Reklama

Obřízka

já blbá nána (Út, 28. 8. 2018 - 09:08)

Nechci syna připravit o možnost se plně se věnovat opravdovému a zdravému sexu, který je možný jen s obřezaným penisem, tedy perfektním. Dále jsem přesvědčena, že obřízka u muže podněcuje jeho sexuální fantazii a vede k uspokojení jeho partnerky.

Alenko, ty seš fakt "bůžek". Si děláš kozy, ne? Hlavně za toho svýho malýho (nevím,kolik let..) "moc nemysli".

Tony (Út, 28. 8. 2018 - 07:08)

Já mu tam odpověděl toto:

Antonín Vlas
23.8.2018 | návštěvník | Berlin (mit Stadtbezirke)
Ty testy bys tu měl dát do placu a ne je uchovávat v tajnosti. Nevěřím tak malým procentům. Vím, že přes 10% mužů má kvůli amputaci předkožky poničený sexuální život. Navíc, ty testy se dajít udělat pouze u dospělého. Amputace předkožky u dítěte z rozmaru rodičů je neetická v každém případě.

Tony (Út, 28. 8. 2018 - 07:08)

S jedním agresivním cirkumfetišistou - Karlem, jsem se tu rafal ještě v době, než tu řádil Zkoumal. Pak i na webnode. Myslím si, že tento z Esthetikonu je též on.

Karel
22.8.2018 | návštěvník | Jihomoravský kraj
Měl jsem před svou obřízkou velký strach ze sexuálních problémů. Dost jsem k tomu hledal informací. Nyní mám k dispozici dva testy, které určí jaká obřízka je pro daného muže vhodná, a odhalí i ty 2-3% procenta mužů, kteří by do ni jít neměli.
Pokud máš o testy zájem, napiš.
Mě z testu vyšlo, že obřízka mi přinese zlepšení, a taky se to potvrdilo. Jsem s obřízkou velmi spokojený.
..........................................................

Helena vůbec neví, jaký typ obřízky je pro jejího syna vhodný nebo zda nepatří mezi ty 2 - 3%. Já mám za to, že je to přes 10%.

Tony (Út, 28. 8. 2018 - 02:08)

Vůbec si nemyslim, že...Na to by se dalo namítnout, ýe obřezaná pipka je též velmi nehygienická, její záhyby se mnohem hůře čistí než penis se zdravou předkožkou.

Lidstvo ji provádí mnoho tisíc let - ano, už od člověka jeskynního, který už provozoval tuto bestiální zvrhlost. Vidět ve vopižlané zmrzačenině něco okrasného ( řecké substantivum HO KOSMOS má význam nejen vesmír ale má též význam OZDOBA, OKRASA) je nebetyčná zvrhlost.

Zdravotní - pouze mýtus vehementně šířený cirkumfetišisty. Než Dr Joseph Lister vynalezl antiseptické operace, tak se při obřízkách poměrně často umíralo, v primitivních společnostech se při obřízkách často umírá dodnes. Ale, i když je to řídké, tak i při obřízce prováděné LEGE ARTIS v nemocnici, jako zemřel čtyřletý Franjo Benedikt Woehr v dětské nemocnici v Hamburku.

Je nejen známo, že mnoho mužů má kvůli zmrzačující amputaci předkožky zničený sexuální život ale vešlo ve známost i to, že nemálo žen trpí s obřezanými muži bolesti při pohlavním styku.

°Dále jsem přesvědčena, že obřízka u muže podněcuje jeho sexuální fantazii a vede k uspokojení jeho partnerky.°.
..............................................................

Jako, kdyby to psal úchylný muž trpící takovou úchylkou.

Ale dejme tomu, že jste žena. Tak v tom případě je pro takovou nánu vyraz Maculinky - DUŤOŠKA, velmi přiléhavý.

Anonym (Út, 28. 8. 2018 - 01:08)

Vůbec si nemyslim, že...Paní Aleno, chtěl bych Vás požádat, zdali byste více nemohla rozvést myšlenku opravdového a zdravého sexu pouze s obřezaným penisem a v čem je takto upravený penis perfektní. Nějak nevidím spojitost. Dále Vás chci ujistit, že já byť neobřezaný disponuji velmi slušnou sexuální fantazií a partnerku se mi daří uspokojovat pravidelně. A nakonec se Vás chci zeptat, jestli jste jako zastánkyně obřízky i pravá bojovnice za práva žen a jejich rovnoprávnost, tedy doporučujete-li úplnou obřízku i u žen. Předem děkuji za odpověď.

