Reklama

Obřízka

Mates (Čt, 9. 8. 2018 - 21:08)

Ty hlupáku, už mě fakt nebavíš...o tom, že mi lékař říkal, že mohu během měsíce kdykoliv zavolat a zrušit to, jsem psal už včera, kdy jsem popisoval celý proces než k operaci došlo a že rozhodně nic není bez něčí vůle..není to žádná báchorka a nejsem doprčic žádný Zkoumal..doktorům to je úplně jedno jestli si chceš nechat úzkou a bolavou předkožku anebo podstoupíš operaci...mají dost jiných pacientů a zdraví to přímo a fatálně neohrožuje...(pokud to nenecháš dojít až k tomu, že ti tam polezou červy!

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 21:08)

v IKEMu rejžujou na...Na obřízkách někteří skutečně rejžují.

jistě (Čt, 9. 8. 2018 - 19:08)

Ten příspěvek je jasná...v IKEMu rejžujou na zbytečnejch transplantacích a operacích srdce. Taková kardiologie je velmi slušně placená od zdravotních pojišťoven, docela lukrativní obor. Podobně rejžujou ortopedi, co vyměňujou kyčle nebo na chirurgii, když operujou kýly a žlučníky. Nebo na plastický chirurgii, když tam třeba přišijou amputovaný prsty nebo i ruce či chodidla. Lidi si naschvál způsobí ty úrazy, aby pak doktoři za to mohli rejžovat prachy. Stejně tak urologové, rejžujou na obřízkách, nebo i operacích ledvin a dalším.

Ukončete to ! (Čt, 9. 8. 2018 - 19:08)

Bavíte se o degradaci člověka a o zločinech proti lidskosti !! Všechny kdo toto schvaluje patří za mříze a vy přeřezáni či zjizveni buďte ticho a nenavádějte lidi k zohavení !!

Mates (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

Tony, sejný lékař mi řekl, že během toho měsíce čekání mohu kdykoliv zavolat a zrušit to. A nic jsem nebral jako nejšťastnější den života, ale jako nutnou operaci...stejně jako např. vytržení osmiček. Pochop, pro 99% lidí není obřízka smyslem jejich života jako pro tebe a tvého imaginárního soka Zkoumala,který žije v tvé hlavě.

angažovaná veře (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

Setsakra rychlý politický proces v Británii - Tommy Robinson
https://www.youtube.com/watch?v=0NYca0aYK28

z diskuze:
Policie, která zatkla pana Robinsona celá desetiletí nechávala běžet muslimské násilníky..dejte si do vyhledávače muslim grooming gangs a uvidíte co Vám výjde. Zoufalí rodiče se vloupávali k těm muslimům, aby odtud vyvedli své dcery a oni na ně volali policii a politice zatýkala ty rodiče a ne a tady za reportáž byl zatčen. VB je stoka. Jak v případě Skripal, tak v tomto případě. Královna Viktorie se musí ve svém hrobě otáčet o 106. Ona vybudovala a zanechala za sebou opravdové impérium a teď je VB patetická země hrající na velmoc, kde je více admirálů než lodí.?

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

Tony, Tony...jestli já mám...Ten příspěvek je jasná zkoumalovina.

Bodejť by doktor, který na obřízkách rejžuje přiznal, že ta obřízka někomu zničila sexuální život. Takový má hrůzuz toho, že by to lidé četli, protože by přišel o lukrativní business.

angažovaná veře (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

proč nepíšeš pod nickem Dr Cvok jako kdysi

Tak můžu..
ale ta "angažovaná veřejnost" mě přijde
a) de fakto "kvazi-neomarxistická" (pár hysterek placených Sórošem
stropí povyk a média referují - "veřejnost demonstrovala" atd ..)
b) Dr. Cvok se už duševně vyčerpal.. nová doba, nové výzvy, nový nick .. :-)
c) je to z nějakého "klasického komunistického gagu" (tj. Bohdalka atd.. - nic proti!!) - "to jsem já, cestující veřejnost" :-)

Takže asi tak Gine a zase zpět k tématu, jimž je samozřejmě plíživá islamizace .. !!!

angažovaná veře (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

Na pár těch cipovin nad...Na pár těch cipovin nad tímto příspěvkem nemá smysl reagovat.

Jediný smysl tady na Doktorce má pouze:
a) "Imperativ Velvyslancův" (v širšeji pojaté verzi..) - zde nerozvádím ...
b) naočkovat "naše mladé i staré úleťáky" určitou REZISTENCÍ vůči plíživé islamizaci šířené financemi Saudů a Neo-marxistickými granty(i US původu..) a tezemi..

Jinak je to tu - bohužel - "panoptikum" "virtuálního města českého/moravského".

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

S tím, že...proč nepíšeš pod nickem Dr Cvok jako kdysi

angažovaná veře (Čt, 9. 8. 2018 - 14:08)

S tím, že (cirkum)fatišisti mají vyplé logické myšlení souhlas a je to dobrý postřeh, jež mnohé vysvětluje..
Samozřejmě "fetišista" nemusí být zrovna jen ten "cirkum" ..
V ČR, Eu i USA a jinde se "hulí i jiné matroše", každý si "svůj matroš dle libosti najde".

