Reklama

Umělá chlopeň

__utma=48467763 (Čt, 29. 1. 2009 - 23:01)

Opravdu se není čeho bát.Moje maminka se nikdy s ničím neléčila jen před 15 roky se podrobila operaci páteře.Ale letošní vánoce pro nás zaznamenali velký zlom,na procházce se nemohla nadechnout upadla ado hodiny se ocitla na specializované klinice v Brně.Dnes nemá ani 3týdny po operaci,cítí se do dobře jen ji nechutná jíst ale to se časem spraví.Sice bude už na lékách ale dnešní medecína ji zachránila život a to má 78 roků.Vím o čem píu protože mám sama spoustu zdravotních problémů.Záleží jen na psychice a podpoře okolí.Nebojte se vše zvládnete a bude dobře.

Ivana (Pá, 23. 1. 2009 - 07:01)

Manžel (33) byl na výměně chlopně a vše se zdá být v pořádku. Sice celý život bude brát nějaké léky, ale je po této operaci už rok a kromě "tikání" chlopně je vše jako dřív. Nemáte se čeho bát. Hodně štěstí.

Mike (St, 4. 9. 2019 - 06:09)

Dobrý den, mne ta chlopeň tiká opravdu moc, máte to také tak?

Prcek (Út, 11. 12. 2012 - 22:12)

Mému otci je 66 let.V...DOBRÁ REKLAMA

Danny (Út, 2. 12. 2008 - 21:12)

Zdravým všechny je mi 22let a před měsícem mi po dárcovství krve zjistili na Ekg nějáke ty špatné křivky a tka mě odeslali na kardiologii kde mi zjistili že mě bude čekat operace chlopně ale s tím že nikdo neví kdy mezi tím budu podstupovat každého půl roku veškeré ošetření problémi nemám žádné ale musel jsem se hodně omezit ve všech sportech a i změnit zaměstníní s nižší fyzickou námahou už teď to není pro mě lehké jsem mladej a nechat si rozřezat hrudník to mě opravdu dost děsí a boužl i v noci pořádně nespím a nevím jak se té hrůzy zbavit.Pomozte mi aspoň trochu kdo byl na té operaci.

DANA (Čt, 3. 7. 2008 - 18:07)

Mému strýci je 70 let.podstoupil operaci chlopně.Vše dopadlo dobře.ale protože má cukrovku nehojíse mu zlomená hrudní kost a již 3 měsíce mu musí otevírat hruď a čistit zánět.nemyslím si že někdo ví co dělat a co by pomohlo vypadá to k dnešku moc špatně.

Veronika (Pá, 6. 6. 2008 - 13:06)

Dobry den,tatinek je 14dní po operaci aortalni chlopne a zatim se zda,ze vse snasi dobre.Je mu 70let a vsichni jsme meli take velky strach,ale doktori jsou zkratka machri.Po operaci byl v nemocnici cca 10 dni a v soucasnosti je jiz v laznich a citi se dobre.

Eva (Pá, 9. 5. 2008 - 11:05)

Dobrý den, byla bych ráda, kdyby mi někdo objasnil jak to má s ředěním krve, prý snad je norma INR do 5 a jak se řeší podud je např. 5,7.
Děkuji

Veronika (Čt, 8. 5. 2008 - 21:05)

Dobrý den čeká mně operace umělé chlopně.Chtěla jsem se zeptat jak dlouho po operaci budu muset ležet v nemocni.Moc se té operace bojím.

Veronika (Čt, 8. 5. 2008 - 21:05)

Mně čeká také operace umělé chlopně,ale chtěla jsem se zeptat jak dlouho budu máset ležet v nemocnici po operaci.Mám velký strach z operace,ale také z toho že budu dlouho v nemocnici.Moc se bojím.Moc děkuji za vaše odpovědi.

Veronika (Čt, 8. 5. 2008 - 21:05)

Mně čeká také operace umělé chlopně,ale chtěla jsem se zeptat jak dlouho budu máset ležet v nemocnici po operaci.Mám velký strach z operace,ale také z toho že budu dlouho v nemocnici.Moc se bojím.Moc děkuji za vaše odpovědi.

Gabriela.Stolar (Út, 30. 10. 2007 - 19:10)

Ahoj já mám umělou chlopeň a delali mi jí v motole a určite se koním bude moc venovat dokonce bych řekla že intenzivněji. Mám umělou chlopen a hraji na saxofon a jde mi to lépe nez pře tim takže myslím že to by opravdu neměl být problém!:)

Jana (Čt, 27. 9. 2007 - 23:09)

Nevim jestli by Vaše maminka byla svolná,ale jsem si jista,že tato metoda zabere.Jedná se metodu eft.Ucelené informace jsou na www.eft.cz Opravdu z vlastní zkušenosti mohu vřele doporučit.Je to metoda přesně na tyto strachy,fobie a mnoho dalších potíží spojených s psychikou.

