Reklama

!!!Bisexualky!!!

Radek (Čt, 12. 8. 2004 - 14:08)

Myslím, že čím je člověk mladší, tak má více příležitostí na seznámení. Myslím, že navazování vztahů na pracovišti (kolegyně) je podstatně horší než někde mezi náctkami.'

Pavel (Čt, 18. 3. 2004 - 17:03)

No to je právě Pavle ten problém, že jen tak si to rozdat neni u holek tak jednoduchý:)..navíc, předpokládám, že ve svém věku ještě kolegyně z práce nemají...'

Nadrzana!!! (St, 17. 3. 2004 - 09:03)

A ja mam 10 a tiez by som si to chcela s niekym rozdat. To je jedno s kym.

Adriana (So, 9. 5. 2020 - 17:05)

No to snad ne!

Pavel (St, 17. 3. 2004 - 00:03)

A ja jsem De bi. Vy jste vtipný. Tak si to prostě s nějakou buchtou rozdejte a budete mít jasno. Teda jestli opravdu nejste nadržený fousatý chlapíci.'

Petra Dobrovoln (Út, 16. 3. 2004 - 22:03)

Jsem bi a mám ráda mladý holky.'

Ester (Po, 20. 10. 2003 - 20:10)

ahoj je mi 16,nemám v ničem jsno.Jen vím ,že se mi líbí když se mazlí dvě holky strašně mě to vzrušuje ale samozřejmě může u toho bý i chlap.Už dost holek mi nabídlo ,že to můžem skusit ,ale tak nějak se toho bojím.Mohli byste mi jen poradit jak bych se měla zachovat??Jsem ještě pana a myslím,že jí ještě dlouho zůstanu a není to kvůli vzhledu většina lidí říká že jsem pěkná,ale já to chci s milovanou osobou.A heště našli by se tu dvě které by se předemnou udělali???třeba bych se i přidala.zatím'

Návštěvník (Pá, 25. 10. 2002 - 14:10)

nebo je to nadrzenej vousatej chlap ze:))) uz vidim jak nejaka 14ka ma jasno v tom ze je lesba...haha

Návštěvník (Út, 22. 10. 2002 - 07:10)

Hele, Ty "Dozvíš se to, až odpovíš" - víš, že jsi ještě pod zákonem??? Kdyby měl s tebou někdo sex a ty jsi to pak nahlásila, tak ten dotyčný by mohl být soudně trestaný. Myslíš,že s tebou někdo půjde s vědomím, že je ti 14??? Tady nejde o odvahu. Ale pravděpodobně vypadáš starší.'

dozvis se ho az (Po, 15. 4. 2002 - 14:04)

Uz jsem mela pomer s divkou.Jemi 14 let a mam na to stale chut.Nemysim si o sobe,ze jsem lezba,nybrz chci mit deti i muze(v budoucnu).Nyni bych si prala neznoucky vztah s divkou,ktera by mela uz nejake zkusenosti a nebala by se toho,nybrz si preju divku,kterou to moooc pritahuje.Najde se takova??? Mozna bych zkusila i skupinovy(group)sex.Odvazis se???

Reklama

Přidat komentář