Alena (Po, 27. 8. 2018 - 22:08)

ODSTRANĚNÍ 5/7...Vůbec si nemyslim, že obřízka je mrzačení, to zní pane TONY, jako byste hovoříl jazykem BDSM. Ano a ještě pižlat, vaše nejoblíbenější termíny. Naopak jsem toho názoru, že obřízka je zdravotní a kosmetický zákrok a lidstvo ji provádí mnoho tisíc let. Nechci syna připravit o možnost se plně se věnovat opravdovému a zdravému sexu, který je možný jen s obřezaným penisem, tedy perfektním. Dále jsem přesvědčena, že obřízka u muže podněcuje jeho sexuální fantazii a vede k uspokojení jeho partnerky.

Ano (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

Ještě tu okopčím jak na...Jasně vidět odkud to máš, sedíte u piva, chlasčete do němoty a řešíte obřízku v hospodě... Takže paní Heleno, typické hospodské kecy... Bodeť by se po hospodě zmohli na kreativitu a sex, a ta údajná paní doma může být ráda, že když se vrátí z hospody tak mu ho nemusí mejt!

já blbá nána (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

No jinak e-mimino.. jsem asi už "konzeva" a "dědek", ale tam jsou krávy/nány více měně všechny účastnice .. tohle co uvádíš/co je dělí je de fakto "jen detail".
No ale jak říkám - asi jsem v posledních několika letech asi opravdu "razantně zdědkovatěl". Nebo je lepší ty diskuze nečíst a "žít radši v iluzích".

já blbá nána (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

Jinak je tam povinná registrace, proto tam mistr Zkoumal neoxiduje.

Mě spíš vadí, že "tak perfektní holka/diskutérka" jako je Luci má v něčem takové úlety ..
Nerozvádím. Ale je to opravdu překvapivé.

Ale něco podobného jsem zažil na "dolezite.sk". Jenže tam to bylo šířeno mnohem agresivněji (plus k tomu takový ten "svatý brek") a bylo tím doslova rozloženo několik "konspiračních vláken". šiřitelka plus podpora ..

No jo, je to těžký až "omračující" - jak šílené názory jsou v populaci vlastně běžně (asi..) zastávány.. Viz i tady zbytek Doktorky ..
O *-ounovi už ani nemluvě, ten se pohybuje na kraji "trockého šílenosti" (snaha revoltu, změnu světa "léčbu" světa ..)

pohoda - to je (Po, 27. 8. 2018 - 20:08)

Přitom na itnernetu jsou někde dobrý diskuze, člověk se tam doví věci, lidi jsou příjemný, je to pohoda. tady teda ne.

To vnímání "pohody" je relativní.
Pokud s některými názory v nějaké diskuzi/článku uváděnými tzv. "rezonuješ" - vnímáš to jako pohodu ..

Jakmile ale narazíš na názory, jež dle tvého poznání/přesvědčení/vyučení/naučení (... ) jsou "špatné" až "skandální" a diskutující je třeba i "drze tvrdě prosazují" - je pohoda rázem pryč ..

můj kolega v práci třeba doslova "zvrací" z faktu(to není ani názor- to je fakt..) "že v UL bylo před válkou asi 56 k (nebo 64?) Němců(Sudeťáků..) a cca 5 - 8 k Čechů.
Tohle info prostě nesnese ..
přitom já tím nic nesleduji, sudeťáky "nemusim", degrety "neprolamuji" a ono info mám - z národovecké!! - "Encyklopedie čs. mládeže" (vydávané za 1.Rep, dotisky za Protektorátu (poslední svazky), celkem asi 16 ? svazků.. (tak nějak))

Kolega o "pohodě" nemůže ani mluvit, pro něj ten názor (a jeho šiřitel/é) jsou "fašistický".

A pro mě zas ten názor je "pohoda" ..

Tony (Po, 27. 8. 2018 - 19:08)

Ještě tu okopčím jak na emiminu reagovala na mé příspěvky účastnice Maculinka:

:hug: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: To bych spamovala, kdybych tu měla dát těch smajlíků víc. Jenže zaryté duťošky si to neuvědomí.

Mám taky ve svém okruhu obřezané muže, neustálé problémy se sexem, dlouho to trvá a jejich bujná představivost musí víc než „bujet“ - a naprosto všichni si u piva stěžují na rodiče. Anonym nemusím, oni tu nechodí. :)

Kdy ten tupý středověk vymizí? :nevim:

Naprosto výstižně napsala, že matky typu Heleny jsou DUŤOŠKY.

