Reklama

Obřízka

roman (St, 8. 8. 2018 - 10:08)

Pohádkám o tom jak někdo...pravda take pohovor dukladne vyšetřeni penisu podpis papiru a 17 žaři nastup na celkovou anestezii a obřizku

Mates (St, 8. 8. 2018 - 10:08)

Baví se dva Libyjci, kam jdeš? Ale zaplavat si...tak neplav moc daleko od břehu, minule jsem plaval trochu dál, najednou všude okolo samý běloch a než jsem se vzpamatoval, byl jsem v Evropě.... To je jak s tou Ginovou obrizkou proti něčí vůli... Nechoď na urologii, ani se nenaděješ a budeš bez předkožky :-)

Mates (St, 8. 8. 2018 - 08:08)

Pohádkám o tom jak někdo někoho obřezal proti jeho vůli nevěřte...sám jsem před obřízkou musel podepsat několik papírů a souhlasů, absolvoval 3 pohovory a vyšetření s lékaři, pohovor s anesteziologem, naposledy ještě před sálem se mě ptali jestli jsem to opravdu já...na operaci jsem čekal měsíc, sám lékař mi řekl, že mohu kdykoliv zavolat a zrušit to, pokud si to rozmyslím...příběhy o tom, jak doktor někoho obrezal ještě dříve, než si stihnul sundat kalhoty jsou nehoráznou lží a úchylnou představou Gina.

roman (St, 8. 8. 2018 - 08:08)

mělo tam být:přišla...diiiiik

Tony (St, 8. 8. 2018 - 07:08)

mělo tam být:přišla osvěta až příliš pozdě

Tony (St, 8. 8. 2018 - 06:08)

Romane držíme ti palce, ...Žel, další, ke kterému přišla až příliš pozdě. Jeho svědectví je však veledůležité, jako varování pro jiné.

GinTonik (Út, 7. 8. 2018 - 22:08)

tak už mam dohodlnuty termin...Romane držíme ti palce, tady všichni na doktorce. To je rozhodnutí chlapa. Ale určitě bys to dal i v lokální sedaci. Je to šetrnější pro organismus. Jinak je to nejběžnější zákrok na světě. Taky je to jak štípnutí komára, jak tu někdo správně kvitoval. A dej vědět jak to dopadlo. Hlavně nezačni nenávidět po tom zákroku svoji matku.

Ha! (Út, 7. 8. 2018 - 22:08)

Měl zúžení po zánětu....Jedině Gin, ví co chtěl a jak to vypadalo na sále. Frajer šel k lékaři žádat pomoc, kterou byla obřízka a on ji vlastně nechtěl. A doktor mu jí udělal proti jeho vůli... Tak to měl na něj podat trestní oznámení.
A nebo měl volit variantu 2. číst dřív hlody na doktorce a navštívit místo lékaře Gina a on by mu na to plivnul jedovatou slinu a zánět by mu vycucal.

Marta (Út, 7. 8. 2018 - 22:08)

"jeden profesionální...No už vidím, jak se na něj holky jenom sypou, když vytáhne kokota se zánětem, bolavou a zúženou předkožkou. Ten doktor z něj udělal chlapa. Když obřezat, tak jedině pořádně ať to stojí tvrdé a napnuté!

Revizák (Út, 7. 8. 2018 - 21:08)

Měl zúžení po zánětu....Konečně správné rozhodnutí LEGE ARTIS, už nikdy nebude muset obtěžovat tak dosti přetížené ambulance urologie s nesmyslnými a nikdy nekončícími záněty. Když obřízka to vyřeší jednou provždy. To je jako kdyby jsi měl doktorovi za zlé, že ti odoperoval slepák. Alespoň tento lékař ušetřil další náklady zdravotní pojišťovně.

Tony (Út, 7. 8. 2018 - 21:08)

"jeden profesionální...Měl zúžení po zánětu. On tu radikální obřízku nechtěl ale doktor mu ji tak radikální udělal prakticky proti jeho vůli.

Steve (Út, 7. 8. 2018 - 21:08)

"jeden profesionální řidič z Rýmařova tvrdí, že prožitek po té obřízce je pouze 10% prožitku před ní."

Tak proč na to teda šel když nemusel??? To je teda jouda ...

Tony (Út, 7. 8. 2018 - 21:08)

Žádný problém ......ˇ6e žádný problém vysvětli Novelovi a panu Vladimíru Kistanovi (to je ten řidič autobusu z Rýmařova).

Z jeho odvahy by si měli vzít zbabělí anonymové Zkoumal a mistr no příklad.

Nejen, že to napsal jako tvrďák pod svým jménem ale ještě má u toho svou fotku.

