Reklama

Kastrace

aster (Po, 8. 12. 2014 - 20:12)

Já jsem také nadšená z...Jaké praktiky?

Lída (Po, 8. 12. 2014 - 19:12)

Mě se bez kůžičky víc...Já jsem také nadšená z obřezaného penisu,dalo mě to hodně práce ho přesvědčit,musela jsem přistoupit na některé praktiky,které jsem nikdy nedělala,ale stojí to za to!

gin (Po, 8. 12. 2014 - 18:12)

Mě se bez kůžičky víc...Zas jedna slepice, která neví, že zakový kluk má nenávratně amputovanou nejcitlivější část těla.

Lenka (Po, 8. 12. 2014 - 17:12)

Mě se bez kůžičky víc líbí,obřízka je fajn ester.

aster (Po, 8. 12. 2014 - 17:12)

Jo vypada to dobre, ale...K čemu je to estetičtější bez kůžičky když se už pak nic nedá prožít.

Erika (Po, 8. 12. 2014 - 17:12)

To už by se to muselo...Ano Pepo,jako samec jsi skončil,ale žít bez toho můžeš.Uspokojovat ženy taky můžeš a neriskují oplodnění.Pokud bys měl nedostatečnou erekci,jsou podpůrné prostředky,nebo stačí navštívit sexshop a vybrat připínací penis velikosti ženě vyhovující.K uspokojení ženy muž varlata nepotřebuje a může dobře a bezpečně provozovat sex.

roman (Po, 8. 12. 2014 - 14:12)

No nevypadá to pak...Jo vypada to dobre, ale pozdeji se da prebyvajici sourek odstranit a je estetictejsi, zrovna tak jako pri obrizce odstranena kuzicka

Pepa (Ne, 7. 12. 2014 - 09:12)

Pepo, píšeš blbosti. Bez...To už by se to muselo projevit. Jdou snad kastrovaná zvířata do háje? To, že se bez varlat nedá žít je pouze blbina šířená farmaceutickým průmyslem. Ze začátku asi rok jsem měl takovou slabost, občasné návaly a slabší sex ale to se postupně zlepšovalo jak si asi tělo zvykalo. Tělo má ohromnou regenerační schopnost a i s tímhle se vyrovná.

jcesar (Ne, 7. 12. 2014 - 06:12)

Ahoj tady mas fotku pro lepsi...vyzerá to úžasne Tomáši. Mohol bys napsat, kde ti tuhle obrizku se skrácením pytlíku delali? Ak verejne nechces, napis prosim na mail [email protected]. Dik

Josef (So, 6. 12. 2014 - 18:12)

Jsem bez koulí už 6 let a...Pepo, píšeš blbosti. Bez testosteronu půjdeš rychle do háje a do kytek...

Honza (Čt, 21. 4. 2022 - 15:04)

Josefe, já jsem bez kouli přes 15 let a až teď jsem začal brát testosteron a to proto, že mám řidší ochlupení a zmenšil se mi penis ... Snad to pomůže!

gin (So, 6. 12. 2014 - 15:12)

Jsem bez koulí už 6 let a...Ty blboviny si nech, v indoevropských jazycích se substantivum odvíjí od časoslova a to od první persony singuláru. Takže od časoslova "mohu" v první personě singuláru je substantivum "muž", jenže bez kulí už jím nejseš.

gin (So, 6. 12. 2014 - 15:12)

Jsem bez koulí už 6 let a...Ty blboviny si nech, v indoevropských jazycích se substantivum odvíjí od časoslova a to od první persony singuláru. Takže od časoslova "mohu" v první personě singuláru je substantivum "muž", jenže bez kulí už jím nejseš.

Pepa (So, 6. 12. 2014 - 10:12)

Pepo, když tu kastraci...Jsem bez koulí už 6 let a přišel jsem o ně ve dvaapadesáti. A když vidím jak vypadají jiní šedesátníci mám dojem že kastrace prospívá zdraví. Dokonce se cítím lepší jak před těmi 6 lety. Ale tomu tady bude asi věřit málokdo. Stačí se podívat jak prospívají vykastrovaní kocouři, psi, koně. Vždycky jsou zdravější a déle žijí.

Dan (Pá, 5. 12. 2014 - 08:12)

Ženskou, která by mě...Souhlas.

ron = jura (Pá, 5. 12. 2014 - 07:12)

Ženskou, která by mě...-líbí se mi kastr. muži-

Richard (Pá, 17. 5. 2013 - 22:05)

Napomínají nás tedˇ ,když delikvent o kastraci požádá ,to by byl kravál, recidivisty kastrovat bez požádání....jo lidská práva jsou hold lidská práva :)

ron (Čt, 4. 12. 2014 - 22:12)

Ženskou, která by mě chtěla vykastrovat, zlikviduju. Minimálně by přišla o klitoris.

Jiří (Čt, 4. 12. 2014 - 22:12)

Kastrace je drobná operace...Pepo, když tu kastraci propaguješ, zajímá mě, zda Ty již máš kulky vyšmiknuty ? Pokud né, potom je to z tvé strany zlomyslnost.

Pepa (Čt, 4. 12. 2014 - 14:12)

Kastrace je drobná operace co má spoustu výhod hlavně pro starší muže. Má pozitivní vliv na prostatu i délku života člověka nejen tím, že úplně zabrání případné rakovině varlat. Operace je rychlá a bezproblémová téměř bez ztráty krve http://videobam.com/VlipZ

Reklama

Přidat komentář