Reklama

Antikoncepce Yasmin

Šárka (Pá, 10. 5. 2019 - 08:05)

Ahoj, je to v nemecku prodejně bez receptu? Diky. Š

Lucka (So, 16. 12. 2006 - 18:12)

NENÍ! Yasmine ani neexistuje, kdyz si to dáš do vyhledávače, tak to zjistíš. Ale jestli myslíš YASMINELLE...tak se to správně píše, tak to taky není to samé! Protože to sice obsahuje stejné hormony, ale v jiných dávkách!... Yasminelle je slabší, Yadine je silnější. Poznáš to tak, že u Yasminelle je větší šance, že budeš špinit, ale to musíš odzkoušet... Takže se to nelíší v hormonech, ale v jejich dávce.

maja (So, 16. 12. 2006 - 01:12)

je yasmine a yadine to iste na 1oo % ???

Petra (Út, 15. 2. 2005 - 11:02)

Yadine/ drospirenon 3mg Planujeme miminko, zbyli mi 2 platicka antikoncepce Yadine, koupila jsem jej v zahranici pod nazvem Yasmin/ firma Schering . Cena 350 Kc. Kontakt.petka75"hotmail.com CENA 350,- Kč

Rony (Út, 14. 12. 2004 - 14:12)

Jdi do prdele Prosedky, jses vul!!!

Rony (Út, 14. 12. 2004 - 14:12)

Jdi do prdele Prosedky, jses vul!!!

Rony (Út, 14. 12. 2004 - 14:12)

Jdi do prdele Prosedky, jses vul!!!

Dominika (Po, 13. 12. 2004 - 15:12)

Je ucinna aj na akne, neviete o tom? Vraj je to ale velmi kvalitna HAK

Petra (St, 15. 9. 2004 - 23:09)

Ahoj K, ja uzivam yasmin uz par mesicu. Zmenila jsem to z jinych prasku, protoze jsem se necitila dobre, byla jsem dost precytlivela atd. No a ted je vsechno ok. Takze doporucuji. Petra

Laďka (St, 2. 7. 2003 - 22:07)

YASMINE se u nás prodává pod názvem YADINE (viz stránky fy Schering). Estrogenu obsahuje 30 mikrogramů.

Eva Blizničenko (Ne, 5. 1. 2003 - 16:01)

Nevíte někdo, jaké množství estrogenu Yasmine obsahuje? Dívala jsem se na stránky www.hormonalniantikoncepce.cz, kde jsou popsána složení všech v ČR dostupných HA, ale Yasmine jsem tam nenašla. Lze si tedy tuto antikoncepci nechat předepsat i v ČR?

Návštěvník (Po, 11. 11. 2002 - 23:11)

Klaro, ja jsem na Yasminu uz pres rok, coz je tady ve Spojenych Statech bezna antikoncepce prirovnavana k Diane-35, ktere jsou tu nelegalni. Maji podobne slozeni a ucinky na plet. Zadne prekvapive znamky jsem dosud nezpozorovala, ale aspon to neni horsi. Vzdy tyden pred se vse zhorsi. Ale nemam bolesti a cyclus je ted naprosto pravidelny. Tak nevim, co preferujes... Veronika

Návštěvník (So, 15. 6. 2002 - 18:06)

Ahoj, měla jsem tu možnost podílet se na klinických zkouškách této antikoncepce a po vlastní zkušenosti můžu říct, že jsem žádný markantní rozdíl mezi Yasmine a Mercilonem (který jsem brala před tím) nepozorovala (ani co se týká váhy nebo stavu plati).

Návštěvník (So, 25. 5. 2002 - 20:05)

Ahoj, ja sice zadnou zkusenost nemam, ale prekvapilo me, ze je dostupna i u nas, cetla jsem o ni na nemeckych internetovych strankach, kde o ni pisou jako o velke, prave na trh uvadejici se, novince.Udajne ma pozitivni vliv na vahu.Ja ted zacinam uzivat Jeaninne, ta ma take priznive pusobit na plet.

Návštěvník (So, 15. 12. 2001 - 17:12)

Ahoj,chtela bych se zeptat,jestli mate nekdo zkusenost s hormonálním preparátem Yasmin(učinná látka Drospirenon).Ja ho teď začnu užívat na léčbu syndromu polycystických vaječníku a akné.Dekuju moc za každou informaci.

Reklama

Přidat komentář