Reklama

Footfetish-seznamka (líbání chodidel)

Roman (Čt, 19. 8. 2021 - 10:08)

Ahoj napiš mi +420605196939

Ward (Út, 4. 11. 2008 - 11:11)

stredni morava (16.října):
Nevidím to nijak nadějně - správce našeho tehdejšího diskusního klubu to opakovaně navrhoval od roku 2004 BEZ erotiky a seznamování, výsledek nula. (Pamatuju třeba právě moravský sraz za krásného počasí a dokonalé organizaci na konci května 2005 v Jihlavě - z přislíbené účasti nedorazil NIKDO, byli jsme tam jen my dva a po krátké procházce městem jsme si dali rozchod.) Přeju více štěstí a dejte vědět.'

Mike (Út, 28. 10. 2008 - 23:10)

Ahoj Agill.
No tak to se pleteš. Taky mě to bere a dost,líbí se mi když má holka hezky udržovaný a čistý nožky a při vzájemné symp.bych jí velice rád laskal chodidla a prstíky. Myslím že pokud ona není suchar, nebo příliš lochtivá a ten chlap to umí podat,věřím že je to moc příjemné. Chceš si o tom popsat, nebo promluvit, či snad vyzkoušet??? Umím i jiné moc příjemné věci. Kdyby se dělali státnice z lízání dírky a nejen z té jedné, už bych jich měl hned několik. Protože to mám opravdu moc rád, dělám to s chutí a láskou a vím že to fakt umím. Tak jako třeba masáže bez jakéhokoliv er.zaměření. Dělám prostě co mi líbí a co mám rád. Zkus se mi ozvat na mail mike2mikkee"centrum.cz a uvidíme co se dá dělat. A nejen Ty. Určitě se najde něžná ženská bytost které chybí něco z tohoto, co? Líbá Mike.'

aaakris"seznam. (Pá, 17. 10. 2008 - 18:10)

Najde se žena,které bych mohl fotit bosé nohy?Víte někdo o takové??? aaakris"seznam.cz'

terens.terens (Pá, 17. 10. 2008 - 17:10)

ja jo pošli mi fotky tvích nohou na terens.terens"seznam.cz'

stredni morava (Čt, 16. 10. 2008 - 22:10)

formujeme skupinky lidi na bose vylety pristi jaro a leto, ma nekdo zajem?

roman (St, 15. 10. 2008 - 22:10)

Najde se ve Zlinskem kraji nejaka pohledna zena, ktere bych mohl delat footfetish! Jsem docela pohledny 28 let. www.romanfetish"seznam.cz

Martin (Út, 7. 10. 2008 - 10:10)

Taky me pritahuji zenska chodidla a prstiky...Asi to bude tim,jak je to nezvykle a proto se mi to tak libi.Nez klasika,co dela kazdej!Ale ne jen tohle,miluju v sexu vsechno..myslim tim co provozuje skoro kazdej pár!A myslim ze jsou nekteri jedinci na to tak ujety,protoze bud je jim to trapny se s tim sverit sve pritelkyni a nebo ze je k tomu takova spatna dostupnost.Pokud chcete tohle mit a delat,tak to chce mit pritelkyni ktera vas miluje..A nesmite ji davat najevo jen tohle..a delat to pokazde..Ale urcite to neni spatna vec prece a ani nejak tak strasne perverzni,jako jine uchylky...Myslim ze tahle uchylka je prijemna a dostupna,kdyz neni clovek posedlej tou myslenkou,ze to nejde!'

Aislinn (Po, 6. 10. 2008 - 11:10)

Vcera mluvili o fetisismu na nove ve strepinach. Obavam se, ze si ted bezni lide musi myslet, ze to jsou hrozny uchylove. Coz ale neni pravda.

Milan (Po, 6. 10. 2008 - 09:10)

strašně zbožňuji ženké nožky a chodidla,rád je líbám,olizuji,čichám.Nenašla by se tady nějaká kamarádka které by to nevadilo?
christ4"seznam.cz'

Aaakris (Út, 26. 8. 2008 - 21:08)

Moc toužím něžně hladit a líbat bosé ženské nohy,jejich paty a chodidla.Lze najít ženu,které by to nebylo nepříjemné??? aaakris"seznam.cz'

aaakris"seznam. (Út, 26. 8. 2008 - 19:08)

Zdravím vás,milé dámy a pánové!Kdo mi poradí,kde najít ženu,které bych mohl pomazlinkat bosé nožky,paty a chodidla???'

Patty (Čt, 31. 7. 2008 - 22:07)

Já bych ti lízal i zadeček,pak bych se ti udělal na nožičky,ach jo....'

Návštěvník (St, 27. 4. 2022 - 07:04)

a to se nebojíš že by si ti prdla do ksichtu?

Milos (St, 2. 7. 2008 - 22:07)

Ahojky...Diano,ty si jedna z mala,ktera to ma rada..ja miluju laskani nozicek...vzrusuje me,kdyz mohu divce cucat a sat prstiky nebo jazykem zajizdet do mezirek mezi prstikama.Miluju krastny udrzovany nozicky.Rad bych se s Tebou seznamil...pa Milos.FOLBRUCK"SEZNAM.CZ

Petr (Pá, 30. 5. 2008 - 21:05)

Se nediv , určitě máš překrásný chodidla.'

Jirka (Út, 27. 5. 2008 - 00:05)

Čau Klárko, to víš, každýmu chlapovi se líbí na ženách něco jinýho. Pro mě jsou ženské nohy a hlavně chodidla ta nejerotičtější část vašeho těla, a teď, co je teplo a holky chodí naboso, tak mám taky co k pokoukání:-) A jinak, dámy, pročpak asi nosíte takový sexy botičky? Protože se přece rády pochlubíte svýma krásnýma nohama, že :-))'

Návštěvník (Ne, 25. 5. 2008 - 10:05)

Diano a nechceš si se mnou o tom povídat, třeba zatím na emailu-darkly71"seznam.cz'

Diana (Út, 20. 5. 2008 - 14:05)

No, mě teda líbání a cucání mých nožiček moc vzrušuje, hlavně cucání prstíků, to mě přivádí opravdu krásné pocity a mám to moc moc ráda a vůbec nechápu ženy, které to odmítají, vždyť je to tak krásnej pocit:)'

Lu (St, 27. 4. 2022 - 07:04)

Tak napis 725357492

Reklama

Přidat komentář