Reklama

Obřízka

Jasoň (So, 15. 9. 2018 - 08:09)

náš pan prezident veřejně...U cukrovkářů se obřízka většinou musí provádět, alkoholismus vede k cukrovce a obřízce. Za lékaři pak nejčastěji se svými problémy chodí kromě dospívajících hlavně starší muži, u kterých dochází k rozvoji fimózy a zúžení zevního ústí v důsledku nedostatečné hygieny či onemocnění cukrovkou. Takže při cukrovce se není nutno schovávat za židovský původ a přiznat si pravý důvod k obřízce.

Ano (Pá, 14. 9. 2018 - 21:09)

ráda se koukám na obřezaný péra, škoda že je léto v prdeli.

Ano (Pá, 14. 9. 2018 - 21:09)

náš pan prezident veřejně řekl, že je Zid. Tedy je pro obřízku, co je jinak za žida s neobřezaným ptákem.

Ano (Pá, 14. 9. 2018 - 19:09)

To Jahoda: dobrá, omlouvám...Mates máš pravdu, na co čekat když stejně nic než obřízka nepomůže, a doktoři studování to vědí. A dobře jsi udělal. Takže 9.000,-, cesta do Brna a je to..
Pro koho je zákrok vhodný?
Zákrok se provádí z důvodů hygienických, rituálních nebo na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení. Někdy se zákrok provádí jako řešení fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření...
A pak nám tady nějaký gin-gin může povídat co chce... Ať si kůži tahá až do zblbnutí, a k tomu chlasče třeba metyl.

Mates (Pá, 14. 9. 2018 - 12:09)

To Jahoda: dobrá, omlouvám se tedy, Váš příspěvek mě rozesmál ne z toho důvodu, že bych Vám přál neštěstí, ale protože (a opravdu nic ve zlém), jste to psal a vyprávěl jako takovou "košatou a rozvitou pohádku"....snad se neurazíte ;-) ..... A vězte, že z predkožkou jsem si užil svoje...a nic jiného než obřízka nepomohlo...

Jahoda (Pá, 14. 9. 2018 - 07:09)

:-D :-D :-D vy jste tu fakt...dá se sem vůbec vážně psát...?
No a co když tě začnou bolet zuby,slepák,zlomíš si nohu anebo ruku...to je taky k smíchu?
Já si fimoza vyléčil sám a svépomocí a jde to !

Ne honěním,anebo blbým čuměním,tím si to asi nevyléčíš,ale prostě tak,že to musíš chtíc nechtít vzít do teplejch a něco s tím dělat,víš vůbec co je to rehabilitace?
Asi ne,se mě zdá.
Jo a toto je dobrá rada a moje skušenost,že to prostě jde i bez kudly,akorát se u toho musí dávat pozor,aby předkožka nesklouzla dozadu dřív než je zdrávo a neuškrtila žaluda,...z toho jsem měl ale vážně strach a postižené místo krom masírování a roztahovaní mazat mastí.
Ale jo....bav se ...ty budeš asi mladý člověk a korát jsem zvědav,jestli se takto budeš smát až tě toto postihne taky.
Budeš se divit,ale spoustě chlapů to dělá ukrutánské problémy a je jich as 4 z 10.
Jenže to co u druhého způsobuje zdroj neustálého veselí je pro druhého příčinou studu,ostychu a je mu z toho nepříjemně.

Mates (Pá, 14. 9. 2018 - 02:09)

:-D :-D :-D vy jste tu fakt blázni :-D :-D Sokol, který si dva roky honil a cvičil až ho roztahal.... a příčina? Levné pivo :-D :-D Tohle fakt nevymyslíš:-D... by mě zajímalo, co by na tohle řekl bratr sokol Tyrš?:-D :-D jestli tohle má být Gine příklad uzdravení fimozy bez obřízky, tak to je spíše parodie, než seriózní návod či zkušenost :-D teď ani neusnu, jak se budu hihňat:-) a sokolíci pózor! Buďte ve střehu! Aby se vám zase z chlastu nezúžila předkožka!:-D

Úzká předkožka (Čt, 13. 9. 2018 - 23:09)

jedna věc jsou povídačky...Jasně a jedině správně - předkožky je nutné řezat, řezat a zase jenom řezat, nic jiného než řezat... Ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja Janko, bo keď budem Jano, neohneš ma mamo .

Jahoda (Čt, 13. 9. 2018 - 22:09)

jedna věc jsou povídačky...netřeba honit ,stačí roztahovat...no....nějak se to musí rozcvičit a pomoct tomu,ale jinak to chce hlavně čas a nespěchat .
Když jsem byl na všesokolském sletu,tak když jsem tam přijel do hotelu na pokoj,tak předkožka ještě nešla funkčně jak měla,ale mě to tak štvalo,že jsem ji masíroval a roztahoval a všelijak pomáhal ,aby ten problém zmizel.
Tam mě dosti žrala absence pořádné hygieny,chlapové co to mají v pořádku ani nevědí jak je super si lulana umejt normálně mejdlem a šampónem ..ale když ta potvora nejde přetánout ,tak problém s očistou prostě je a dosti to vadí.
No....a najednou as 3 dny před koncem toho sletu -MLASK!
a po 2 letech jsem uviděl opět svůj žalud.
Najednou to šlo a nyní jsem tam dole zcela zdráv a funkční jak má být a to je tak super pocit.
Zdraví si člověk začne vážit až když ho ztratí a když se navrátí,je to super pocit a váží si toho.
U mě ta banalitida vznikla přemírou chlastu petkového levného piva a kořala,ale prášky ji srazili a fimöza pak sama tak nějak zmizela...no....

