Reklama

Obřízka

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 16:12)

Jasný projev negativního...Původně, když jsem na to narazil, tak mne to znepokojilo. Na www.netdoktor.at (ty příspěvky tam už nejsou) mě to přímo šokovalo. Tehdy v tom šoku jsem se rozhodl, že se přidám k intaktivistům. Dnes bych se na to nejraději vybodl, jenže jsem tomu věnoval hodně času a nacpal jsem do toho hodně svých peněz. Mimoto bych si připadal jako malý kluk. Že tu někdo zadupe a já zbaběle uteču.

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 14:12)

A přesto mají rodiče...Rodiče mají hlavně právo být náležitě poučeni. Velká to bolest české mediciny.

Jana (Pá, 29. 12. 2017 - 14:12)

Většina mých součastných...Jasný projev negativního myšlení odpuzuje pozitivní přístup k obřízce a životu vůbec. ty je znáš z netu, protože je vyhledáváš a nikdy jsi je neviděl kdežto my je známe z pozitivního života naplněného stastným a kvalitním životem alfa samců, pochopitelně obřezaných. A to je pak ta karma a žraví krkavci nebo racci.

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 14:12)

A přesto mají rodiče...Svým stylem psaní se prozrazuješ.

Kdyby lékaři v tomto mluvili jednoznačně, tak je to neodiskutovatelné. Přirozená fimóza není důvod k operaci. Těžší jizevnatá patologická důvod k operaci je, jenže dnes existují moderní operace se zachováním celé předkožky. Jenže to v ČR málokterý lékař umí.

mmch (Pá, 29. 12. 2017 - 14:12)

v Íránu nejsou Arabové

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 14:12)

19.8.2006 11:19 -...Většina mých součastných známých přes internet jsou obřezaní, kteří kvůli tomu mají zničený sexuální život. Těm je to, že jsou jiní s tou obřízkou spokojení, platné jako mrtvému zimník. Já jsem teď jednoznačně na straně této menšiny. Postižený, co se nechal obřezat jako dospělý, může nadávat pouze na svou vlastní hloupost. Ale dítě se bránit nemůže.

jak trefné :-D (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

19.8.2006 11:19 - Venda

Obřízku mám taky několik let a žádné problémy nejsou.O problémech většinou hovoří neobřezaní.Obřízku mám,protože jsem ji chtěl.

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

Sedmnáct milionů dětí...Za komárů jsme v severočeskrém kraji dostávali příspěvek 2 000 Kčs ročně, že tam vůbec bydlíme. Lidi tomu příspěvku říkali "pohřebné".

Klaus nám to ale sebral.

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

Vždyť ale tvrdíte, že o...Není to tak přesné. I dospělý by si měl zodpovědně nastudovat všechna pro a proti, a ne se lehkovážně něčeho chytnout. Vím o takových, kteří pak hořce litovali. Já se původně zabýval pouze dospělými, než mne google náhodně zavedl na emimino, kde jsem se po pár přečtelých příspěvcích opět zděsil. Tehdy jsem dostal nápad, že svou osvětu zaměřím primárně na matky. Před Š lety mě ani ve snu nenapadlo, že budu něco takového dělat.

Jana (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

Vždyť ale tvrdíte, že o...Sedmnáct milionů dětí mladších jednoho roku dýchá znečištěný vzduch, což může ohrozit vývoj mozku, varoval dnes Dětský fond OSN (UNICEF). Ale vás evidentně zajímají jiné záležitosti.
Nedýchal jste také znečištěný vzduch?

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

Takže chyba byla...Samozřejmě se to může stát kdykoliv. Ta anestezioložka má zákaz činnosti. Jenže, když je ten zákrok nutný, budiž. Ale v tomto případě byl tent zákrok naprosto zbytečný, jak předem tvrdil odpovědný lékař. V takovém případě je to supertragické.

j (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

Ne, ale ochránil jsem...Takže několik posledních let vašeho života vám stojí za to, že jste někoho cizího, koho v životě pravděpodobně ani nepotkáte ubránil před jeho rozhodnutím a rozhodnutím jeho ženy?

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

Ne, ale ochránil jsem někoho od toho, aby byl kvůli takové ženě nešťastný, jako například Karel, který tu psal v době, kdy jsem se tímto tématem začal před necelými čtyřmi roky po dlouhé době znovu zaobírat.

Jana (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

Malý čtyřletý Franjo...Takže chyba byla anesteziologa? Ale to se může stát při jakémkoliv iatrogenním zákroku a jakémukoliv lékaři, kteří však jsou pro takové zakroky pojišteni. Je to snad to co jste tu napsal včera ve 22:51
" Já se, co se týče sexu se nezajímám o ty dospělé" tak máte zase na pořadu čtyřleté?

j. (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

Tu ne, ale podařilo se mi tu...Vždyť ale tvrdíte, že o to, co dělá dospělý člověk vám nejde. Že děláte osvětu u matek.

Jana (Pá, 29. 12. 2017 - 12:12)

Tu ne, ale podařilo se mi tu...A to tě učinilo šťastným?

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 12:12)

Tu ne, ale podařilo se mi tu vymluvit ten stupidní nápad některých žen pár dospělým. Například jeden Slovák poslal po přečtení mých příspěvků svůj "poklad" k vodě a jeho obřízka se nekonala.

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 12:12)

Máte zájem o provedení...To Sršňovo prohlášení z roku 2012 znám dlouho. Jenže tam máš opomenuto, že na obřízce svých chlapečků trvá pouze tak 100 židů, kteří jsou orthodoxní a že drtivá většina českých židů nechává své syny neobřezané.

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 12:12)

Blbost ... Dnešní...Malý čtyřletý Franjo Benedikt zemřel kvůli zbabrané anestezii v Dětské nemocnici v Hamburku. Přitom odpovědný lékař prohlásil, že ta obřízka je v jeho případě byla ta obřízka zbytečná. Žel, nebohá matka dala na rady kamarádek a teď má syna na krchově.

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 11:12)

Máte zájem o provedení...Naši politici se žel tomuto žel velkým obloukem vyhýbají. Boj proti mrzačení pohlavních orgánů chlapců amputací předkožky je žel během na velmi dlouhou trať. Proto je nejprve prvořadá osvěta, a té se na internetu poměrně daří. Není zatím v našich schopnostech vydat na toto téma solidní knížky a brožury, jako je tomu na západ od Rozvadova, až po San Francisco. Jsme zatím v ČR pouze čtyři, na rozdíl od Německa, kde je několik intaktivistických organizací a hnutí má v Německu podporu například Pirátů, zatímco čeští piráti nemají o věci sebemenší ánunk. A naše ombucmanka ani nemluvě. Na Západě mají ombucmani zcela jiný postoj.

Reklama

Přidat komentář