Reklama

Obřízka

Helena (Ne, 26. 8. 2018 - 22:08)

Váš syn se dozví až moc...nevím, jestli si rozumíme, psala jsem, že mu na to seženu doktora nebo doktorku. Předpokládám, že oni vědí, co dělaj, nikoho nemrzačí a nic nevopižlávají. Vo vopižlání bych mluvila, kdyby mu to dělal nějakej holič na tržišti v turecku nebo v africe nějakej šaman kusem střepu. Doktoři operujou a nikoho nemrazačej.

A zase ... (Ne, 26. 8. 2018 - 22:08)

Uz se tady vubec nebavte o zverstvech a znetvoreni ! Toto tema patri na krimi-linku , nikde jinde. A pokud si sam "tvor" nad 18 let podstoupi degradaci a znetvoreni tak by mel byt izolovan od lidi a nekde zavreny .

Tony (Ne, 26. 8. 2018 - 21:08)

Heleno, tobě se nelíbí...Nedivím se. Ta předkožka hezká není. Jenže je famózně citlivá. Po jejím vodpižlání je citlivost penisu zredukována na 2/7 původního stavu.

Martina (Ne, 26. 8. 2018 - 21:08)

ano, synovi se to líbí, mě...Heleno, tobě se nelíbí předkožka?

Tony (Ne, 26. 8. 2018 - 21:08)

ano, synovi se to líbí, mě...Váš syn se dozví až moc pozdě, co mu bylo vlastně vodpižláno. V každém případě je to sázka do loterie.

Helena (Ne, 26. 8. 2018 - 20:08)

To co píšu je dobře...ano, synovi se to líbí, mě taky, ale k ničemu bych ho nenutila. Zkusíme toho doktora, tedy jestli bude kluk chtít, nebo mu seženu nějakou doktorku, k ženám má větší důvěru, zvl u takový citlivý věci. Jestli jsou nějaký zdravotní rizika, tak to doktoři musí říct.

Tam to nebyla nudistická pláž, spíš volná pláž, někdo v plavkách, někdo bez plavek, ženy třeba jen spodní díl. Já nudistka nejsem, měl jsem spodní díl, být nahá před synem by mi bylo blbý. Takhle to tam je běžně, většina mužů nahých, žen nejvíc jako jako, je některý zcela nahý, jiný zas komplet v plavkách. Plavky jsem si sundala jen do vody, abych pak nenastydla.

Tady ta diskuze je nějaká divná, tím nemyslím jen vaši starostlivost, ale i ty další příspěvky. O tom doktorovy z bulovky ale zauvažuju, jen jestli kluk bude chtít, nebo mu seženu nějakou doktorku.

Martina (Ne, 26. 8. 2018 - 20:08)

dáte se obřezat svoje...Tak ho postav, pak na tebe vykoukne "hlavička". Když ho nedokážeš postavit, nezasloužíš si ho.

Tony (Ne, 26. 8. 2018 - 20:08)

Ahoj Helo, já jsem z Prahy,...Jak vidět, tak další HRABOŠ BODOVÝ. Kluk může za pár let zcela jinak. Vím o mnohých, kteří si tu obřízku nejdřív pochvalovali ale po pár letech ji proklínali.

Tony (Ne, 26. 8. 2018 - 20:08)

já nechápu většinu toho,...To co píšu je dobře pochopitelné. Ale pokud se v něm na té nudapláži probudil cirkumfetišismus, tak by se mu stejně dalo sotva co racionálně vysvětit. Vím to podle Daniných synů (14 a 15) let, kteří také takto v Chorvatsku na nudapláži zblbli a vymínili si, že musí být též obřezáni a to ještě k tomu nejvíce zmrzačující těsnou obřízkou s jizvou hned za žaludem.

Dana ale nepsala sem ale psala na www.kafe.cz.

Tam je ale diskuze o obřízce už přes 3 roky komplet smazaná, takže se to už dohledat nedá.

Poblázněné ženské to pak komentovaly, že ti kluci jsou hrdinové.

to helena (Ne, 26. 8. 2018 - 17:08)

jen mu péro obřež, bude rád, je to pěkný, pak my můžeš poslat fotku.

tak co (Ne, 26. 8. 2018 - 17:08)

dáte se obřezat svoje ptáky? Mně se to líbí, rádá koukám na ptáka, co má hlavičku venku.

jen (Ne, 26. 8. 2018 - 16:08)

mu obřež ptáka.