Zkoumal (Čt, 13. 9. 2018 - 22:09)

Ty mě ještě dlužíš pár...Tony, no tak, už bys měl mít rozum a vědět že pivo je zabiják testosteronu a vede k úrazům... To víš mi obřezání nechlastáme, ale vychutnáváme,... co nedal by sis sklenku Kir Royal míchnutý z vdovy Clicquot„La Grande Dame“ Veuve Clicquot Ponsardin?

samé kecy (Čt, 13. 9. 2018 - 21:09)

°Vše se vrátilo do...jedna věc jsou povídačky na internetu nebo v hospodě, druhá věc, když někoho sleduje lékař. Na internetu je plno těch, co úzkou předkožku roztáhli, "rozhonili" ap. Bohužel, v ordinacích je zkušenost jiná, proto ti lékaři řežou. Oni i vědí, že u někoho, kdo nepřetahoval vůbec, tak k určitému rozšíření dojde. Jenže u někoho to nestačí, předkožka je stále moc úzká s to roztahování nestačí.

Bobrik (Čt, 13. 9. 2018 - 16:09)

Bez ohledu na etnikum ,nebo...Hezký si to napsala

tony (Čt, 13. 9. 2018 - 15:09)

Bez ohledu na etnikum ,nebo...bingo - trefa do černého

luci (Čt, 13. 9. 2018 - 09:09)

obřezaní nejsou a taky se...Bez ohledu na etnikum ,nebo náboženství a politické přesvědčení, blbci se množí intenzívněji než vědci.

CIKÁNI (Čt, 13. 9. 2018 - 09:09)

obřezaní nejsou a taky se množej jako potkani.

Tony (Čt, 13. 9. 2018 - 09:09)

no však právě-zavést...Tvá úvaha je zcestná, u musulmanů je to něčím jiným. Mimoto, ta nahá opice je nehorázně přemnožená.

Jakt to říkával v Brně starý Šebor: TA NAHÁ OPICE, IMPOTROVANÁ SEM ODKUDSI Z VESMÍRU, NEMÁ NA TÉTO KRÁSNÉ MODRÉ PLANETĚ VŮBEC CO POHLEDÁVAT.

Jahoda (Čt, 13. 9. 2018 - 09:09)

°Vše se vrátilo do...no však právě-zavést něco plošně!
A celý svět s tím souhlasí a chápe to...a toto je to proti čemu se já zde ohrazuji,že blbost je to co píše evangelikál a to co prosazjí piráti.
At si každý sám určí dle své svobodné vůle,jinak ale piš,je zde legrace a sranda a toto téma mnoho lidí přitahuje a důkazem toho bude asi to,že toto vlákno bude mít nejvíc komentářů...jak jsem psal,nechci ti to zde kazit.
V mnohém máš pravdu a obřízka může i uškodit,ale můj selský rozum mě nyní asi říká toto....kde je největší porodnost a přírustek obyvatel?
Jsou to ty kultury,kde je obřízka praktikována z náboženských důvodů....nejvíc se množí muslimové a i se nechávají obřezávat...asi je to tím,že pokud se penis obřeže,blbě se to pak asi honí a proto je preferován sex se ženama.
Onanie,pokud je preferována namísto sexu s partnerem je patologická záležitost a to obřízka vyřeší velice rázně.
Toliko moje úvaha...

Tony (Čt, 13. 9. 2018 - 08:09)

to potvrzuji,já proti tobě...°Vše se vrátilo do normálu a žádná operace nebyla ani nutná,jak zmizela příčina-banalitida,tak pak asi za 7 měsíců zmizel sám od sebe i problém fimóza a nyní jsem tam dole celej a zdravej jak se má být.
No...nějak se mě nechtělo v nemocnici vystrkovat pionýra na cizí lidi a vyplatilo se to,předkožka je úžasně gumová a elastická a sama se spraví,organizmus si poradí sám.°

ak toto vysvětli evangelikálovi, z kterého nakonec vypadlo, že by tu obřízku zavedl plošně a tak se tu nakonec odkopal jako velmi agresivní cirkumfetišista.

Jahoda (Čt, 13. 9. 2018 - 06:09)

Ty mě ještě dlužíš pár...to potvrzuji,já proti tobě nic nemám a jestli si myslíš že ti zde kazím vlákno tak sem psát nebudu.
Pravda,jsem svůj ,ale nejsem blbec a nedělám naschvál a třeba tobě bych ho dělat nechtěl,jo a co se týče fimóza kvůlima které jsem chtěl absolvovat obřízku,tak toto již není nutné.
Vše se vrátilo do normálu a žádná operace nebyla ani nutná,jak zmizela příčina-banalitida,tak pak asi za 7 měsíců zmizel sám od sebe i problém fimóza a nyní jsem tam dole celej a zdravej jak se má být.
No...nějak se mě nechtělo v nemocnici vystrkovat pionýra na cizí lidi a vyplatilo se to,předkožka je úžasně gumová a elastická a sama se spraví,organizmus si poradí sám.
Toliko tedy k námětu dizkuze,politiku sem tahat nebudem,ta sem nepatří,ale já již asi přestal psát i na vlákno o cinkání...nějak mě můj selský rozum říká,že jsem poslední dobou moc na ocích a asi si sám pauzu...sem tam akorát napíši oslavnou báseň na Václava Havla ...jinak již asi nic.

Tony (Čt, 13. 9. 2018 - 00:09)

Ty mě ještě dlužíš pár piv, které jsi mi slíbil po mém úrazu. Pokud spolu nezachlastáme, jak jsi mě slíbil, tak se s tebou vybavovat nebudu.

Reklama

Přidat komentář