spousta. Můžete případně mrknout i na starší (neaktualizované) stránky http://www.icq.cz/ *** Těším se na vaše reakce a samozřejmě přibývající zájemce a ZÁJEMKYNĚ o seznámení přes ICQ :-)'

Návštěvník (Po, 9. 9. 2002 - 19:09)

Ahoj.. Je to zvláštní. Moc rád holky uspokojuji, což jim líbí také. Ale problem je, že už pak nejsou schopny uspokojit mě.. Bývají značně vyčerpané. Najdu nekdy tu, která vydrží ?'

Návštěvník (Čt, 29. 8. 2002 - 15:08)

Ahoj Gedzidko,už mě to začíná rajcovat,hlavně když si tě představím s holkou:o)) A vůbec bych nežárlil ani kdyby jsi byla má žena a měla milenku,(akorát by jsi nesměla být v posteli častěji s ní než semnou:o))rád bych se přidal:o)))Kdybych už nenapsal tak se mi ozvy na mail jestli chceš,já sem totiž zavítal fakt uplnou náhodou:o)) pa pa'

Návštěvník (Čt, 29. 8. 2002 - 15:08)

Mila Gedzitko, protoze Lukas je momentalne indisponovan tak ti budu muset stacit ja. Rad se pri sexu na svou partnerku divam a citim se pri tom jak v raji. Co ty ? Já jsem z Prahy možná máme mnoho spolecneho, neni to vyborne ?'

Návštěvník (Po, 26. 8. 2002 - 08:08)

Ahoj, shanim doktorku, sestricku, ktera by mi udelala perverzni vysetreni. Peter

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2002 - 17:08)

je tady nekdo z floridy????

Návštěvník (Út, 20. 8. 2002 - 08:08)

Gedzidko,můžu se k Tobě taky přidat?'

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2002 - 08:08)

je mi sice trošku vic ale najdu tady ženu pro nezavazny sex či už jenom o dopisovani jsem normalni vzhledově ale uvnitř pěkna potvora zajima mě sex ve třech ,manželka s jinym mužem nebo jinou ženou pro tu mou taky se změnila ma stale vice chuti na sex nechce připustit nahlas sex s jinym mužem ale ta představa ji silně vzrušuje'

Návštěvník (St, 24. 7. 2002 - 19:07)

mam chut na sex,ale jen ostrava a n.j a oklolí 0604730975'

Návštěvník (Út, 23. 7. 2002 - 18:07)

Předem bych se Ti chtěla omluvit za dlouhou absenci,která mě vůči tobě tobě mrzí,doufám že na mě nezanevřeš. Myslím,že jako +ěletá školačka již nevypadám a 70mi možná teprve někdy(jestli se toho dožiji) bude. takže opravdu nemusíš mít strach. spíš já mám někdy obavu z tebe.dva muži? Nevím,možná by to stálo za zkoušku, ale mám z toho tak trochu strach. Nevím,jestli bych je oba stíhala. myslím,že bych měla pořád pocit,že jednoho z nich zanedbávám. Myslím také, ten dráždílek má pravdu,nechceš si semnou radši posílat maily?Má adresa: NezavaznaGedzitka"seznam.czBudeme si tam moci nerušeně povídat jen mi dva.To byl žert, mám dnes dráždivou náladu,věříš mi? Zatím pa, posílám pusinku na čelíčko'

Návštěvník (Po, 15. 7. 2002 - 18:07)

Ty píčo piš aspoň spisovně! :-)'

Návštěvník (Po, 15. 7. 2002 - 13:07)

Však jsem taky neříkal, že jsem náctiletý. Valinor je 25-letý starý brach. Ani nevím jak jsem se ocitnul v diskuzním fóru s nadpisem "20 let ...", asi mi prostě bylo líto nechat tvůj příspěvek bez odpovědi. Měj se, čumáčku.'

Návštěvník (So, 13. 7. 2002 - 21:07)

Milý Valinore,dva muži mě nikdy nějak zvlášť nepřitahovaly,ale zkušenost by to byla docela zajímavá.No myslim,že 12let mi už bylo a 70 teprve bude,takže o tohle strach mít nemusíš. Z tebe mám ale trochu strach, nevím,ale nepíšeš jako níctiletý.Příště ti napíši více,teď nemám moc času,ale určitě ti to vynahradím. pa'

Návštěvník (Pá, 12. 7. 2002 - 10:07)

pro Karelll: taky to nechápu, ale soudě podle reakce Sáry se jedná o nějaký čistě ženský vtip, kterému už z principu nemůžeme porozumět ;o)'

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2002 - 16:07)

Haha mě rozesmála tvoje otázka:-)'

Reklama

Přidat komentář