Reklama

20 let - Nezavazny sex

karelll (St, 10. 7. 2002 - 04:07)

Prominte ze se micham do diskuze, puvodne jsem si myslel ze si jenom poctu, ale stale se mi vtira na mysl jedna nakousnuta vec: Jak to bylo vlastne s tema pijavkama?

Valinor (Út, 9. 7. 2002 - 16:07)

To s tím žárlením jsem myslel ze srandy, doopravdy jsem si to bohužel ještě nevyzkoušel, protože mne žádná velká láska zatím nepotkala (a bez té to není ono). Nedávno jsem uvažoval o tom zda bych dokázal obšťastňovat dvě ženy najednou - před minulou středou bych bez velkého přemýšlení odpověděl že ne, ale po ní už si nejsem tak jistý :o) Zjistil jsem, že po nabytí vhodné hladiny alkoholu v krvi se ze mně stává uplná sexuální mašina se strojovou výdrží (konec reklamy), takže by stačil vhodný tréning koordinace jazyka a údu :O) Ty už jsi měla možnost sledovat dvě bi-holky v akci ? hmmm taky bych si to nechal líbit, jak tě tak čtu dostávám na to opravdu velkou chuť (budu se muset jít zchladit do řeky). A co říkáš na dva + jedna - líbilo by se ti být uspokojována více muži najednou ? Jak si tě představuju ? - nó já jsem na internetu už dlouho a tak se snažím nikoho si nepředstavovat - klidně můžeš být nudící se 70ti letý obyvatel domova důchodců nebo 12ti letá školačka a já to nepoznám, takový už je internet.A na co myslím ... no teď zrovna že už se potřebuju vážne zchladit, takže zase příště. Budu se těšit.'

drazdilek"centr (Pá, 5. 7. 2002 - 18:07)

Ahoj Gedzidko,už toho nechte,pište si hezky na maily jo?Mě to totiž začíná fakt rajcovat,hlavně když si tě představím s holkou:o)) A vůbec bych nežárlil ani kdyby jsi byla má žena a měla milenku,(akorát by jsi nesměla být v posteli častěji s ní než semnou:o))rád bych se přidal:o)))Kdybych už nenapsal tak se mi ozvy na mail jestli chceš,já sem totiž zavítal fakt uplnou náhodou:o)) pa pa'

Návštěvník (Čt, 4. 7. 2002 - 19:07)

To je zvláštní, podle tvých textů bych nikdy nevěřila,že zrovna ty budeš žárlivý typ,ale jak si sám napsal, nikdo není 100%. Pokaždé,když se s nějakým klukem bavím o bisexualitě žen,tak mi tvrdí,že by ho samotné pozorování velmi vzrušovalo,ale většinou pak přizná,že by možná na dvě holky nestačil. Jak jsem již stačila trošku poznat,ty se k nim asi také řadíš. Abych pravdu řekla, měla jsem to potěšení sledovat dvě milující se ženy a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit,že mě to v klidu nezanechalo a co teprve muže? Docela by mě zajímala taková mužská,pozorovatelská reakce,ale o tom si asi zatím nechám jen zdát. Docela by mě zajímalo,jak si mě podle mého psaní představuješ, napiš mi na co myslíš,když čteš mé texty. A neboj se popustit uzdu své fantazie.Budu se na tebe těšit.'

Valinor (Út, 2. 7. 2002 - 23:07)

Zvláštní, já si zase nedokážu představit holku co při milování má oči pořád zavřené :o) Co se týče vzrušení - podle mého pozorování, neobvyklé vzrušuje - takže například mně zavřené oči partnerky připadají vzrušující, protože jsem to ješte nezažil. Taky nijak netoužím veřejně se obnažovat, ale nahota mi nevadí, ovšem mi kluci to máme o něco lehčí. A co bych řekl na tvojí trošku-bisexualitu ? - nějaký chytrý člověk prohlásil, že nikdo není 100% - sám za sebe můžu říct, že po muži opravdu nijak netoužím, ženská bisexualita mě však (jako asi většinu mužů) nenechává chladným. Alespoň pokud se to týká neznámých žen, kdyby mi ale moje vlastní přítelkyně řekla že má ráda i ženy tak vážně nevím jak bych se na to tvářil - přece jen žárlit na ostatní muže člověka celkem vyčerpá a pokud by měl ještě žárlit i na ženy - to už by bylo trochu moc :O))'

ota (Ne, 14. 7. 2019 - 09:07)

Pro mě je lepší moje žena a jná žena než moje žena a muj soused.

