Reklama

Obřízka

Tony (Ne, 16. 9. 2018 - 18:09)

Nech bigotní Hanu, jejího...Hana a jedna doktorka se dopustila evidentního podvodu. Může být ráda, že jsem to neudal na Policii ČR. Nakonec se zalekla a přestala tu oxidovat.

Psala tu, že tak míní velmi omezit jeho sexualitu. Ten asi bude její evangelikální sektu "milovat" pokud jí to dojde.

Z tebe by měla být každá taková naprosto vyděšená.

Zkoumal (Ne, 16. 9. 2018 - 17:09)

Mimoto, teď už by bylo,...Nech bigotní Hanu, jejího syna napokoji a hlavně se nesnaž už nikoho strašit. Bohužel je to jediný co děláš a zcela zbytečně. Hana ví co dělá, je to její starost a povinnost pečovat o něj a jeho zdraví. Je to její syn, ne tvůj a jeho sexualita Tě jako cizí individuum vůbec nemá co zajímat! Mimo jiné sexualita není v předkožce. Ty žádného syna nemáš, tak se starej o svoji předkožku, buď rád že ji máš a tahej se za ní jak potřebuješ. A nepruď!

Zkoumal (Ne, 16. 9. 2018 - 09:09)

to pak nevím co dělají...Ano Ivo je to tak, a navíc nedávno zveřejněné studie US Centers for Disease Control and Prevention (CDC) [ Americká centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC)] jasně a jednoznačně vydaly pokyny podporující obřízku u všech mužů a zejména dětí.

omyl (Ne, 16. 9. 2018 - 01:09)

U cukrovkářů se obřízka...alkoholismus vede k vopici a ne k cukrovce,cukrovku mívají i ti co nepijou

Jahoda (So, 15. 9. 2018 - 22:09)

To Jahoda: dobrá, omlouvám...dík

Je (So, 15. 9. 2018 - 17:09)

při tom nenávratně u kluka odstraněno až 5/7 nejcitlivějších zakončení, ty náno.

Iva (So, 15. 9. 2018 - 17:09)

to pak nevím co dělají norové s muslimskejma dětma. tam obřežou každýho, někdy i holčičky. Tam je správný za to rodiče stíhat, ale u kluků to je jen estetická záležitost, kousek přebytečný kůže pryč. Co vim tak v norsku žijou muslimští přistěhovalci i židi, všecky obřezaný.

Iva (So, 15. 9. 2018 - 17:09)

nedávno jsem si všimla i mladé maminky, co dával čůrat tříleťáka. Při čůrání kůžička stažená, to se dělá celkem běžná, všechny rodiče ne, ale dost jo. Po otřepání mu tak dala zpátky přitom mi přišlo že kůžičku má akorát ji měl staženou dozadu, takovej límeček vzadu.

V tom slavnym Norsku by možná obřízku ani doktor neudělal, ale žádost o obřízku by důvodem nebyla. Neumím si představit že někdo sebere někomu dítě. Byla tam fotka jak její sestra nebo ona sedí na wc a kluk vedle jí nese papír. Tak kvůli tomu jí sebrali. Vyhrabali i takovouhle fotku a pustili do médií. Kdyby to bylo o obřísce tak by taky neměly důvod to tajit.

Tony (So, 15. 9. 2018 - 15:09)

Pokud mu jde bez problému...I když si o autorství těch příspěvků myslím své, tak se mě z takových ůchylných acucullofillních matek naprosto zvedá žaludek.

Takové ať radší jezdí do Norska, tam takovým úchylnýcm matkám tamní slovutný úřad jejich syny odebere.

Četl jsem, že paní Michálkové byli její synové odebráni právě kvůli tomuto.

Tony (So, 15. 9. 2018 - 15:09)

vůči synovi nemám žádný...Plno žen, které s vopižlancem trpí bolestmi při pohlavním styku to chce opačně.

Už začínám mít té stupidní cirkumfetišistické propagandy na internetu, která učinila fůru lidí nešťastnými plné zuby.

Tony (So, 15. 9. 2018 - 15:09)

To Jahoda: dobrá, omlouvám...Steváku, ty také naletíš každé kravině. Je všeobecně známo, který úchylný Andersen tu tyto báchorky čmárá.

luci (So, 15. 9. 2018 - 14:09)

vůči synovi nemám žádný...Samozřejmě že by ses bez negace svého záměru obešla. Obřízka by ale neměla být vnímána jako módní záležitost, že se to zrovna nosí. Jako například tetování. Já jen říkám, že pokud to není ze zdravotních důvodů , tak je to operace pro operaci.