Martin Kopfer (Po, 5. 3. 2007 - 19:03)

Mému otci je 66 let.V září 2005prodělal operaci v Praze,kde dostal umělou chlopeň.Během 2 měsíců následoval infarkt.Něco děsného.V březnu 2006 absolvoval další operaci,tentokrát menisku levého kolene,které ho léta moc bolelo.Bylo to opravdu šílené-k tomu je alergik proto nemůže brát léky,ani proti bolesti.On ani my jsme si nevěděli rady-nemohli jsme mu pomoc.Ta bezmoc byla nejhorší.
6.listopadu 2006-bylo to pondělí nás navštívil pán ohledně jakési ankety zdraví.Prohlédl otce a nabídl řešení.Magnetoterapeutický přístroj.O magnetoterapii jsem již něco věděl,jelikož můj syn měl úraz páteře a magnetoterapie byla jedna s procedůr léčení.Z počátku jsme na to hleděli spíše skepticky.Prostě jsme nevěřili.Ale rozhodli jsme se-dnes mohu říct,že to rozhodnutí bylo šťastné.Je to jak zázrak,kdyby mě to někdo vyprávěl-neuvěřím.Tatínek dnes chodí a BEZ HOLÍ.Bolesti nemá.Přístroj používá 2x denně-program 13 -2x denně 45 minut.Zlepšil se úplně celý.Přístroj používáme celá rodina.Je to jak člen rodiny,kterému vděčíme za ZRDAVÍ.Přístroj se jmenuje BIOMAG.Všem opravdu doporučuji.M.Kopfer-Turnov,e-mail: pkdv"volny.cz

Martin Kopfer (Po, 5. 3. 2007 - 19:03)

Mému otci je 66 let.V září 2005prodělal operaci v Praze,kde dostal umělou chlopeň.Během 2 měsíců následoval infarkt.Něco děsného.V březnu 2006 absolvoval další operaci,tentokrát menisku levého kolene,které ho léta moc bolelo.Bylo to opravdu šílené-k tomu je alergik proto nemůže brát léky,ani proti bolesti.On ani my jsme si nevěděli rady-nemohli jsme mu pomoc.Ta bezmoc byla nejhorší.
6.listopadu 2006-bylo to pondělí nás navštívil pán ohledně jakési ankety zdraví.Prohlédl otce a nabídl řešení.Magnetoterapeutický přístroj.O magnetoterapii jsem již něco věděl,jelikož můj syn měl úraz páteře a magnetoterapie byla jedna s procedůr léčení.Z počátku jsme na to hleděli spíše skepticky.Prostě jsme nevěřili.Ale rozhodli jsme se-dnes mohu říct,že to rozhodnutí bylo šťastné.Je to jak zázrak,kdyby mě to někdo vyprávěl-neuvěřím.Tatínek dnes chodí a BEZ HOLÍ.Bolesti nemá.Přístroj používá 2x denně-program 13 -2x denně 45 minut.Zlepšil se úplně celý.Přístroj používáme celá rodina.Je to jak člen rodiny,kterému vděčíme za ZRDAVÍ.Přístroj se jmenuje BIOMAG.Všem opravdu doporučuji.M.Kopfer-Turnov,e-mail: pkdv"volny.cz

Zukalová Marie (Po, 26. 5. 2003 - 07:05)

Moje maminka 72 letá před týdnem podepsala reverz v nemocnici těsně před operací umělé chlopně. Je na tom duševně velice špatně a operace se velice bojí. Nikdy nebrala žádné léky a krom úrazu a porodu v nemocnici nebyla.Lékařům nevěří. Je velice věřící a myslí si, že když ji Bůh zavolá, tak to asi musí být. Lékařinám dali měsíc na to, abychom ji přesvědčili o nutnosti oprërace. Hledám touto cestou starší ženu, která byla na této operaci a mamince by všechno popsala. Přivezem ji na návštěvu k nám a moc ji za to budeme vděční. Hledáme jakoukoliv možnost pomoci. Prosím ?

Makina (So, 26. 1. 2002 - 15:01)

Moje setra čeká na operaci umělé chlopně. Do této doby se aktivně věnovala koním. V poslední době už, ale měla problém s dýcháním, rychle se u navila a v noci špatně spala. Po operaci se těšila, že se zase bude moc koním věnovat. Je to její největší láska. Bohužel ji bylo řečeno ať na to zapomene. Teď je zoufalá. Máte prosím někdo zkušenost, nebo dobrou radu na koho se obrátit ? Od doktorů se toho moc nedozvěděla a tak je na tom psychicky dost špatně, což před operací není zrovna nejlepší ! Předem děkuji za odpověď.

Reklama

Přidat komentář