Reklama

Obřízka

Tony (Po, 20. 8. 2018 - 22:08)

VELICE JEDNODUCHÉ A JASNÉ...A co tak uvést zdroj, když kopčím, to je slušnost.

Tony (Po, 20. 8. 2018 - 22:08)

VELICE JEDNODUCHÉ A JASNÉ...Takto kopčit umí snad i foxteriér.

Hana (Po, 20. 8. 2018 - 22:08)

Jsi debil??? Asi teda...VELICE JEDNODUCHÉ A JASNÉ :

Pro koho je zákrok (OBŘÍZKA) vhodný?

Zákrok se provádí z důvodů hygienických, rituálních nebo na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení. Někdy se zákrok provádí jako řešení fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření.

Tony (Po, 20. 8. 2018 - 22:08)

že si v semináři hřáli...Já nebyl nikdy evangelikálem.

koukám (Po, 20. 8. 2018 - 21:08)

Jde o to, že hlásají JINÉ...že si v semináři hřáli zmiji.

Tina (Ne, 19. 8. 2018 - 20:08)

Jde o to, že hlásají JINÉ...Šmik šmik kožoune...hi hi prčá!!!!

Tony (Ne, 19. 8. 2018 - 14:08)

Inu když tomu věří ......Jde o to, že hlásají JINÉ EVANGELIUM:::

Tony (Ne, 19. 8. 2018 - 14:08)

Inu když tomu věří ......Jde o to, že hlásají JINÉ EVANGELIUM:::

Tony (Ne, 19. 8. 2018 - 14:08)

Mam obřízku od malá ve...Na 95% obřízek provedených v ČR ze zdravotních důvodů je zcela zbytečných.

Tony (Ne, 19. 8. 2018 - 14:08)

Aha, zajímavé ... :-)...Okopčil jsem o tom článek na vlákno Bible a dnešní svět, tu by to bylo off topic. O obřízce v něm nebylo ani slovo ale bylo v něm jasně vidět, že se emeričtí evangelikálové čím dál více podobají židovské sektě.

Bobrik (Ne, 19. 8. 2018 - 12:08)

Já o tom okopčil článek...Mam obřízku od malá ve většině případů je to ze zdravotních důvodu.Kdyz je člověk starší a libi se mu to nebo manželce tak ať si to nechá ufiknout je to jeho svobodná vůle..

Steve (Ne, 19. 8. 2018 - 12:08)

Inu když tomu věří ... přeci jejich věc.

Tony (Ne, 19. 8. 2018 - 12:08)

Aha, zajímavé ... :-)...Já o tom okopčil článek na Bible a dnešní svět. Tu by byl ten článekk off topic. O obřízce v něm sice nebylo ani slovo ale jde o to, že se mnozí američtí evangelikálové silně požidovštěli a vypadají spíše jako židovská sekta.

Tony (So, 18. 8. 2018 - 22:08)

Jednoduše řečeno znamená...Pravdu díš, jenom jsi nepochopil zvrácenost emerického evangelikalismu. Evangelikálové emerického střihu dokáží být mnohdy mnohem horší než jehovisti a musulmani dohromady. zlatá katolická církev oproti nim.

Steve (So, 18. 8. 2018 - 17:08)

Jednoduše řečeno znamená víra to, že to na obřízce či neobřízce vůbec nestojí! Přečti si to prosím několikrát, nic nevytrhávej z kontextu a přemýšlej nad každou větou ... Věřím že na to máš abys taktéž pochopil onen smysl.

Steve (So, 18. 8. 2018 - 17:08)

Bůh nařídil obřízku...Tony, Nový zákon byl AŽ do doby sv.Pavla ... čili obřízka se řídila stále Starým zákonem. Jinak vyjádření sv. Pavla a o psech vůbec nechápeš ... smysl je úplně jiný - už jsme o tom dříve spolu hovořili. Proč z nás tady děláš blbce?

Tony (So, 18. 8. 2018 - 17:08)

Měl jsem na emailech nabídky na spolupráci od antisemitů, kteří také vytahují naši kartu a využívají ji k extrémistické agitce, například od lidí od Adama Bartoše. Takové lidi jsem příkře odmítl.

Tony (So, 18. 8. 2018 - 17:08)

Samozřejmě, že s tím antesemitismem je to další nehorázná pomluva. Okopčím tu, co mám v preambuli na svém internetovém fóru:

Na tomto fóru také nebudeme tolerovat žádné antisemitské, antimuslimské nebo rasistické příspěvky a je zcela jedno, zda takové příspěvky budou pojímány z ultrapravicové nebo ultralevicové části politického spektra. Takové příspěvky budou dány na pranýř, tam budou po týdnu smazány a jejich autoři budou zablokováni. My chápeme sami sebe jako aktivisty v oblasti lidských práv a jsme nasměrováni k hájení kosmopolitní a pluralitní společnosti ve které hraje ústřední roli PRÁVO JEDNOTLIVCE NA SVÉ VLASTNÍ SEBEURČENÍ."

Tony (So, 18. 8. 2018 - 17:08)

S OHHEDEM NA ŽIDY TIMOTEA...Nemusí to být Joe ale indicie naznačují, že je to on. Teď se odkopal jako heterodoxní evangelikál, který pohrdá Biblí. Jako agresivní cirkumfetišista se tu odkopal už dříve, i když lže, že mu na té obřízce moc nezáleží. Kdyby nezáleželo, tak tu nepíše romány a křivě neosočuje. Projevil se tu jako pokrytec toho největšího kalibru.

Zavrit vas ! (So, 18. 8. 2018 - 13:08)

Nektere z Vas bych ihned zavrel a na dozivoti !! Nejen ze inteligenci jste na tom ala "houpaci kun", ale opevovat zde zmrzaceni je tezky zlocin !

Reklama

Přidat komentář