Reklama

Obřízka

Martin (Pá, 17. 8. 2018 - 13:08)

Hm, hm, zajímavé Tony. A proč myslíte, že se vůbec obřízka začala historicky dělat? Důvody byly estetické, zdravotní, nebo jiné? Nemyslím 100 let zpátky, ale tisíce let zpátky? Kdo první přišel s touto myšlenkou? Povedlo se vám vypátrat úplně prvního obřezance?

Tony (Pá, 17. 8. 2018 - 09:08)

Tony, na světě je cca 1...Postiženému je platné jako mrtvému zimník, že jiní s tou obřízkou žádné potíže nemají. Jinak, obřízka provedená v dětství a to i u miminek může způsobit psychické potíže, což je u obřízky provedené v dospělosti téměř vyloučené. Úplně vyloučené je to u těch, kteří se rozhodli nechat obřezat sami na své vlastní přání. Ti z logiky věci ze své obřízky žádné psychické potíže mít nemohou.

Tony (Pá, 17. 8. 2018 - 09:08)

Tony, na světě je cca 1...Ti lidé svou totožnost skrývají. Tu na doktorce se mihnul jeden, Petr H. V emailu mě prosil, abych neprozrazoval jeho totožnost, protože by to pro něho byla společenská sebevražda. Málokdo z nich má takovou odvahu jako pan Kistan nebo pan Bachl. Je to minimálně 10% obřezaných. Některé výzkumy tvrdí, že je to až 38%. Ale i těch 10% je hodně. U muslimů je to věcí náboženského tmářství. Ti to nepřiznají nikdy.

Martin (Pá, 17. 8. 2018 - 08:08)

Tony, na světě je cca 1 miliarda obřezaných mužů...dáte dohromady alespoň 100 jmen, kterým to zničilo život? Nebo 50? a co 20? Nebo alespoň 10? To by bylo 0.000001% ze všech..a co těch 99.999999% ostatních, kteří jsou spokojení, nebo jim je to jedno..Opravdu děláte z komára velblouda.Ale nebojte se, v ČR se to masově nikdy neujme a můžete klidně spát:-)

Gine (Čt, 16. 8. 2018 - 18:08)

To je nesmysl. Problém je,...aby s tebou ti doktoři nezatočili, jako s tebou zatočil MUDr Sokol. Úplně tě vyzmizíkoval.

Tony (Čt, 16. 8. 2018 - 18:08)

Tony, slepé střevo jde...To je nesmysl. Problém je, že na rozdíl od slepého střeva je mnohdy amputována předkožka zdravá.

Vypadá to, že na tom Estheticonu mi to bude ukazovat jako kraj Berlín stále. Včera, když jsem se tam registroval, tak jsme byli v Berlíně. Dnes jsme v Postupimi, ale u příspěvku se mi ukázal Berlín. Ono by to bylo dobré, chodí tam MUDŘi, jako například Paděra a Frajer, takto se s nimi budu moci svobodněji hádat.

To je zcela jiné osazenstvo, než nějaký Zkoumal. Źel jsem to objevil teprve včera a ono to tam už frčí přes 10 let.

Martin (Čt, 16. 8. 2018 - 18:08)

Tony, slepé střevo jde léčit i alternativně, je toho plný internet. Když jde léčit předkožka alternativně, tak proč ne slepé střevo:-)

Tony (Čt, 16. 8. 2018 - 18:08)

A potom kdo je agresivní :-)...To je nesmysl. To by bylo jako vyoperování dítěti zdravého slepého střeva.

I když. Znal jsem jednoho starého dědu, který ve svých pětaosmdesáti letech, bylo to dva roky po plyšáku, zemřel na rakovinu krčních mandlí. Kdyby jeho rodiče byli prozíraví a nechali mu jako malému klučíkovi ty zdravé krční mandle odstranit, tak by ve svých pětaosmdesáti letech nemohl na jejich rakovinu zemřít, protože by žádné neměl.

Tony (Čt, 16. 8. 2018 - 17:08)

Tony, záleží jestli ta...Nejsem postižený, ani být nemohu, protože nejsem obřezaný.