Iva (So, 15. 9. 2018 - 14:09)

Pokud mu jde bez problému...vůči synovi nemám žádný choutky, ale když jsem viděla řadu mužů s odkrytým žaludem, tak se mi to líbí. Nechápu, proč by to nemoh mít můj syn, chci, aby pěkně vypadal. Jemu se to taky líbí, taky si toho všim. Nijak se nebránil tomu nosit tu předkožku vzadu, když jsme leželi trošku stranou, jen já a on, tak bylo celkem jedno, že mu velkou část času stojí, při spaní mu stál pořád. On si trošku připadal přede mnou trapně, ale vysvětlila jsem mu, že se nemusí stydět. Když ale chodil, tak mu nestál, ale občas mu ukáplo, docela dost... Já taky chci nějak vypadat, vyholovala jsem se i když leta jsem bez chlapa a do letošního léta mě syn nikdy neviděl, připadala bych si blbě, Prostě estetická záležitost, tak proč to u syna řešit nesmím? Koukala jsem na internetu, je plno žen co to chtějí nebo se jim to velmi líbí, nevím že by to nějaká chtěla opačně

já sem myslela že mi spíš někdo poradí, tyhle dvě rady nebo komentáře mi sou k ničemu bez toho bych se obešla

luci (So, 15. 9. 2018 - 13:09)

byla jsem v létě se synem v...Pokud mu jde bez problému přetahovat předkožka tak může mít kdykoliv žalud přikrytý , nebo odkrytý. Potom je obřízka naprosto nedůvodná a jen operací pro operaci. A pokud mu to chceš nechat udělat protože tě sexuálně vzrušuje pohled na zcela obnažený žalud penisu tvého syna, potom těsná obřízka vyhoví tvé choutce. Možná po zhojení zajdeš ještě dál, jsou takové mamky, ale to je tvoje volba.

Steve (So, 15. 9. 2018 - 13:09)

Tak at' to vzadu nenosí ... Já nechápu co je to tady za pitomce kteří radí takové nepřirozené nesmyslné věci. Fungovat ano správně musí, ale nosit schrnuté se to nemusí, ba ani nemá.

Iva, syn 14 (So, 15. 9. 2018 - 12:09)

byla jsem v létě se synem v chorvatsku a musím říct, že obřízky se mi opravdu líbily. Mělo to tam spousta mužů. Já nudistka nikdy nebyla, tam nakonec to nebylo potřeba, nahý tam byly spíš muži, z žen jen asi polovina. Plavky jsem pak sundala taky, syn je velký, tak už není důvod se stydět, vlastně mě viděl poprvé... Přiměla jsem, aby nosil tu kůžičku vzadu, nějak ho to ale vydrážďuje. Když ležel na sluníčku vedle mě a třeba spal, tak mu pořád stál. Taky se mu stalo, že mu vícekrát ukapávala dlouhá nudle, asi ta kůžička vzadu ho dráždila. Přemýšlíme, že půjde na obřísku, ale prý by se za to muselo připlácet. Kůžičku vzadu mít nemuže, přes šaty ho to dráždí a v noci s tím má pokaždé poluci. Asi není dobré, aby mu celou noc stál, ráno měl žalud celý rudý. Přitom i jemu se to líbí, ale bez tý obřísky to mít vzadu trvale asi nemůže.

Tony (So, 15. 9. 2018 - 09:09)

nechápou, že je lepší...To je jen stupidní strašení. ON TAKOVEJ CUKRAŘ, KTERÝ JE K TOMU JEŠTĚ TĚŽKEJ ALKÁČ, má toho ptáka už stejně jen na močení. To je pak zcela jedno, zda je vopižlanej nebo má jenom pahýl.

Ano, mohu (So, 15. 9. 2018 - 09:09)

U cukrovkářů se obřízka...jen potvrdit, nemusí jít o ten typ cukrovky, kdy je nutný inzulín, stačí obvykle jen léky. Ale typické projevy tu jsou, vč. úzké předkožky. Dalším projevem bývá zužování průsvitu cév, u nohou to vede k amputaci, u mozku je následkem vaskulární demence.

Jinak proč doktoři uřezávají diabetikům ty nohy s gangrénou? Chtějí mít body a za ně peníze, proto to dělají. Nějaký dobrodinec by poradil lépe, na operaci nejít a taky by nohu "zachránil", akorát že by následkou gangrény pak byla celková sepse organismu. U penisu to je jednodušší, tam rakovina obvykle vede jen k jeho amputaci, někdy jen částečné, takže na vyčůrání to stačí. - lékaři docela nesnáší tyhle "odborníky", co tomu rozumí lépe bez studia, nebo po "studiu" článků v bulvárním tisku nebo pochybných internetových zdrojů.

někteří (So, 15. 9. 2018 - 09:09)

nechápou, že je lepší včas uříznout předkožku, aby mohla být dokonalá hygiena, než potom o ni stejně přijít ovšem i s tím, co je pod ní. Říká se tomu parciální amputace penisu. Hlavně že někoho "zachrání" před obřízkou.

Tony (So, 15. 9. 2018 - 09:09)

Naštěstí cukrař nejsem.

Reklama

Přidat komentář