Jinak Luci v kontrastu se svou určitou .... (no, kdo není nějak ..) kupodivu "politicky naprosto brilantní". Asi to bere fakt nepředpojatě. Jo Ivanka opravdu žádnej "Einstein" není.. - možná naštěstí?? :-) (čovek nikdy neví..) (někteří "koumáci" dokážou být až letálně nebezpeční..)

tady spamuju i (Čt, 9. 8. 2018 - 14:08)

Neobřezaným se provede...Neobřezaným se provede tetování "gin 2x" na předkožku zvenku a zevnitř, když to přetáhne uvidí gina zrcadlově 2x a ze zoufalství se nechá na těsno obřezat.

Samozřejmě Zkoumal by se tetoval jen 1x ale za to přímo (logicky) "na dřeň".
Prožitek by to byl samozřejmě v obou případech ..
Jinak ten "Kvokamůra" se Zkoumalovi poved, to se musí nechat .. ale ono jich tam obecně v té "kukani" (sněmovně a jinde..) "kvoká víc" a Kvokamůra je z nich asi ten nejméně škodlivej .. (teda pokud nepřešaltuje na radikální islám.. :-) )

Ale tady byjste měli Draci "obřízkáři i neobřízkáři" zpozornět.. a zjistit si, o čem vlastně referoval Tommy Robinson a proč byl málem Sájidem "po islamo-britsku" zničen ..
Takže pro Sajida jsou ty gangy vlastně přijatelnější než jejich případná (veřejná) kritika.. To by měla být "silná káva" i pro "pražskou Kavárnu" resp. jejich fans a duševní souputníky.. , ale obávám se, že ti to "vesele zignorují" "protože Myloš", jak jinak, že .. :-)

https://aeronet.cz/news/video-psychicky-zlomeny-tommy-robinson-poskytl-americke-televizi-sokujici-svedectvi-o-svem-pobytu-v-britskem-vezeni-dva-mesice-na-samotce-muslimove-mu-plivali-do-okna-a-hazeli-mu-do-cely-vykaly/

Možná to opravdu "nahrává Putinovi" - i když vlastně jak? - Putin islamizaci zrovna neřeší, pokud se "nezakusuje přímo do něj"(Ruska..), ale obávám se, že tyhle "info-war góly" si prostě "Západ střílí sám do vlastní branky" a případné "nepřátelské proruské weby" o tom de fakto pouze informují ..

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 14:08)

Nekterym z vas by meli nejen...9.8.2018 11:22 - Obrezani a frustrovani

Nekterym z vas by meli nejen "obrezat ale uplne ufiknout" nebot vysledek bude stejny - bez sexu . Vubec je s podivem jak tady trestny cin nekteri obhajuji ..? Tento zakrok muze lekar povolit jen pokud je to nevyhnutne a ohrozuje to zivot ! Jinak je to zlocin proti lidske dustojnosti !

Odpovídám:

Pokud se pro to někdo rozhodne sám, tak je to čistě jeho věc. Pro pravého cirkumfetišistu je jeho obřízka nejšťastnějším okamžikem jeho ýivota.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 14:08)

Romanovi Opravdový příklad...Zkoumele. tys o tom jako cirkumfetišista tu básnil už dávno, kdy jsem ještě vůbec nevěděl, kdo je to ta Ivanka Trump.

luci (Čt, 9. 8. 2018 - 13:08)

Romanovi Opravdový příklad...Že nekonvertovala k radikálnímu islámu mohla být obřezána i ona .S její hlavou by opravdu mohla stát v každé maštale.

Zkoumal (Čt, 9. 8. 2018 - 13:08)

Romanovi Opravdový příklad Ivanky TRUMP, která viděla svět, její hošík Joseph byl 8.den obřezán, a to hned SLAVNOSTNĚ! :Britský následovník trůnu princ George nebyl jediné slavné miminko, které celý svět spatřil v dlouhých šatičkách až na zem. Včera krémové šaty oblékl i syn milionářské dědičky Ivanky Trump (31). Toho totiž místo křtin slavnostně obřezali.
... byl shodou náhod zahalen také do dlouhých krémových šatů, jež vypovídaly o významu události, na kterou se hošík chystal. Ivanka Trump, která před čtyřmi lety konvertovala k židoství, se totiž rozhodla nechat svého synka Josepha Fredricka Kushnera slavnostně obřezat.

Tattoo (Čt, 9. 8. 2018 - 13:08)

co si předkožku nechat...Neobřezaným se provede tetování "gin 2x" na předkožku zvenku a zevnitř, když to přetáhne uvidí gina zrcadlově 2x a ze zoufalství se nechá na těsno obřezat.

Mudr. McMesser (Čt, 9. 8. 2018 - 12:08)

ANI PŘEDKOŽKA NAZMAR. NAZDAR!

konečně rozumná řeč holky!! :-)

prudce in nápad (Čt, 9. 8. 2018 - 12:08)

co si předkožku nechat otetovat?
A nebo rovnou "přímo žalud" ??
Kdo dneska není "potetovanej jak starej Franc" prostě "neviděl svět".
Navrhuji smírné řešení:
a) první varianta si na předkožku nechat vytetovat Gina či didusa ..
b) druhá varianta - "mistra Zkoumala".
pokud ctění pánové poskytnou svá fota ..

Já osobně ale vystačím s nějakým "Euro šéfikem", preferuji Schulze ..

Kvokamůra-džin (Čt, 9. 8. 2018 - 12:08)

to mně pose*r... :...Vítám Vás na svých osobních stránkách, obřízka chlapců. Chci zásadní změnu obřízkového systému směrem k přímé neobřízce. ANI PŘEDKOŽKA NAZMAR. NAZDAR!

Reklama

Přidat komentář