Reklama

vaginismus?

V. (So, 28. 9. 2019 - 18:09)

Zdravím ženy a dívky, které dosud ještě bojují s vaginismem... Nedávno jsem se ho konečně zbavila... Pokud bude chtít některá z vás poradit jak, klidně mi písnite na: [email protected] Jen ve zkratce: je potřeba zvednout sebevědomí a nabít sexuální energií:-)

Wendy7 (Út, 26. 9. 2017 - 15:09)

Ahoj holky, resim uplne stejny problem a bohuzel moje biologicke hodiny uz taky pomalu tikaji..zacala jsem pod dohledem fyzioterapeutky cvicit panevni dno a ve volnem case chodim na jogu,ktera by mela pomoct odstranit napeti..rada bych si s Vami vymenila par tipu a rad pres email a probrala to vice do hloubky..pokud bude nektera z vas chtit se vzajemne podporit, piste sem: [email protected] diky

seňorita (St, 16. 8. 2017 - 15:08)

Zdravím dámy, trpím stejným problémem, začínají mi tikat biologické hodiny,jsem v depresích čím dál častěji.Pokud by byla některá z Vás tak hodná, ochotná, věnovala mi trošku času a napsala mi, jak jste se s celou ´nemocí´ popraly vy, byla bych vděčná.Díky

topinkavankova (St, 16. 8. 2017 - 15:08)

Můžu poprosit o e.mail na pana Hrouska? Odkud, prosím Vás,je?

Miluška Kašlíková (Ne, 3. 11. 2019 - 11:11)

Mám vaginismus a chtěla bych sen zbavit Děkuji

(Út, 29. 5. 2018 - 19:05)

To já se takhle bojím...Se bojím chlapů vůbec celkově, asi budu panna až do smrti.

Linda (Út, 29. 5. 2018 - 09:05)

Ahoj, asi i já bych potřebovala pár vašich rád.
Je mi 17 let, mám přítele se kterým se už nějakou dobu pokoušíme o sex. Vždycky máme nějakou předehru, ale je to děsně těžké, nemůže se dostat dovnitř.. Nedávno jsme se o tom spolu bavili a já jsem začala hledat nějaké info na internetu. Zjistila jsem, že asi budu trpět vaginismem.
Chtěla bych se zeptat na nějaké rady, jestli to bude někdy všechno v pořádku, prostě tak jak by to být mělo. Jak se toho problémů mám zbavit..

luci (St, 21. 3. 2018 - 22:03)

Ahoj holky, resim uplne...Vaginismus je problém psychický,ne fyzický.Navštiv sexuologa,případně psychiatra.Cvičení určitě přispívá k dobrému psychickému stavu,zvláště cvičení pod dohledem jogína.

Cathy (St, 21. 3. 2018 - 11:03)

Zdravím dámy, trpím...Ahoj seňorita, kľudne mi napíš: [email protected], ja som to prekonala.

Cathy (St, 21. 3. 2018 - 10:03)

Ahoj dievčatá, ja som sa s týmto trápila 8 rokov, ale len preto, že som vôbec netušila čo to je, čo s tým a rád na internete ohľadom tohto problému bolo až smiešne málo, ba takmer žiadne efektívne. Ale hlavu hore, dá sa to naozaj prekonať, ja som už za tým a poznám i iné také, ktoré to zvládli. Vo svete sa s tým trápi mnoho, MNOHO žien, no tam sú iné techniky a liečebné postupy a môžu sa pýšiť peknou úspešnosťou. Nie ste v tom samy, dokonca sa to dá v mnohých prípadoch liečiť aj bez odborníkov. Ak by ste sa o tomto chceli porozprávať, či poradiť, podobne ako Emily, i ja pridávam svoj mail: [email protected] Príspevok je možno starší, ale môj mail platný až do zmazania.

Spořilka (Ne, 22. 1. 2017 - 12:01)

Vaginismus se dá vyléčit jedině přes podvědomí. S podvědomím pracuje i léčitel Hrousek, který mi podvědomí odblokoval a vaginismis zmizel.

Jana (Út, 12. 4. 2016 - 16:04)

https://www.vaginismus.com/

Na malou pochvu (Čt, 26. 12. 2013 - 10:12)

Edita taky s malou.

Nana (So, 21. 12. 2013 - 14:12)

Zdravím,
chcela by som sa spýtať ci náhodou niekto nemáte problém s vchodom do pošvy...už ma to trápi asi rok a ani gynekológ mi nevie už pomocť..pri pohlavnom styku ma bolí vchod do pošvy, páli a až reže, skúšala som najdrahšie čipky, rozne výplachy a nič...najhoršie je, že to páli aj normálne cez deň, ak sedím, chodím :( gynekológ mi povedal že by mohlo ísť o vaginizmus ale ja problém zo zvlhnutím nemám a po 10 sekundách sexu bolesť prejde...nemali ste niekto podobné skúsenosti? Ďakujem :)

Petra (Ne, 20. 10. 2013 - 12:10)

Ahoj,
v diskusi byla několikrát zmíněná mast pro znecitlivění poševního vchodu...máte někdo zkušenost s mastí Emla nebo jinou volně dostupnou? Přes opakované pokusy se nám milování pro bolest stále nedaří, jsem stále panna. Vždy si řeknu, že tentokrát zatnu zuby a projednou tu bolest překousnu, ale nejde to...

Sta67 (So, 28. 11. 2015 - 22:11)

Napadlo mě, co zkusit jít...Nebo terapie zvaná vaginální mapování.

Redakce erekce.cz (Po, 9. 12. 2019 - 11:12)

I zde musim opet velice kriticky poznamenat, ze zadne leceni nelze ani ocekavat, ani dokonce tvrdit na strankach, protoze lekarskou obci nebyly takove ucinky nikdy potvrzene. Nelze tedy slibovat lecbu, je to prohresek vuci zakonem povolenym lecebnym tvrzenim.
Pokud zde nemazete komentare, ctete strizlivy clanek o tom, co je vaginalni mapovani skutecne zac a co je jeho pravym smyslem..
Clanek zde https://www.erekce.cz/vaginalni-mapovani/

marki (So, 28. 11. 2015 - 14:11)

Napadlo mě, co zkusit jít za nějakým sexkoučem? například na sexcafé.cz a domluvit si soukrome hodiny.

Iva (Ne, 2. 8. 2015 - 13:08)

Poradila bych spíše terapii nežli diktora,
třeba regresní terapii. Mi osobně pomohla s mnoha problémy nebo terapii metodou RUŠ.

dan (Čt, 18. 6. 2015 - 08:06)

Nelži, vaginismus se...Zkus si dát lahvinku dobrého červeného, trochu se picni a rozjeď a uvidíš že potom budeš mít sexík jako fík . Dej polohu na koníka abys byla uvolněná a otevřená a uvidíš jak to půjde. Ty se bojíš ocasu.

Reklama

Přidat komentář