Reklama

Incest

Stale nadzena (So, 29. 6. 2013 - 23:06)

Sukani mam moc rada. Proc se nemilovat treba s bratrem nebo s tim kdo je po ruce. Lide sex potrebuji. Je mi 67 a nestacim hrat roli mamky pro nadzene synacky.

Anonym (Po, 16. 10. 2023 - 01:10)

A ja mam zase chut na mamut...

rokec (So, 29. 6. 2013 - 19:06)

Matka me nedavno pristihla jak si u ni v loznici mastim ohon oblecen do jejiho erotickeho spodniho pradla, na hlave natazene jeji pouzite kalhotky, na posteli rozlozene jeji kosilky a podprsenky. K tomu jeste vyslechla par vyrazu tipu, mamino ja te poradne vmrdam, a sam si odpovidal, jo synacku, mrdej maminku, mrdej, atd. Nasledoval krik, pohlavky a vyslech ktery nemel konce. Nemohla porad pochpit jak me muze rajcovat vlastni ctyricetileta mirne plnostihla pekne prsata mama. No trapas to byl peknej. Za to na mne kouka tak jinak, s respektem. Doslo ji ze nema doma jen syna ale i samce.

Dana (Út, 8. 12. 2015 - 13:12)

Mám o tebe zájem chtěla by...Díky za nabídku,ale zajda už se do mne několikrát udělal.Bylo to bezva,ale koho osobně neznám,s tím do toho nejdu.

Zdeněk (Čt, 3. 12. 2015 - 12:12)

Pokud jsou to jen fotky,tak...Mám o tebe zájem chtěla by si to zkusit s mladým klukem?Odepiš mi na email [email protected] děkuji za odpověď.

K. (Út, 1. 12. 2015 - 08:12)

Bože ty seš deb.il. Zajdi...Matko nedělej chytrou, zalez do boudy.Toto vzrušující vlákno není nic pro nechápavé.Cítíš
se být za zenithem,tvůj věneček už dávno odkvetl,ale nezbývá Ti nic jiného,než se s tím
smířit.

Zdeněk (Út, 1. 12. 2015 - 00:12)

A jak jste se chránili? Snad...A kdybych vás požádal dala by jste mi taky?Jestli máte zájem tak odepište mám email: [email protected] ale i přesto napište těším se na vaši odpověď děkuji moc. :-)

Lolo (Po, 30. 11. 2015 - 22:11)

A co Lolo do svy mamy?Musím tě zklamat a sebe taky,mamka na to není.Smůla hochu,jako vždy.

Large (Po, 30. 11. 2015 - 21:11)

A co Lolo do svy mamy?

Lolo (Ne, 29. 11. 2015 - 12:11)

No a,pokud je mama pekna tak...Když už,tak já bych radši nějakou zaoblenou.
Pořádná prsa s velkými koláči,milý a vábný úsměv,všechno přírodní žádnou barbínu,bezvadný charakter,dlouhovlásku,
tmavé vyzívavé oči.Jo,ale musela bych chtít.
V tom je ten vtip,bratři milí:-!

Large (Ne, 29. 11. 2015 - 11:11)

No a,pokud je mama pekna tak co.Jednou jsem nekde cetl ze syn soulozi se svou matku.Podrzi mu kdy chce,uspokokojuje ho jak klasikou tak i oralne,mimo to mu doma i vari,pere,uklizi,chlapec se ma teplo domova a jeste se do mamy pekne vystrika.Pokud spolu neplanuji rodinu tak je to ciste jejich vec,nikomu neublizuji.Kdybych mel peknou stihlou matku,s peknym zadeckem,vystrikal bych se ji i tam.Bohuzel o toto vsechno prichazim.

Dan (So, 20. 4. 2019 - 00:04)

Povídek na toto téma je nespočet, Mě vzrušovalo v pubertě poslouchat matku při sexu ... a rád sem si hrál s jejím prádlem , Nicméně i po letech a různých zkušenostech s holkama ,mě čtení některých příspěvků na toto téma rajcuje ...asi nejsem jedinej ...

Mirek (So, 28. 11. 2015 - 22:11)

Pokud jsou to jen fotky,tak...A jak by ses zachovala ty být moje máma a nachytat mě jak honim u jejich fotek

Dana (Čt, 26. 11. 2015 - 11:11)

Nasel jsem nahy fotky moji...Pokud jsou to jen fotky,tak se nic neděje.Mě se ve slabé chvilce pod vlivem alkoholu svěřil kolega,že si ho matka brala do postele a měl s ní pohlavní styky.Nijak ho to nepoznamenalo a dokonce kladně hodnotil jak dobře ho připravila na sexuální život.Je to sice nejen neetické,ale dokonce protizákonné.Pokud je žena chráněná,nedojde k oplodnění a nikdo to neudá,je to jen jejich záležitost.

Marie (St, 25. 11. 2015 - 23:11)

Tak mezi mnou a bratrem to...A jak jste se chránili? Snad aspoň kondom?

Josef (Po, 26. 10. 2015 - 23:10)

Nasel jsem nahy fotky moji...Kolik ji je, že té ještě rajcuje? Počkej, aby te nepristihla a nevyuzila toho...bys pak měl asi po prerverznich predstaval a nalomenou epsychu

M. (Ne, 25. 10. 2015 - 03:10)

Nasel jsem nahy fotky moji mamy a honim si ho u nich...pokeca nekdo o tom?

Zdeněk (St, 7. 10. 2015 - 00:10)

Nechá mi tady nějaký...Já ti ho dám svůj email odepiš mi na tento email:[email protected] těším se na tvojí odpověď.

Alex (Út, 6. 10. 2015 - 23:10)

Alexi, jsi tu asi jediný...Ano Cest la vie. Omlouvám se za překlep.

Hrc prc (Po, 5. 10. 2015 - 15:10)

Vy s tím naděláte! U těch našich vopálenejch je to úplně normální? Táta, dědek, brácha komu se zrovna postaví a která je zrovna doma tak šukají jak králíci a dokonce dost často holkám ani není 15 let. To ale nikoho nezajímá! Proto taky ta degenerovanost, nikdo neví v rodině s kým to vlastně mají! Ale je to v rodině tak se to počítá!

Reklama

Přidat komentář