Návštěvník (So, 29. 6. 2002 - 19:06)

Opět si mě fascinoval svou odpovědí milý Valinore. Je to zvláštní,že si měl partnerky,které převážně oči nezavíraly. Já si to ani neumím představit,že bych udržela své oči otevřené. Jednou jsem to opravdu skusila,ale nepovedlo se! Oči se mi samovolně zavřely. V čem myslíš,že by bylo vzrušující více,kdyby dívka měla při milování oči otevřené? Je sice pravda,že spousty holek jsou exhibicionistky,ale já k nim zrovna nepatřím. Ne že bych byla taková ta šedá myška,ale své tělo jen tak na veřejnosti nahé neukazuji,ale je pravda,že si ráda zaprovokuji. Někdy až moc! Co bys dělal,kdybych Ti řekla,že jsem tak trochu bisexuální? Většinu kluků tato představa - pozorování milujících se holek velmi vzrušuje.Chtěla bych znát tvůj názor.'

Valinor (Po, 24. 6. 2002 - 15:06)

Tak to mi přijde trochu zvláštní, že bys byla nervózní z pozorování, dosud jsem si myslel že ženy jsou spíše takové malé exhibionistky :o) Já se na vás dívám opravdu rád a s chutí. Dokonce to nemusí být ani při milování (taky mám radši tenhle výraz). Vlastně si ani nevzpomínám na to, že by některá z mých (nemnoha) předchozích partnerek při tom zavírala oči, ale určitě vím že byse mi to líbilo. A jestli mám rád sex - no jasně třeba zrovna teď na něj myslím, ale není s kým ho realizovat tak o něm akorát píšu :O) Pijavic (jaká asociace tě k nim přivedla ?:) se nebojím ony už chudinky skoro vymřely (alespoň ty vodní).'

Návštěvník (So, 22. 6. 2002 - 20:06)

Milý Valinore, Jsem ráda,že jsi aspoň ty na mé otázky odpověděl,už jsem myslela,že můj text nebyl až tak zajímavý,jak jsem si původně myslela. Máš také rád sex - já spíše říkám milování? Já mám oči zavřené,protože mám ráda prožívání celým tělem. Asi bych byla nervózní,kdyby se na mě můj partner díval,ale to je otázka důvěry. Budu ráda,když mi opět napíšeš! Zatím se měj krásně a pozor na pijavice ve vodě.'

Valinor (Pá, 21. 6. 2002 - 15:06)

Mila Gedzitko, protoze Lukas je momentalne indisponovan (asi chudak vyuzil radu Goga) tak ti budu muset stacit ja. Rad se pri sexu na svou partnerku divam a citim se pri tom jak v raji. Co ty ? Take nejsem z Prahy takze mame mnoho spolecneho, neni to vyborne ?

Návštěvník (So, 15. 6. 2002 - 20:06)

Milý Lukáši, nejsem sice z Prahy, ale chuť na sex mám stále. Jen někdy nevím, jestli je to jen chuť anebo vášeň. Zajímal by mě tvůj názor na sex. Co cítíš pri sexu? Zavíráš oči nebo chceš vidět partnerčino tělo jak se vyzdvihuje a zase klesá? Nejsem sice z Prahy, ale to přeci není na obtíž. Pokud máš zájem, ozvi se!'

Kuba (So, 5. 10. 2019 - 13:10)

Ahoj Gedzitko

Návštěvník (Po, 29. 4. 2002 - 18:04)

Tak si ho strč do mixéru, vole.'

Boban (So, 14. 11. 2020 - 04:11)

Sex a nebo mluvení o něm je normální snad v každém věku ne? Je to přirozená věc, jako jídlo, pití, spaní.,sraní,chcaní ,mrdaní...

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2002 - 21:04)

Je mi 20 let, jsem vysokej nadhernej a plnej humoru, ale podstatny je to,ze jsem moc nadrzenej a chci najit partnerku na sex v Praze... Ozvete se

Reklama

Přidat komentář