Steve (Út, 7. 8. 2018 - 20:08)

Žádný problém ... Nepřeháněj zase milý Tony.

Tony (Út, 7. 8. 2018 - 20:08)

tak už mam dohodlnuty termin...Na povzbuzení ti okopčím, jak dopadl Novel2007:

novel2007:
Anarxik: 1) Nic o obrizce nevis, 2) Jsi zena a nemuzes to posoudit z muzskeho pohledu, 3) Ja jsem muz, ktery obrizku podstoupil v dospelosti a dobrovolne, takze muzu posoudit ... a rikam, ze je to opravdu brutalni rozdil v prozitku - po obrizce skoro nic, proto delsi vydrz. Nejsem sam, existuje rada vedeckych studii, ktere to dokazuji. 4) Vetsina chlapu, co tady chodi byli obrezani ze zdravotnich duvodu, proto nemuzou srovnat, 5) Obrizka v USA je spise byznys, vsak uz procenta obrezanych v USA klesaji. ... Tak tu prosimte netvrd nesmysly, kterym nerozumis .

A nyní profil toho dotyčného:

Muž z Moravskoslezského kraje, kolem 30 let

Nechal jsem se obrezat jen kvuli vam, holkam, a pripravit se tak temer o veskery prozitek ze sexu, protoze se vam to libi, a mate rady obrezane muze. Doufam, ze to alespon nektera z vas oceni.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

A jeden profesionální řidič z Rýmařova tvrdí, že prožitek po té obřízce je pouze 10% prožitku před ní.

roman (Ne, 5. 8. 2018 - 13:08)

tak už mam dohodlnuty termin 17 zaři a bude to celkova obřizka v narkoze ....tak jsem zvědav

Aha (So, 30. 12. 2017 - 17:12)

To bych byl radši, kdyby mi...Fit po obřízce budete do týdne
V pooperačním období je vhodný klidový režim alespoň 1-2 dny po zákroku. Klienti se mohou od druhého dne normálně sprchovat, koupel není vhodná, zejména ne horká. Je vhodné oplachovat alespoň 2x denně ránu roztokem heřmánku či slabě růžového hypermangánu. Tyto roztoky mírně mokvající ránu vysušují a přispívají k rychlejšímu hojení. Mazání rány mastmi nedoporučujeme do doby, než je rána zahojena a je vytvořena jizva. Důvodem je horší přihojení mastných ploch k sobě, hojení trvá déle. Po zhojení rány lze jizvu mazat jakoukoliv zvláčňující mastí, existují i speciální masti na jizvy. Rána bývá zhojena cca do týdne, vstřebatelné stehy vypadávají do 2 týdnů. Pohlavní styk je vhodné odložit do doby, kdy budou stehy venku, mohou být totiž vstupní branou infekce, zejména při análním styku.

V delším horizontu je třeba počítat s tím, že žalud bude po několik měsíců citlivější při dotyku s prádlem. Postupně dojde ke snížení citlivosti žaludu a dotyk s prádlem nebudou muži nijak vnímat.

Aha (So, 30. 12. 2017 - 17:12)

Vdyť je to pouze kůže ( i...Obřízka může pozitivně ovlivní i váš sexuální život
V důsledku nižší citlivosti žaludu může dojít i k prodloužení doby styku do ejakulace. Občas to bývá i jeden z důvodů, proč muži chtějí provést obřízku.
Jaký je teď pocit stimulace prostaty obřezaným p.?

Aha (So, 30. 12. 2017 - 17:12)

Vdyť je to pouze kůže ( i...Nééé, tobě to přeci dělali v super německé klinice a takovou formou jakou nám se tady ani nesnilo... ALESPOŇ JSI NEDOPADL JAKO TE 4 letý kterého v Německu při obřízce uspali natrvalo.
.
Předkožka je složena ze 2 listů, vnějšího a vnitřního. Jde vlastně jen o kůži, která jde přes žalud a pak se vrací jako vnitřní list zpět a upíná se těsně pod kůží žaludu. V dutině mezi žaludem a vnitřním listem předkožky se tvoří sekret z kožních žlázek zvaný smegma. Při nedostatečné hygieně ( něco jako když si nemeješ prsty a máš špínu pod nechtama ) je toto prostředí příznivé pro množení bakterií a vznik zánětu. Při dlouhodobém dráždění kůže zánětem může dojít ke vzniku karcinomu z kožních buněk.

Zase máš teď výhodu čistoty, už nikdy špína za nechtama a je to použitelnější při stimulaci prostaty

Tony (So, 30. 12. 2017 - 08:12)

To bych byl radši, kdyby mi dali narkózu dřevěnou.

Reklama

Přidat komentář