Helena (Ne, 26. 8. 2018 - 15:08)

A pan Kistan píše, že...já nechápu většinu toho, co píšete. Nemějte starosti, kluka odvedu do nemocnice k doktorům, nebude ho obřezávat holička břitvkou na tržišti jak někde v africe. Toho bych bála.

O těch obřízkách začal mluvit se mnou on, všiml si toho, jak ti němci mají žalud venku a líbilo se mu to. Já jsem mu pak jen vysvětlila, že to je obřízka, mně se to líbí taky, proti jeho vůli bych ho nenutila. Nechat ti kůžičku vzadu nemůže, jednak mu pak pořád stál, ale potom měl oteklý žalud i kůžičku.

Helena (Ne, 26. 8. 2018 - 15:08)

Ahoj Helo, já jsem z Prahy,...Ahoj Jano, díky za tip, neměli bysme to tam zas tak daleko. I když kluk má lepší důvěru spíš k ženám, má špatnou zkušenost se svým otcem, a mužů se bojí. Přitom jsem už leta rozvedená, ale ty zážitky v něm nějak zůstávají.

Jana (Ne, 26. 8. 2018 - 14:08)

byla jsem se synem v...Ahoj Helo, já jsem z Prahy, synovu obřízku jsem řešila s Dr. Kotrnochem z Bulovky. Sice trošku z ruky, ale jsem spokojená, dá se s ním mluvit. Předtím doktorka že obřízka není potřeba, přitom ho to zlobilo, hlavně při vracení zpátky. Kotrnoch rovnou navrhl obřízku, udělal mu celkovou, kluk si moc pochvaluje. Navíc to je skutečně i hezčí. Myslím, že by mohl i posoudit, jestli ta obřízka je zdravotně indikovaná, jinak se za ni platí. Ale byla s ním rozumná řeč, tak jestli jsi z Prahy a okolí, zkus to tam. Jeden den je i na poliklinice.

(Ne, 26. 8. 2018 - 13:08)

A pan Kistan píše, že...by odradilo jít na pláž. Co se tam dá dělat? Ti dovča v čechách je lepší.

Tony (Ne, 26. 8. 2018 - 13:08)

A pan Kistan píše, že prožitek po obřízce má pouze 10% toho co před ní. Pokud je matka rozumná, tak syna od takového úmyslu odradí.

Tony (Ne, 26. 8. 2018 - 13:08)

Vůbec nechápete, že se jedená o zmrzačení, kdy jsou nejcitlivější zakončení nenávratně pryč. Aby hořce nelitoval jako hořce litoval Novel a jiní:

novel2007:
Anarxik: 1) Nic o obrizce nevis, 2) Jsi zena a nemuzes to posoudit z muzskeho pohledu, 3) Ja jsem muz, ktery obrizku podstoupil v dospelosti a dobrovolne, takze muzu posoudit ... a rikam, ze je to opravdu brutalni rozdil v prozitku - po obrizce skoro nic, proto delsi vydrz. Nejsem sam, existuje rada vedeckych studii, ktere to dokazuji. 4) Vetsina chlapu, co tady chodi byli obrezani ze zdravotnich duvodu, proto nemuzou srovnat, 5) Obrizka v USA je spise byznys, vsak uz procenta obrezanych v USA klesaji. ... Tak tu prosimte netvrd nesmysly, kterym nerozumis .

A nyní profil toho dotyčného:

Muž z Moravskoslezského kraje, kolem 30 let

Nechal jsem se obrezat jen kvuli vam, holkam, a pripravit se tak temer o veskery prozitek ze sexu, protoze se vam to libi, a mate rady obrezane muze. Doufam, ze to alespon nektera z vas oceni

Helena (Ne, 26. 8. 2018 - 13:08)

byla jsem se synem v Chorvatsku, plno mužů tam mělo obřízku a moc se mi to líbilo. Se synem jsem se o tom bavila, už mu je 14. Zkoušel sice si nechávat tu předkožku staženou dozadu, ale nejde to, furt mu stál. Tak jsme se domluvili, že půjde na obřízku, jen musím sehnat, kde se to dělá. Pochopil, že se to ženám líbí. Zatím nevím, kde ho na to objednat, jestli to bude stát nějaký peníze. Nejsme na tom zle, ale říkám si, že snad mu to půjde na pojišťovnu, možná bych něco připlatila, když bych tam s ním šla do nemocnice, necelá tisicovka za den hospitaliza mě nezabije.

Steve (So, 25. 8. 2018 - 16:08)

:-DD Víš jak ... já bych se stejně vyprdl na nějaké zdejší války o ničem.

Reklama

Přidat komentář