Tony (Čt, 16. 8. 2018 - 17:08)

Tony, záleží jestli ta...Postižení se pomalu odvažují mluvit.

Intaktivista (Čt, 16. 8. 2018 - 15:08)

Kdo tady vychvaluje...Ano tak pravil gin, lékařský zákrok obřízky, bude zakázán! "Nezavrhl jsem je, chtěl jsem se s vámi podělit o tom co jsem objevil "
https://tv.idnes.cz/trailer-film-racek-jonathan-livingston-d95-/lifestyle.aspx?idvideo=V180111_143809_kultura_jaha

Ra.ek (Čt, 16. 8. 2018 - 15:08)

Pro agresivního...Jak ? By asi reagovali? Daj ti slevu na obřízku a tři bio prsty k tomu, abys sis je mohl najednou strčit a vybrovali ve starém anánu a tys konečně mohl napsat jaké to je s kůží bez prstů nebo bez kůže s prsty! A nelhat při tom.

BM (Čt, 16. 8. 2018 - 15:08)

A potom kdo je agresivní :-)...A co bys udělal s racky,karmickými ptáky, kteří zklovnou bez zkrupulí opilci jeho prsty i s "nechtama"? Může to vypadat jak komiksová zápletka z Gotham City, když padoucha Tučňáka stihl trest.

Martin (Čt, 16. 8. 2018 - 14:08)

A potom kdo je agresivní :-) :-)

Nic, jdu zažalovat zubaře, protože mi nelidsky a zvráceně vytrhl osmičku, zločinec jeden!!! Ať chcípne v žaláři!!

A chirurgům, co vyřezávají zanícená slepá střeva anebo ještě hůře nádory, bych dal rovnou provaz, bez soudu!! Bestie nelidský! Mafiáni bílí!! Intestinum caecum fetišisti!!!

a DOST !! (Čt, 16. 8. 2018 - 11:08)

Kdo tady vychvaluje abnormální nelidskou zvrácenost obřezání je zločinec a měl by sedět !! Znetvořenci běžte někde do .....!!!

Martin (Čt, 16. 8. 2018 - 10:08)

Tony, záleží jestli ta "velká fůra případů" ale není ve skutečnosti dílem jednoho, dvou, třech, pěti "AntiZkoumalů"? :-) a jestli to nejsou stejné fejky jako samotný Zkoumal:-) ony opravdu nejsou nikde moc vidět ty zástupy lidí, kterým to ublížilo. To už je celosvětově více protestů proti očkování, různým lékům apod. Kdyby vaše tvrzení bylo pravdivé bylo by takových zmrzačených miliony...sám říkáte že v ČR je vás 5...v Německu možná 10? Kde jsou ale ty zástupy? Nejsou?

Martin (Čt, 16. 8. 2018 - 09:08)

Jediný, kdo je tu agresivní jste vy Tony. Pokud tu někdo napíše svou pozitivní zkušenost s obřízkou, tak začnete agresivně křičet, vztekat se, příspěvek se snažíte dehonestovat a pisatele následně označíte za cirkumfetišistu a Zkoumala. Tak nevím, normální to ale opravdu není.

Tony (St, 15. 8. 2018 - 23:08)

Pro agresivního cirkumfetišistu to budou vždy kecy.

Jinak jsem zvědav, jak budou reagovat jistí doktoři na Esteticonu na mé příspěcvky.

On se tam automaticky ukazuje kraj, odkud dotyčný píše, takže se u všech mých příspěvků ukázal Berlín.

kecy (St, 15. 8. 2018 - 20:08)

Mimoto, nová studie:...jak necky

Tony (St, 15. 8. 2018 - 07:08)

Mimoto, nová studie: Rosenberg&Barninhhausen prokázala, že obřezaní muži jsou ve stejné oblasti daleko více promořeni virem HIV než muži intaktní.

https://www.businesslive.co.za/bd/national/health/2018-08-14-medical-male-circumcision-is-the-hiv-prevention-claim-wrong/

Reklama

Přidat komentář