Tony (Po, 27. 8. 2018 - 19:08)

umíte leda strašit. Ale...To není vůbec strašení. Od té doby, co se tím zabývám, vím o spoustě mužů, kteří mají kvůli zmrzačující amputaci předkožky - obřízce zničený svůj sexuální život. Jako byl Novel jeden z prvních případů, tak pan Vladimír Kistan je momentálně poslední.

https://www.prozeny.cz/diskuze/obrizka-ano-nebo-ne-vedci-zjistili-co-je-pro-muze-lepsi-48557

Redaktorka, paní Lucie Maixnerová vyhodnotila jeho příspěvek jak nejlepší v diskuzi. Až já jsem ho svým příspěvkem odsunul na druhé místo. Aby vám nic neuniklo, tak sem ten příspěvek pana Kistana ještě jednou okopčím:

Vladimír Kistan
Máte se zeptat někoho, koho obřezali v dospělosti. Třeba mě a nepotřebujete vědce. Citlivost na bolest a nepříjemné pocity (dotyk ručníku, lepení ke stehnu, kontakt se spodním prádlem, atd.), strašné. Příjemné pocity zcela vymizely. Sexuální život přestal existovat. Onanie je prakticky nemožná ve srovnání s "předtím". Prostě není čím hýbat. Ze stresu a zklamání se mi od zákroku neustále loupe kůže na rukou. Je to můj nejhorší životní zážitek. Tohle zmrzačení nikdy nepochopím. Podle mě mělo jít o jemné rozšíření předkožky kvůli fimóze, a udělali ze mě araba. Je to už patnáct let, ale frustrace je pořád stejná.Jen pro zajímavost, žiju zcela sám, na ženské mě přešla chuť.
...........................................................

Mám zkušenost, že drtivá většina českých matek toto bere vážně v potaz. Mě nezbyde, než vás brát jako odstrašující případ, zřejmě proto, že máte mozek zatemněn acucullofilií.

Helena (Po, 27. 8. 2018 - 18:08)

źe by další zvrácená...umíte leda strašit. Ale nejvíc mě odrazuje vaše sprostota, určitě budu někomu takovýmu věřit. Jinak jsem se tady novýho nic nedověděla, krom kontaktu včera, jana se odmlčela, ani se jí nedivim. Hezky se tu bavte mezi sebou, já na to zvědavá nejsem.

Přitom na itnernetu jsou někde dobrý diskuze, člověk se tam doví věci, lidi jsou příjemný, je to pohoda. tady teda ne.

Helena (Po, 27. 8. 2018 - 18:08)

ODSTRANĚNÍ 5/7...víte, já vás neznám a to, jak sdělujete věci i co tvrdíte ve mě žádnou důvěru nebudí. Nemám důvod nevěřit lékařům, proberu to s nima, pište si, co chcete, je mi to jedno.

Zkoumal (Po, 27. 8. 2018 - 18:08)

vykládejte to těm...Heleno, Aleno a další, kteří jsou demagogizováni Ginem, tady je důkaz o nutnosti obřízky :
Film o klukovi, který k sexu potřebuje obřízku, NENÍ KOMEDIE!!

Je mu sedmnáct, má prázdniny, chtěl by konečně zažít sex, ale trpí fimózou čili zúžením předkožky, což jeho erotické výboje značně omezuje. Hrdina italského snímku Short Skin dorazil po festivalové jízdě do našich kin.

Tóny (Po, 27. 8. 2018 - 16:08)

Já znám plno Němců, co tu...Znám jednu dívku, ta má obřízku...

Tony (Po, 27. 8. 2018 - 03:08)

vykládejte to těm...Jetý zaslepenec vždy vidí varování před možnými špatnými následky k ničemu. Rozumná matka by se to pokusila svému poblázněnému synovi rozmluvit.

Tony (Po, 27. 8. 2018 - 03:08)

nevím, jestli si rozumíme,...ODSTRANĚNÍ 5/7 NEJCITLIVĚJŠÍCH ZAKONČENÍ NA MUŽSKÉM PENISU JE VŽDY ZMRZAČENÍ!!! A je úplně jedno, zda to provede holič nebo špičkový chirurg. Nehledě na to, že ten špičkový chirurg může mít svůj špatný den a výsledkem pak může být zmršenina. To se stalo i slovutnému profesoru Bodnerovi.

Tony (Po, 27. 8. 2018 - 03:08)

vykládejte to těm...Já znám plno Němců, co tu obřízku kvůli zničenému sexuálnímu životu proklínají. Mimochodem, jsem právě v Německu, protože zde pracuju.

Helena (Ne, 26. 8. 2018 - 22:08)

Nedivím se. Ta předkožka...vykládejte to těm spokojenejm němcům, co tu obřízku maj. Vopižlaný nejsou, esteticky to vypadá skvěle, mně se naopak nelíbí, když někomu přečnívá kůže, syn to tak naštěstí nemá. Ale hlavně on sám o to stojí, tak snad doktor nebo doktorka tomu bude líp rozumět. Přijde mi, že ta diskuze tady je jak mezi vožralejma nebo zfetovanejma, tak dobrou noc.

Jsem ráda, že mi tady jedna rozumná osoba dala kontakt na doktora v nemocnici, jinak celá diskuze je k ničemu.

Reklama

Přidat komentář